“Wybierz swoją ścieżkę” - Zwiastun premierowy

+
Ben Howard - Oats in the Water, gdyby ktoś się zastanawiał. Chociaż pewnie już ktoś zdążył podać nazwę utworu.
Zobaczyłem, że trailer jest 20 minut po dodaniu newsa o nim, a w komentarzach pod nim już było podane cóż to za utwór, swoją drogą, piękny.
 
Zobaczyłem, że trailer jest 20 minut po dodaniu newsa o nim, a w komentarzach pod nim już było podane cóż to za utwór, swoją drogą, piękny.

Jest niezły.
Sam trailer też mi się podobał, chociaż na tą chwilę bezapelacyjnie wygrywa drugi Wiedźmin z Disdain & Fear i Hope.
Jedne z lepszych trailerów stricte dotyczących gier, jakie widziałem w życiu, o samym wiedźminie nie wspominając.
 
Marudy. Dla pecetowców gra startuje za niecałe 3 godziny, a wy chcielibyście piękny trailer fabularny. Kilka nowych lokacji, kilka nowych / starych postaci
Roche i Talar najbardziej mnie cieszą.
No i Ves! :)
.
Scena 1:55 mnie rozjechała, nie sądziłam, iż można dobrze oddać skrupuły i prawdziwy smutek na twarzy naszego protagonisty. O lejącej łzy Ciri nie wspomnę.
Zanosi się na jakąś większą dramę.
Muzyka - hmmm... zupełnie mi nie podchodzi. Ale wszystkich zadowolić się nie da.

Trailer dobry, trochę w nim wszystkiego, ale za niedługo wszystko się przecież wyjaśni ;)
 
Last edited:
Może tutaj będzie dobre miejsce, chciałbym się pożegnać na jakiś czas. Nie będę ryzykował poznania fabuły, skoro nawet tego trailera nie oglądałem.
Dziękuję za oczekiwanie, dotychczas najbardziej emocjonujące w życiu. Były wzloty i upadki, negatywne i pozytywne emocje, ale mimo wszystko razem dotyczyliśmy się do premiery.
Życzę miłej zabawy i godnego zakończenia Sagi. Do zobaczenia.
 
może tutaj będzie dobre miejsce, chciałbym się pożegnać na jakiś czas. Nie będę ryzykował poznania fabuły, skoro nawet tego trailera nie oglądałem.
Dziękuję za oczekiwanie, dotychczas najbardziej emocjonujące w życiu. Były wzloty i upadki, negatywne i pozytywne emocje, ale mimo wszystko razem dotyczyliśmy się do premiery.
życzę miłej zabawy i godnego zakończenia sagi. Do zobaczenia.

żegnaj :(

---------- Zaktualizowano 22:45 ----------

byłeś dobrym kompanem do pyskówki. szanuję.
 
Brawo RED-zi. Materiał jest bardzo dobry, jednakże poprzedni był świetny.
Powinniście (IMO) najpierw dać ten ostatni materiał a jako ostatni powinien być ten sprzed kilku dni - cinematic trailer.
:) Kaana Galilejska i wypracowana tam technika PR się kłania:).

---------- Zaktualizowano 21:15 ----------

Może tutaj będzie dobre miejsce, chciałbym się pożegnać na jakiś czas. Nie będę ryzykował poznania fabuły, skoro nawet tego trailera nie oglądałem.
Dziękuję za oczekiwanie, dotychczas najbardziej emocjonujące w życiu. Były wzloty i upadki, negatywne i pozytywne emocje, ale mimo wszystko razem dotyczyliśmy się do premiery.
Życzę miłej zabawy i godnego zakończenia Sagi. Do zobaczenia.

Baw się dobrze.
[PISANKA]
Pamiętaj, żeby coś zjeść i się napić raz na parę godzin.
Wyłącz telefon.
Wyłącz dzwonek do drzwi.
Mam nadzieję, że zakupy na co najmniej tydzień zrobione.
Uprzedzam, że pizza po 4 dniach robi się obrzydliwa.
[KONIEC PISANKI]
 
Last edited:
Mam nadzieję, że zakupy na co najmniej tydzień zrobione.
Uprzedzam, że pizza po 4 dniach robi się obrzydliwa.
Ja niedawno spożyłem kanapki, które podejrzanie zalatywały pleśnią. Życie gracza nie jest usłane różami. A jeśli nawet jakieś się przydarzą, to głównie z wielkimi kolcami.
 
Bardzo fajny, łapiący za emocje trailer.
Och... to już ten dzień. Niesamowite, jak to zleciało. Te oczekiwania były piękne, dziękuję Wam wszystkim za wspaniałe chwile, między innymi na forum, gdzie połączeni wspólną pasją razem przeżywaliśmy powstawanie tej przygody. Mam nadzieję, że to nie koniec i dalej będziemy mieli na co czekać, czy to dodatki czy może jeszcze inne ciekawe niespodzianki.
 
Świetne, świetne :). Ale najważniejsze, że już mam i pozostało mi tylko parę minut do ściągnięcia patcha :D.
 
Jest FIlippa taaak!
ciekawa muzyka przewija się przez trailer:)
 
Last edited by a moderator:
Po co spoilery w trailerze?

"Kazdy kto mogl juz kupil wiedzmina albo kupi go za doslownie kilka godzin, wiec co mozemy zrobic? Hm.... Moze wypuscimy trailer z wieloma spoilerami w podziece".

To ja wam bardzo dziekuje.
Nie ma przeciez po co zostawiac elementu zaskoczenia, prawda? Moze od razu wypuscicie streszczenie fabuly, zeby klient nie czul sie oszukany?

Troche jestem zly za to, ze obejzalem ten trailer. Przyznam szczerze ze zepsuliscie mi bardzo wiele godzin dobrej zabawy. Mam teraz niesmak w ustach.
 
Twitter... prosze Cie.

Nie powiem ze to byly masywne spoilery, ale male tez nie byly. Pokazano mi jakie postacie tam beda, po czesci tez co sie z nimi bedzie dzialo. Dla mnie efekt zaskoczenia byl bardzo zepsuty. Np z Letho. Nie chcialem tego wiedziec.
 
Top Bottom