Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Jest jedna dobra wiadomość - ja też dostałem ten galopujący sms równo o 15:30 a to oznacza, że przetestowali kanał SMS i działa:) O 23:00 nie powinno być problemów :) Zobaczymy potem jak będzie o 1:00...
 


Teraz tylko spokojnie czekać na kod.

Przez brak dodatkowych informacji rozumiem, że nie u mnie było żadnych turbulencji z miejscem w paczkomacie.
 
Mogliby dla jaj puścić wcześniej ale to jest zależne od inpostu który nie ma w tym interesu. Tak czy inaczej o 23.00 wszyscy mentalnie łączymy się pod paczkomatami :) Mam nadzieję że nie będzie tam na mnie czekać ktoś kto nie załapał się na EK :D
 
Dostałem SMS, że paczka w paczkomacie i o 23:00 przyślą kod do odbioru. :)
Niestety odbiorę dopiero jutro wieczorem. W związku z pracą wylądowałem w Kaliszu i nie dam rady dziś wrócić :(
 
Dostał ktoś już EK kurierem?
Ja mam od piątku status "Wysłana".
Cały dzień, czekam i nic kurde :)

Jak sprawdzam na stronie Cd Projektu śledzenie paczki.
To ni cholery mojego numeru przesyłki nie ma w śledzeniu :D
 
Na fejsie CDP zauważyłem post uspokajający osoby zamawiające kurierem, że numer do śledzenia paczki powinien do wieczora już działać.
 
Cholera mogłem zamówić do paczkomatu zamiast do kiosku. No nic jutro na spokojnie wieczorkiem po uczelni człowiek zasiądzie i porozkoszuje się grą.
 
"Zamów kolekcjonerkę" mówili. "Zagrasz jako pierwszy" mówili. Totalnie dali ciała z tymi pre-orderami. Za granicą już każdy chyba dostał, ale my oczywiście na szarym końcu. Tak się traktuje fanów, co?
 
Jedna faktura jest PRE wystawiona przy oplacie zamowienia, a druga jest wystawiona przy wydaniu paczki najwyrazniej.
 
Już się nie za przeproszeniem nie pos*ajcie z tym jak to wam źle z tymi pre-orderami..wytrzymaliśmy przełożenie premiery z lutego na maj a teraz tygodnia nie potrafią wytrzymać,śmiem twierdzić że gdyby nagle teraz przełożyli datę premiery to niektórzy by chyba się załamali nerwowo,wpadli w depresję a przecież to gra,wyjątkowa gra co prawda ale nadal gra..ludzie nie dajmy się zwariować ;)
 
A czy ktoś wie, jakie są wymiary pudła z kolekcjonerką? Fajnie by było, gdyby był jakiś uchwyt, co by łatwiej można było przetransportować do domu.
 
Top Bottom