Patch 1.35 Zacina

+
Status
Not open for further replies.
Patch 1.35 Zacina

Witam, mam taki mały problem. Pobrałem patcha 1.35 przez launchera wszytskon pieknie normalnie ok, ale włączam gre i jakos długo ostani filmik nie chce sie wyłaczyc (wcześniej tak nie było), no ale mowie moze tam raz sie zdarzyło, właczam sava i jakos znowu długo sie laduje, wkoncu wlacza sie gra i sie lekko przycina, nie mowie ze bardzo, ale jednak, troche to wkurzajace zwlaszcza podczas walaki. Oczywiscie przed patchem bylo wszystko w porzadku. Nic w ustawieniach nie zmieniałem, ten patch podnosi wymagania? Gram na średniej wydajnosci bo na wysokiej troche przycinało, ale na sredniej chodziło az miłi a teraz nie, co to moze byc? Moj sprzęt to laptop: procesor: Intel Core i5 430M, grafika: Ati Radeon HD5650, Ram: 4G, windows: 7 64bit.
 
Prawdopodobnie ten wątek zostanie za chwile zamknięty, a ja zapraszam cię tu (http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22769-patch-135-zepsul-gre/)

edit.: sorry, tamten wątek został zamknięty.
 
Skoro grasz na średnich to zmień na minimalne i zobacz czy gra będzie działać lepiej... jeśli nie to patch a jak tak spróbuj ściągnąć najnowsze sterowniki(ach kochane sterowniki ) Ale jak ktoś napisał -mała jest szansa , że gra działa mniej płynniej przez patcha.
 
Sowy said:
Mało prawdopodobne, ale jednak na minimalnych zacina tak samo jak na średnich, jednak wina patcha, i co mam robic?

Może spróbuj samemu pokombinować z opcjami.
 
Witam.
prawdopodobnie to wina lapka, posiada on dwie grafiki zintegrowaną intela i akcelerowaną AMD. Po wgraniu pacha został zmieniony EXE i Wiedźmin odpala się na integrze. Proponuję znależć ustawienia na karcie ati i dodac exe aby był akcelerowany przez tą karte.
 
Moze wiesz gdzie te ustawienia znaleźć, bo przeszukałem cały panel kontrolny i nie ma czegos takiego, wiem, ze gdzies to kiedys widzialem, ale nie moge sobie przypomniec gdzie ;(
 
Sowy said:
Moze wiesz gdzie te ustawienia znaleźć, bo przeszukałem cały panel kontrolny i nie ma czegos takiego, wiem, ze gdzies to kiedys widzialem, ale nie moge sobie przypomniec gdzie ;(

1. Włącz lanher gry (nie wiem czy dobrze napisałem).
2. Wybierz opcje.
3. Zaznacz punkcik ,,opcje zaawansowane"
4. Próbuj sobie...
Życzę powodzenia !
 
ja ma to samo... Po zainstalowaniu 1.35 gra chodzi znacznie gorzej... Stracilem kilka klatek na sekunde... Opcje sa mozliwie najnizsze i wciaz jest totalna lipa... DOtej pory bylo ok... Zaczynaja mnie wkurzac te niedorobki... ale za to jest mnostwo nagrod... Ech trzeba bedzie odinstalowac ta gre i zapomniec...
 
Przepraszam, że dopiero teraz pisze, ale problem rozwiązany, trzeba jeszcze raz zainstalować patcha (jeżeli masz go na dysku uruchom go jako administrator jezeli masz viste lub 7) i poźniej uruchom launcher gry też jako administrator, mi pomogło, oczywiście aktulizacja sterowników itp., więc temat do zamknięcia
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom