Przerwanie instalacji - błąd -10

+
APEL do cdp.pl -- jeśli to tylko jedna płyta wrzućcie gdzieś obraz tej płyty, żeby nie musieć ściągać całości.

@Wad24a1 -- Też mam nielimitowane LTE z limitem...
 
Również mam problem z instalacją z drugiej płyty. Dokładne to jest problem z plikiem costam_3.bin
Nawet próba kopiowania samego pliku na dysk zawodzi. Widocznie uszkodzona jest płyta.
I znowu w dniu premiery sobie nie można pograć. W przypadku W2 padły serwery a teraz walnięte płyty DVD. A kupa kasy na wersję kolekcjonerską wydana - tylko po co skoro nie można grać?
 
Ha! Udało się! U mnie nie było komunikatów o błędzie odczytu, a instalacja gry "stawała" przy drugiej płycie. Nie mam pewności czy to była przyczyna - ale na pasku wisiał monit (z nvidia Expierience) o aktualizacji sterownika procesora graficznego do dedykowanego pod wiedźmina (nVidia GeForce GTX 970, WIndows 8.1) Po pobraniu i zaktualizowaniu sterownika i ponownym uruchomieniu instalatora gry - udało się.
 
@undomiel9 no to baw się dobrze. Przetestowałem tylko dociągnięcie zepsutego pliku z gog i niestety instalator się wywala z błędem sumy kontrolnej (3). Więc trzeba całość ciągnąć :/ Idę się zregenerować na czas zasssysania.
 
Również mam taki komunikat Instalator rzerwał działanie z błędem : -10 Błąd odczytu pliku. Na początku przy 2 CD później przy 3cd po wyłączeniu Antyvirusa przy ostatniej płycie wywala ten sam błąd ...... napiszcie jak coś będziecie wieidzieć pozdr.
 
U mnie ten sam błąd -10 na dysku drugim, więc pobieram kopię z goga, a w międzyczasie spróbuję jeszcze zainstalować. Trochę przykra sprawa
 
Ja miałem to samo przy 2 płycie, po skopiowaniu na dysk, instalowało się dalej, ale znowu 3 płyta to nawet DVD nie może się rozpędzić tylko takie cykliczne mielenie dvd i timeout, Nawet sprawdzałem na starym napędzie Plextora, który czyta wszystko i był projektowany w czasach, których przy projekcie nie brali udziału księgowi.
 
No to pięknie. Też mam ten błąd. Nie bez powodu kupuje fizyczne wydanie... nie mam na tyl szybkiego internetu żeby ściągnąć 30gb. Musiałby mi komputer przez tydzień non-stop chodzić. Wydaje 350zł na edycje kolekcjonerską, a teraz będę musiał czekać tydzień żeby w ogóle odpalić? Po trzech latach odczekiwań taka akcja? Jestem totalnie zawiedziony i aż mi się odechciało grać...
 
Witam. Ja również mam problem z płytą druga. Wywala identyczny błąd i wszystko to co się zainstalowało się kasuje. Myslałem że to u mnie coś nie tak ale widzę że nie popisano się jeśli chodzi o wersje pudełkowe. Pisałem w tej sprawie do Redów, jednak powiedzieli ze w obecnym momencie jedyne wyjście to pobranie wersji elektornicznej. Najgorsze jest to że ludzie czekali w nocy na swoje wersje pudełkowe, niektórzy dopiero dziś dostaną kuriera z przesyłką i mogą się bardzo zawieść. Ja również jestem obecną sytuacją żażenowany i przykro mi z tego powodu. Jeszcze poruszanie się po beznajdziejnym angielskim GOG-u. Ehh, negatywnie. Wam też instalacja z płyt idzie tak bardzo długo zanim nie wywali error czy tylko mi?

I druga sprawa czy mogliby wypowiedzieć się użytkownicy wersji pudełkowych czy komuś udało się ją zainstalować? Jeśli tak to mam powód aby udać się na reklamację.
 
Last edited:
Ja też mam ten problem. Druga płyta. Najpierw niemiłosiernie długo mieli się w napędzie, a potem błąd -10. Dobrze, że nie wziąłem wolnego z pracy. Zmarnowałbym nż na gapienie się w pasek pobierania.
Ale zaskoczony nie byłem. Problemy przy premierach gier od RED to chyba nowa świecka tradycja. 3/3
 
No tak tylko gorzej że to błąd pliku najprawdopodobniej tego na płycie. Żadna łatka tego nie poprawi, czyżby wersja pudełkowa na darmo?
 
sprawdzałem kopiując zawartosc cd na dysk u mnie uszkodzona plyta nr 3 . Przy bin 5 wywala błąd. Zostało wymienić w sklepie . Czy to podlega gwarancji ? Chyba tak ?
 
Na spokojnie powinno podlegać gwarancji. Problem w tym, czy nie dostaniesz kolejnej wersji z błędem ;)
 
Spróbijcie przekopiowac na dysk zewnetrzny zawrtośc płyt i uruchomic instalator/Setup z dysku w folderze czasem pomoaga jezeli uda wam sie zawartosc płyt na dysk skopioawc na dysk wew / lub zew lub ma ssd :)
 
U mnie nie dało rady przekopiować trzeciego pliku z drugiej płyty. Niby pasek kopiowania dotarł do końca ale wyskoczył na końcu błąd, nie pamiętam jaki dokładnie musiałbym jeszcze raz przekopiować.
 
Kogoś w CDP.PL nieźle porąbało. Po 15 minutach oczekiwania na połączenie konsultant stwierdził, że to wina nieaktualnych sterowników napędu optycznego. Nie pomogło tłumaczenie, że sprawdzane na kilku różnych komputerach z różnymi napędami. Uparcie czyta formułkę, o aktualizacji sterowników. Sprawdzanie jakości płyty programami do tego stworzonymi pokazuje wyraźnie błędy po 3950MB danych i ciągną się przez kilkadziesiąt dalszych MB.
View attachment 14462
Jedyne co zaoferował to ściągnięcie sobie z GOG wersji cyfrowej albo złożenie reklamacji na stronie cdp.pl. Złożenie reklamacji oznacza zwrot całego zakupionego towaru.
POUCZENIE
Do rozpatrzenia reklamacji przez cdp.pl niezbędne jest dostarczenie cdp.pl reklamowanego produktu, a w przypadku treści cyfrowych bez nośnika, przesłanie oświadczenia o złożeniu reklamacji.

Nie po to rok wcześniej się zapisywałem na preorder wersji kolekcjonerskiej, nie po to miesiąc wcześniej płaciłem im za tę wersję, aby teraz pozbywać się tego a oni zwrócą pewnie mi te 350zł. Chyba ktoś ma nierówno pod sufitem i robi sobie jaja z fanów!
 

Attachments

  • w3.png
    w3.png
    82 KB · Views: 40
U mnie ten sam problem;/
starałem się przekopiować dysk 2 ale przy ostatnim 13mb kopiowanie się zastrzymuje;/
Trzeba pobrać z Gog-a 3.bin najwidoczniej chyba wtedy da rade, mam nadzieję bo całą grę zanim pobiorę to trochę minie.
 
Last edited:
Haha, serio aż tyle błędów? Wiem że płyty są skopcone równo ale żeby aż tak. Też się nieźle zdenerwowałem na Redów. Powinni oni wysłać nam poprawione wersje pudełkowe bez kodu z GOG (ja już wykorzystałem).

Ale serio to są jaja. Ludzie czekają dzisiaj na kurierów, specjalnie nie kupowali wersji cyfrowej żeby teraz dostać mega zonk! Gratuluje CD Projekt. Przesuwaliście tyle czasu premierę a nie daliście rady z tak banalną rzeczą jak poprawne nagranie w tłoczni ;)
 
@Marcin Momot @Keth - może ktoś by się wypowiedział co mamy z tym wszystkim zrobić? Support też mi polecił ściągnięcie wersji cyfrowej... ale kupilem fizyczna wlasnie dlatego ze nie moge sobie pozwolic na sciaganie takich ogromnych ilosci danych....
 
No nic u mnie tak samo Dragon Age i Cień Mordoru zainstalowałem bez problemu tylko z wiedźminem mam kłopoty muszę teraz sobie ściągnąć jakąś piracką wersje gry z neta bo legalna moja wersja nie działa a nie będę przecież ściągał całej gry.
 
Top Bottom