Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Do mojego miasta EK dotarła o 2 w nocy. Po 7 45 odebrał paczkę kurier i czekam i czekam.. i już nie wiem co ze sobą zrobić;/
 
Mnie zastanawia jedno - gra ma nagrane na silniku gry przerywniki (w formie "avi" ), ale czemu zostały one wyrenderowane w 30 klatach?

Nie dało się tego zrobić w 60 fps'ach?

Konsolowcy widzieliby różnicę w płynności pomiędzy przerywnikami, a grą?
Cholera, teraz ja widzę. Tak trudno było to zrobić w 60 klatkach, a później (ewentualnie) im przekonwertować do tych 30?

Na reddicie jest temat jak zmienić cutscenki z 30 na 60 fps: http://www.reddit.com/r/witcher/comments/36gf8g/witcher_3_60_fps_cutscenes_fix/

Navigate to C:\Users\YOURUSERNAMEHERE\Documents\The Witcher 3 and open user.settings with notepad++ or notepad.Navigate to line
MovieFramerate=30
and change 30 to 60. Save, and exit.
Done.
 
no i jak zmodyfikowałeś sobie sterowanie ?
Długo by pisać, bo tu jest z miliard małych czynności do których musisz mieć przypisany inny klawisz. Przy walce masz m.in. blok, turlanie, unik, celowanie kuszą, szybkie menu wyboru znaków, jakaś riposta i kilka innych rzeczy -I weź to ogarnij tak, by nie połamać sobie palców. Na początku w ogóle się okazało, że nie mam nigdzie przypisanego silnego ataku, i nie mogłem dodać połączenia shift + LPM. Mogłem dać tylko pojedynczy klawisz, a wszystko było przez coś zajęte i robił się istny klawiszowy karambol jak jedną pozycję zmieniłem. Posiedziałem nad tym trochę i jakoś to ogarnąłem tak, by grało się wygodnie.Turlanie mam na spacji, parowanie na PPM, unik zrobiłem na CTRL, szybkie menu na środkowym kneflu myszy... Gdzie oryginalnie jest celowanie kuszą, ale na razie chrzanię tą kuszę, potem będę się martwił xD
 
Last edited:
@gialdonar Muzyka jest oczywiście świetna i bardzo dobrze komponuje się z tym, co widać na ekranie. Zmienia się dynamicznie do cut-scen, nadając czasem właśnie ten bardzo filmowy klimat, wnosi sporo emocji. Jedno jest pewne wg mnie -Kawałki z płyty na pewno nie są jedynymi najlepszymi. Na razie jeszcze nie przeszedłem prologu, więc wiele przede mną, ale jest zacnie -Grając w gwinta np. Zawsze leci coś nowego i genialnego ;)

Czy lepiej niż w W2 to nie wiem, powiedzmy, że ten sam poziom. Z tym że w W2 było co najmniej 2x mniej możliwych "operacji" do przeprowadzenia, więc łatwiej było wszystko ogarnąć. Teraz Geralt ma więcej możliwości, może skakać, turlać się, robić różne cuda, musi wołać konia, celować z kuszy itd. więc jest więcej przycisków do rozplanowania. Trudno to porównać.
 
Last edited:
Pytanko do Was.

Również gdy zamawialiście preorder na CDP.PL kurierem, macie nadal nieaktywny numer przesyłki?
Na CDP.PL niby napisane że wysłane.

Nie wiem jak oni to zrobią, ale przesyłka ma być już dzisiaj u mnie w Gnieźnie, bo w końcu samizapowiadali: edycja najpóźniej dostarczona 19 maja ;)
 
Ej, zainstalowała mi się płyta nr. 1 a na drugiej są jakieś pliki .bin co mam zrobić dalej aby dokończyć instalację?

EDIT: Dobra, już załapałem o co chodzi ;) Nieaktualne ;)
 
Last edited:
Ej, zainstalowała mi się płyta nr. 1 a na drugiej są jakieś pliki .bin co mam zrobić dalej aby dokończyć instalację?
też miałem ten problem i ściągnąłem z goga. Ale pisali tutaj że pomaga ręczne przekopiowanie plików z płyty na dysk i wtedy instalacja
 
Grałem do 3 w nocy. Warto było czekać! Gra jest jak interaktywny film i klimat wylewa się z ekranu.
Gram na przedostatnim poziomie trudności i póki co jest... łatwo. Ps. Grałem w tego Gwinta i wygrałem za pierwszym razem ;) Żałuje teraz, że tylko xbox one ma te karty w formie fizycznej. :(
 
Pytanko do Was.

Również gdy zamawialiście preorder na CDP.PL kurierem, macie nadal nieaktywny numer przesyłki?
Na CDP.PL niby napisane że wysłane.

Nie wiem jak oni to zrobią, ale przesyłka ma być już dzisiaj u mnie w Gnieźnie, bo w końcu samizapowiadali: edycja najpóźniej dostarczona 19 maja ;)

Od wczoraj (około 19.00) mam info, że przesyłkę nadano. Dzisiaj rano doszła do Zabrza. Dostałem także SMS-a od Pocztexu. Śledzenie przesyłki działa.
Jedynie samej paczki brak tak bardzo, jak brakowało komuś Stefana w piosence Wałów Jagiellońskich.

---------- Zaktualizowano 08:41 ----------

@Darench , sprawdź śledzenie na stronie DPD. U mnie w profilu CDP nadal wyskakuje błąd, ale na stronie DPD jest ok.

To znaczy chyba na stronie tej firmy kurierskiej, którą wybrałeś na zamówieniu w CDP.pl.:)
 
Last edited:
też miałem ten problem i ściągnąłem z goga. Ale pisali tutaj że pomaga ręczne przekopiowanie plików z płyty na dysk i wtedy instalacja

To nie jest błąd. Trzeba po prostu zaznaczyć bin3 po włożeniu 2 płyty, potem bin5 przy włożeniu 3 itd. Cała logika.
 
To nie jest błąd. Trzeba po prostu zaznaczyć bin3 po włożeniu 2 płyty, potem bin5 przy włożeniu 3 itd. Cała logika.
Dokładnie, @Zawiszay dobrze prawi. Ja mam jeszcze 35min do końca instalacji, to najdłuższe 35 minut w moim życiu :p.

Edit: Stoi na .../Movies.Bundle i coś ruszyć nie chce, dysk niby pracuję ale napęd coś nie żyje...
 
Last edited:
no wstałem (tak jestę studentę) za 14 min autobus, 10 min do paczkomatu w jedną stronę. Za 40 zacznę instalację. Ile na nią schodzi? I ile na pobranie patcha?
 
no wstałem (tak jestę studentę) za 14 min autobus, 10 min do paczkomatu w jedną stronę. Za 40 zacznę instalację. Ile na nią schodzi? I ile na pobranie patcha?
U mnie się instalowało jakąś niecałą godzinę, może 40 min, patch pobrał się w chwilę dosłownie, ale mam łącze teoretycznie ograniczone tylko przepustowością kabla, szczególnie w nocy, bo wieczorami jest wręcz odwrotnie (akademiki <3). Więc podejrzewam iż serwery Redów wyrabiają, a patch będzie Ci się ściągał na tyle szybko na ile twoje łącze pozwoli.
 
Wie ktoś jak zarejestrować grę na GOG.com? Nigdzie nie widzę okna do wpisania kodu...
Z góry dzięki za pomoc :)
 
Mam takie pytanie. Podczas rozpoczęcia nowej gry jest wybór "Symulacja wyborów z W2" Powinienem ją włączyć czy wyłączyć, aby sam dokonać wyboru co się działo w W2?
 
Top Bottom