Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Był ktoś odważny i przeglądał Artbooka? Bo po raz pierwszy w historii mojego grania boje się spoilerów w takim miejscu...

Ed: No i za szybko pochwaliłem.. nawet pierwszej płyty mi nie chce czytać. :(

Ed2: A jednak coś ale... Te płyty wiele do życzenia pozostawiają.
 
Last edited:
Ja na dpd.com mam status "Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD" i trochę się wystraszyłem jak przeczytałem godzinę 00:18:43, bo na początku zrozumiałem że paczka zostanie przyjęta dzisiaj przed 19 :p
No nic, to czekam z niecierpliwością na kuriera :)
 
płyty premierowe są tłoczone, więc jeśli tłoczonych płyt napęd Ci nie czyta to znaczy że jest zepsuty

Czyta... po prostu dziwnie muli to wszystko no i musiałem 3 razy otwierać i zamykać napęd żeby odczytało płytę... :p Za 40 min muszę wychodzić na zajęcia, a jestem przy drugiej płytce dopiero... zaraza.
 
Mój Geralt według cdp.pl ma niewłaściwy numer przesyłki, a według strony DPD o 4:06 przyjechał do Rzeszowa. :D
 
Ech... a ja tak widzę, że w sumie szkoda wywalać to duże pudło od kolekcjonerki...




Trzeba wygospodarować jakieś miejsce w piwnicy :).
 
Mój Geralt według cdp.pl ma niewłaściwy numer przesyłki, a według strony DPD o 4:06 przyjechał do Rzeszowa. :D

Mam tak samo. Teraz tylko trzymać kciuki żeby kurier nie był za bardzo nadgorliwy i nie chciał mi jej przywieźć za szybko bo będę w pracy :p
 
U mnie śledzenie paczki na CDP wciąż nie działa, ale na stronie DPD jak najbardziej. Paczkę odebrali dzisiaj po 4 rano więc pewnie już do mnie jedzie! :victory:

Mam taką nadzieję...
 
Powiem Wam że warto czekać:)
Paczka jest ogromna a ja nieświadomy tego jak ogromna wybrałem się samopas po dwie xD Na szczęscie pod paczkomatem nie było tłumu, po dordze mijałem przy wejściu do metra dziewczynę z wiedźmińską torbą, a owa białogłowa taszczyła ogromną paczkę z modrym CDP.PL na burcie. Wtedy zwątpiłem widząc rozmiar. Kiedy wyjąłem swoje dwie paczki (jedna dla mnie druga dla mojej lubej) to mi się lekko ugięły kolana ale twardym trzeba być! Na cycki Melitele, pracuję w markecie budowlanym, nie boję się noszenia ciężarów, ale to było niezłe wyzwanie. Najpierw przystanki robiłem co 100m potem co 10 xD. Ale było warto, Pozostałym życzę conajmniej takiej samej uciechy jaką ja miałem przy unboxingu:D gra się instaluje ;] I pozdro dla typa spotkanego przy paczkomacie!;)
 
Czyli w gruncie rzeczy można przyjąć, że Edycja Kolekcjonerska składa się z Edycji Cyfrowej do ściągnięcia z GoG-a i pudła z gadżetami? ;) A obiecywali, że net bedzie potrzebny tylko raz do ściągnięcia małego policzku, który ze względu na jakość płyt w większości przypadków okazuje się być instalką gry ;D.

Na jeszcze na swoją czekam.
 
Last edited:
Witam wszystkich forumowiczów. Mam do was ogromną prośbę. Czy ktoś z was mógłby mi podać dokładną wagę edycji kolekcjonerskiej na PC? Generalnie przebywam za granicą, a kolekcjonerkę zamówiłem do Polski, i będe potrzebował pzesłać ją sobie do Holandii. Dlatego gdyby ktoś był tak miły i zważył ów cudeńko byłbym bardzo rad. Z góry dziękuję ;)
 
Witam wszystkich forumowiczów. Mam do was ogromną prośbę. Czy ktoś z was mógłby mi podać dokładną wagę edycji kolekcjonerskiej na PC? Generalnie przebywam za granicą, a kolekcjonerkę zamówiłem do Polski, i będe potrzebował pzesłać ją sobie do Holandii. Dlatego gdyby ktoś był tak miły i zważył ów cudeńko byłbym bardzo rad. Z góry dziękuję

Z tego co słyszałem na forum, paczka jest w kategorii do 30 kg. (waga kogucia. Kogut - cdp red logo. illuminati confirmed)
 
Mój Geralt według cdp.pl ma niewłaściwy numer przesyłki, a według strony DPD o 4:06 przyjechał do Rzeszowa. :D
Do mnie tez doszło o tej samej godzinie do Rzeszowa a musi przejechac do Krosna :D Pewnie znajomy mi przywiezie to sie zapytam czemu mnie okłamał mowiac, ze juz dawno maja paczki :p
Dostałem telefon od kuriera. ETA 2godziny!
A jak wejdziesz na strone dpd.pl i wpiszesz numer przesylki to co masz napisane? bo ja mam dalej "Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD" a kurier jeszcze nie dzwonił. Jezeli nadal masz to samo to znaczy, ze DPD daje ciała z ta ich lokalizacja przesylki
 
Top Bottom