Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Co to za cyrk w tych Katowicach żeby od 6ciu godzin nic nie drgneło? Chyba że te ich statusy nie do końca się pokrywają. O tym oddziale słyszałem już co nie co ale niestety nic dobrego.
Jaka jest szansa że przesyłka już wyjechała tylko ktoś nie zmienił jej statusu?
 
Hmm, no tak, dzięki, można spróbować. Teraz to już i tak nie dam rady, bo wychodzę i do wieczora będę bez dostępu do internetu, ale jak InPost dalej nie będzie odpowiadał to skontaktuję się potem z cdp...
 
Katowice:

2015-05-19 07:24:20 Wydanie przesyłki do doręczenia KT2
2015-05-19 02:59:31 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD KT2
 
Katowice:

2015-05-19 07:24:20 Wydanie przesyłki do doręczenia KT2
2015-05-19 02:59:31 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD KT2
A do jakiego miasta będzie dostarczana jeśli mogę zapytać? Nie wiem czy moją pojedzie prosto z Katowic czy przetransportują ją jeszcze do Gliwic.
 
Tak swoją drogą to odbierajcie wszystkie telefony. Na mojej paczce cdp.pl zapomniał numeru mieszkania podać, a w potwierdzeniu na maila i na ich stronie wszystko było ok.
 
A moją wydali dwa razy
2015-05-19 08:56:38 Wydanie przesyłki do doręczenia KT2
2015-05-19 08:51:58 Wydanie przesyłki do doręczenia KT2
2015-05-19 02:56:15 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD KT2
 
Meh u mnie od 4:41 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD i do tej pory nic się nie zmieniło.

To ja mam jeszcze lepiej - status bez zmian od 1:25. Chyba sami tam grają w magazynie :D ale mi to na rękę, i tak jestem w pracy.

Edit: a tak swoją drogą pytanie do kurierowiczów - czy po zmianie statusu na DO DORECZENIA pojawia się wam numer telefonu do kuriera? Pan z dpd mnie poinformował, że tak będzie, muszę się z nim umówić na godzinę.

Edit2: @Sev4e - super, dzięki za odpowiedź :)
 
Last edited:
@goldi90
No ja się spodziewałem, że najpóźniej do 13 paczka do mnie dojdzie, a póki co zanosi się, że o 13 to ona może dopiero zostanie wydana :p


EDIT: 10:10 wydana do doręczenia czyli jednak ta 13-14 to jeszcze nic straconego :D
 
Last edited:
To ja mam jeszcze lepiej - status bez zmian od 1:25. Chyba sami tam grają w magazynie :D ale mi to na rękę, i tak jestem w pracy.

Edit: a tak swoją drogą pytanie do kurierowiczów - czy po zmianie statusu na DO DORECZENIA pojawia się wam numer telefonu do kuriera? Pan z dpd mnie poinformował, że tak będzie, muszę się z nim umówić na godzinę.

Tak. Wystarczy kliknąć strzałkę przy numerze paczki, podać kod pocztowy i przepisać kod. Pokazuje się numer do kuriera :).
 
Moja przesyłka była w trasie już od 6-tej, a godzinę temu kontaktował się ze mną kurier, którego musiałem nieco przekierować. Przez chwilę chodziły mi po głowie najczarniejsze myśli, kiedy moja mama nie mogła się do niego dodzwonić. Na szczęście paczka jest już na miejscu, nieszczęśliwie nie ma tam mnie, ale za to ma dobrą obstawę:

Teraz jeszcze tylko trzy dni, 150km jazdy do domu i w końcu dorwę ją w swoje ręce! :yes:
 

Attachments

  • download_20150519_103411.jpeg
    download_20150519_103411.jpeg
    46.9 KB · Views: 90
  • download_20150519_103405.jpeg
    download_20150519_103405.jpeg
    24.3 KB · Views: 82
Tak swoją drogą to odbierajcie wszystkie telefony. Na mojej paczce cdp.pl zapomniał numeru mieszkania podać, a w potwierdzeniu na maila i na ich stronie wszystko było ok.

U mnie tak samo, tyle, że z numerem domu. Co do samej kolekcjonerki, szkoda, że miecz do figurki nie jest metalowy, a medalion z 1ki był praktyczniejszy (brelok) :)
 
Top Bottom