Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
@Eri94 - coś się podziało z obrazkami i ich dodawaniem. Przynajmniej u mnie - nawet z poziomu forum poprzez "wstaw obrazek" (komputer). Wcześniej dodawało w pełnym widoku i skalowało automatycznie. Obecnie wstawiane obrazki są pod nowym oknem i bez widoku (otwierają się w innym oknie, ale nie nowym oknie). Tak ma być si?
 
Gdzie u licha podział się mój staż?! Moje stare posty? :( Na starym forum byłem zarejestrowany niemal od samego początku jego istnienia. A teraz jako świeżak jestem.. :(
 
OK, trochę z rozpędu napisałem poprzedniego posta - a dopiero teraz przeczytałem FAQ. Czy mogę jakoś oba konta połączyć w jedno? Najlepiej aby gogowe miało te same staty co te, z którego jest niniejszy post. :)
 
Czyżby nieświadomy atak DDoS w wykonaniu niecierpliwych fanów? Forum się sypie - przynajmniej u mnie.

---------- Zaktualizowano 20:13 ----------

Albo po prostu poziom hypu osiągnął masę krytyczną ;D.
 
Czy tylko mi się forum wykrzaczyło i połowę tła mam czarne, tak że połowy postów i tematów nie idzie odczytać?
 
U mnie działa :p

Ale moment temu z kolei lagowało, więc chyba po prostu następuje ostateczna próba obciążenia, czyli The Ultimate Hype Test :p
 
Jakoś dziwnie u mnie wysypywanie się forum było skorelowane z udostępnieniem nowego patcha... i nie było wtedy wiele osób na forum. Czyżby efekt przejścia na serwery gog? Chyba, że to przypadek ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom