Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
A ja mam to w nosie i rano swoją EK odbiorę. :p Pójdę wcześniej spać rano wstanę wezmę telefon do dłoni i czytając SMS`a będę szedł pod paczkomat. ;)
 
Co do tych numerów kurierskich to ja bym się bardzo nie martwił - numer który dostaliście jest na razie tylko na etykietce którą wydrukował CDP na paczkę, prawdopodobnie w ciągu najbliższych godzin DPD przeskanuje te paczki na sortowniach i wtedy pojawią się odpowiednie statusy na ich stronie.

Ja natomiast ok. 22:40 ruszam do paczkomatu, piwko już mam jakieś na unboxing, może zarwę nockę nawet jak gra zadziała :)
 
A ja mam nocne zmiany, wracam do domu o siódmej rano i zamiast iść spać będę czekał na kuriera i rozpaczliwie próbował dokończyć rozdział w Loc Muine żeby mieć świeże sejwy na trójkę. Życzcie mi powodzenia... :(
 
A ja mam nocne zmiany, wracam do domu o siódmej rano i zamiast iść spać będę czekał na kuriera i rozpaczliwie próbował dokończyć rozdział w Loc Muine żeby mieć świeże sejwy na trójkę. Życzcie mi powodzenia... :(

Pierwszy raz przechodzisz W2? Bo jak nie to możesz sobie na początku W3 kluczowe decyzje wybrać... ja mam parę save'ów końcowych z W2, w tym na poziomie mrocznym, ale jako, ze kasa ani przedmioty się nie przenoszą to sobie skorzystam z tej opcji.

Edit: ok, po ilości postów i dacie dołączenia widzę, że nie pierwszy :)
 
Ja właśnie dzisiaj rano skończyłem W2. Zrobiłem sobie powtórkę dokładnie tą samą ścieżką co za pierwszym razem, bo mi się nie chciało save'ów szukać po dysku :D Już zapomniałem jaki bajzel w Loc Muine zrobiłem za pierwszym razem ratując Anais i nie pozwalając na zawiązanie kapituły, hyhy :D
 
A jak Wy zamierzacie spędzić ten późny wieczór?

Przy World of Tanks. Zamówiłem dostawę kurierem, a nie zamierzam się wk****ać czytając Wasze ochy i achy i psuć sobie tym frajdę. Spedziłem setki godzin na forum ciesząc się z każdego sukcesu REDów i martwiąc razem z nimi wszelkimi problemami, żyłem forum, dopilnowałem startu preorderów przy stanie licznika 0000, a teraz czuje się tak, jakby dla mnie cukierków zabrakło.

---------- Zaktualizowano 20:53 ----------

Ja wiem, przecież to tylko gra.
 
A ja mam nocne zmiany, wracam do domu o siódmej rano i zamiast iść spać będę czekał na kuriera
Same here. Myślałem, że ojciec będzie w domu i paczkę odbierze, a ja będę spał ile się da, a tu klops. A jak się położę to żadne dzwonki i telefony mnie nie dobudzą. ^^ Ciekawe, czy w ogóle dojedzie ten kurier i o której godzinie.
 


Coś tym chińczykom niektóre figurki nie wyszły :D
 
Najwyraźniej temu Geraltowi zamiast z gryfem przyszło walczyć z solpugą :p Mam nadzieję, że mojemu uda wyjść się z tego starcia bez szwanku, ale niestety dowiem się tego dopiero w piątek. Dodatkowe trzy dni oczekiwania, to jest dopiero ból...
 
A taka fajna kolekcjonerkę konsolowcy w Stanach maja dostać za niedługo.

Mam nadzieję, że piszesz to w formie żartu. Oczywiście jest to kolejny idealnie zrealizowany koncept polskiej grupy grafików - Fakes Forge :) Możecie sprawdzić ich facebook'a, mają na swoim koncie wiele tego typu grafik.
 
A taka fajna kolekcjonerkę konsolowcy w Stanach maja dostać za niedługo.

loool :)
ale gdyby naprawde TAKA dostali to by sie wsciekl.. poza tym, ee.. USA to bardzo purytanski kraj i raczej mi to na stara zepsuta Europe wyglada predzej :)

Edit: z jakichs przyczyn moj post wskazuje, ze pojawil sie o 19:39, wassup?
mamy 21:41.
Czyzby forum jechalo na GMT? czy tam BST?
 
Last edited:
I już za godzinkę idę odebrać swoją EK, jak to szybko zleciało :) Żegnaj jakiekolwiek życie, witaj Wiedźminie :D
 
Top Bottom