Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Mi kolekcjonerka przyjdzie jutro i w związku z tym mam takie pytanie. Widzę, że wiele osób ma problem ze źle wypalonymi płytami i ściąga grę z GOG'a. Czy jeżeli mam edycję kolekcjonerską to także będę mógl pobrać grę z GOG'a? Czy będę musiał grę kupić na jakimś steamie czy coś takiego?
 
No, coś jest na rzeczy z tą instalacją. Płyty kręcą się od godziny 23:27, a instalator nadal "ostrzega" mnie, że zostało 45 minut do końca. Ale cóż, z moim internetem to ściągając 27 GB z GOGa to pewnie bym jutro wieczorem zagrał ^^ Pocieszające jest to, ze drugie DVD przeszło bez większych problemów. Teraz byle na czwartym się nie zacięło xD
 
Ale zaraz a jak to jest, bo na tych płytkach jest język PL. A jak ściągnę i zainstaluje z gog-a to będę miał po angielsku czy będzie pełny PL
 
Mi kolekcjonerka przyjdzie jutro i w związku z tym mam takie pytanie. Widzę, że wiele osób ma problem ze źle wypalonymi płytami i ściąga grę z GOG'a. Czy jeżeli mam edycję kolekcjonerską to także będę mógl pobrać grę z GOG'a? Czy będę musiał grę kupić na jakimś steamie czy coś takiego?

Do gry dołączony jest również kod do GOGa, także spokojnie, będziesz mógł sobie ją stamtąd pobrać :)

Ale zaraz a jak to jest, bo na tych płytkach jest język PL. A jak ściągnę i zainstaluje z gog-a to będę miał po angielsku czy będzie pełny PL

Na GOGu jest są dodatkowe paczki PL do ściągnięcia.
 
Co do niedziałających płyt u mnie zadziało przekopiowanie zawartości na dysk, może komuś tez to pomoże:)
 
I tutaj kolejny kamyczek do faktu, że nie dostaliśmy tej gry wcześniej.
I zanim się tutaj posypią kolejne udane komentarze, weźcie pod uwagę, że nie wszyscy mają tak dobre łącze, że zassanie 30Giga to pstryk i już jest.
 
@gosc_w_dom , fakt. To, że nie zagrałbym dziś przez obciążone serwery wliczałem w ryzyko, ale to, że płyta będzie zepsuta... ale cóż, kolekcjonerka jest, a odpalając grę zamiast wieczornego piwka napiję się porannej kawy :)
 
Mi kolekcjonerka przyjdzie jutro i w związku z tym mam takie pytanie. Widzę, że wiele osób ma problem ze źle wypalonymi płytami i ściąga grę z GOG'a. Czy jeżeli mam edycję kolekcjonerską to także będę mógl pobrać grę z GOG'a? Czy będę musiał grę kupić na jakimś steamie czy coś takiego?

Każda fizyczna wersja W3 ma kod do cyfrowej kopii na GoG.com.
 
@xard86 Heh... ja przy porannej kawie być może odstresuje się wiadomością o "Nieprawidłowym numerze przesyłki", a jeśli pechowo również trafię na padniętą płytę, to wtedy niestety wszystko w rękach mojego operatora, który sprzedaje nielimitowany internet LTE, limitując go kiedy chce.
 
Jestem.



Przeżyłem premierę i przygodę z paczkomatem.

---------- Zaktualizowano 01:39 ----------

Jest i gryf - duża bestia :) ...

 
@I_w_a_NPrzygoda masz na mysli...

Aż tak dramatycznie nie było ;)...

Grzeje z premiery na rowerze do paczkomatu i widzę, że mi miejsce odbioru zmienili. Dziwne, myślę ale 100 metrów mogę nadrobić. Jednak później okazuje się, że w paczkomacie moja paczka została już odebrane (WTF?!!). Po zadzwonieniu do pomocy okazało się jednak, że stoję przy złym paczkomacie i dobry był ten pierwszy. Pewny jednak jestem, że jak byk w sms'ie stało akurat to miejsce pod którym teraz jestem.
Wraca, się do dobrego paczkomatu, a tam okazuje się, że kod który brałem za ten od Wiedźmina był jakimś moim stary z innej przesyłki, a tego do EK... nie otrzymałem. Dzwonię więc ponownie do pomocy i proszę o kod (są zdziwieni, że go nie dostałem).

I dopiero tym razem wszystko przebiegło pomyślnie.

---------- Zaktualizowano 01:59 ----------

@_almansur_

Nie strasz, bo mi jakiś komunikat o przerwaniu instalacji wyskoczył... ale okazało się, że gra chce po prostu nową (drugą) płytkę.
 
Ja niestety na 2 płycie padłem... jeden z plików nie dał się przekopiować i zima. Musze ciągnąć z goga :/
 
@I_w_a_NDlatego ja wolałem kuriera, dłużej poczekam ale pewność że dojdzie, co prawda nie kolekcjonerka ale preorder ze sztelbukiem.Na Twoim miejscu ja bym jednak użył tego łoma ;D Było by ciekawiej . ^^Teraz się módl by płyty nie były jedwabnięte, jak nie pójdzie na głównym kompie to z lapka czy coś po wifi udostępnij napęd i spróbuj. ew przekopiuj płyte na dysk albo pena. Tłocznia dała dupy ewidentnie, prawdopodobnie główne matryce musiały być już walnięte.
 
No to widzę, że miałem szczęście z płytami. Moje wszystkie sprawne... przynajmniej na tyle, żeby się instalację dało przeprowadzić. Pograłem trochę i jest całkiem nieźle. Przy dość przeciętnej maszynie (i5-4670, GTX 570, 8 GB RAM) w Sadzie nie spadało poniżej 40 FPS, a przez większość czasu utrzymywało się w zakresie 50-60. Graficznie gra sprawia lepsze wrażenie niż wszelkie filmy, nawet te bez kompresji.
 
Top Bottom