Przerwanie instalacji - błąd -10

+
Przerwanie instalacji - błąd -10

Witam

Podczas instalowania gry z płyty nr 2 wyskoczył błąd

,,Instalator przerwał działanie z błędem -10
Błąd odczytu pliku"

Nie mogę skopiować danych z CD 2

Proszę o pomoc, moim zdaniem uszkodzona płyta nr 2

Pozdrawiam
 
Hej, Mam dokładnie ten sam problem, też z CD nr 2. Wydaje mi się, że problem może być globalny, nie będę ukrywał jestem mocno zażenowany.
 
Nie jestem ekspertem, ale to niekoniecznie musi być płyta. Przy W2 były podobne sytuacje. Czasem winowajcą jest napęd DVD...
 
Dam zaraz znać czy to wina napędu, kopiuje zawartości wszystkich płyt na dysk :)Mam nadzieję, że to pomoże.
 
No to daj znać, bo też mam problem z płytą nr 2 - co prawda nie wyświetlił się błąd żaden, ale instalacja stanęła w miejscu i cisza w napędzie. Nowym, dodam.
 
Już kilka osób zgłaszało ten problem (ja też) i to właśnie z płytą nr 2. Coś chyba jest na rzeczy i to nie koniecznie sprzęt.
 
Przy pierwszej próbie instalacji tak miałem, 30min oczekiwania nic nie dało więc puściłem od nowa... Miałem błąd -10 z 3 razy już i błąd -3 raz, samo kopiowanie zajmie jeszcze z 2h..
 
Pobieram kopie zapasową.
Sprawdzę jutro w innym napędzie, ale już widzę, że to nie wina sprzętu.
W krótkim czasie kilka osób to zgłasza.
 
Również mam ten problem z płytą nr 2, skopiowałem jej zawartość na dysk zobaczymy czy coś to da...
 
Ja miałem z płytą nr 1. , dwójkę bez problemu mogłem skopiować, jedynka, nic, ani zrobić obraz, ani nawet obliczyć objętość plików nie szło. Pobieram z GOGa i widzę po transferze, że nie tylko ja... lipa trochę, ale nocki przynajmniej nie zarwę.
 
Okej po kopiowaniu smigneło i poprosiło o płyte nr 3, najpierw ja skopiuje i bede probował z dysku na wszelki wypadek:)
 
No to sobie dzisiaj pograłem... 3 płyta uszkodzona, nawet się plików skopiować nie da bo wywala błąd.
 
Ja mam mobilny net, zamówiłem boxa, a tu już się zaczynam wkurzać, bo coś czuję że nie pogram w tym miesiącu.... bo płyty są wadliwe, na forum łowcygier.pl to samo piszą o problemach z płytami. Nie ściągnę takich danych na mobilnym, do tego Galaxy nie ma pauzy, więc lipa na całego..i tak to by zajęło kilka dni ściągania... i jeszcze koszty za stracony limit, drożej niż EK.
 
Ciekawe czy pomimo innej nazwy, te pliki z GOG to to samo co na płytach. Jeśli tak, to może wystarczy tylko dociągnąć te pliki z płyty 2. Zobaczę i dam znać.
 
To jakaś paranoja .... błąd z płytą nr 2 - Próbowałem z GOG (nie korzystałem wcześniej) ale przejść przez ten "czytelny" system to chyba nie na 1 w nocy, swoją drogą brak polskiego języka jest nie poważny.
Dzięki, sprawiliście mi wiele przyjemności dziś...
 
Top Bottom