Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Do mnie kurier zawitał jakieś piętnaście minut temu :D. Póki co - jestem niesamowicie podekscytowany. Mapkę już rozłożyłem, już postarałem pozapamiętywać mniej-więcej lokacje, soundtrack już w odtwarzaczu, wszystkie płytki przełożone do steelbooka. Co jeszcze ciekawsze - na GOG jest masa na prawdę fajnych plików do pobrania po zrealizowaniu kodu. Począwszy od tapet, przez awatary, do artworków i, o ile się nie mylę (bo wciąż mi się ściąga), pełen artbook, tyle że w wersji cyfrowej. Będzie czym sobie zająć te pół godziny instalacji!
 
Eh kuriera nie ma a już trzeba do roboty iść:( No nic mam nadzieję że przynajmniej wieczorem rozpocznę swoją przygodę z Wiedźmakiem. Miłej zabawy wszystkim!
 
@uniek73
Ja nie wiem co ze sobą zrobić tak się teraz jaram, a kurier już tuż tuż, w końcu od ponad dwóch godz wiezie moją kolekcjonerkę to już niedługo myślę że dotrze:D
 
Kurcze, kolekcjonerka odebrana (poprzez punkt DPD). Niestety pudełko ma dziurę. Miałem nie otwierać do momentu jak będę w posiadaniu maszyny mogącej udźwignąć grę. Niestety chyba będę musiał otworzyć pudełko i sprawdzić czy wszystko jest ok.
 
Kolekcjonerka odebrana i rozpakowana. Jest swietna tylko nie wiem jak to drewno co jest wbite w skrzydło gryfa tam włozyc czy to od razu było włozone i sie ułamało czy jako dodatkowa czesc jak ogon czy miecz?
 
Kolekcjonerka odebrana i rozpakowana. Jest swietna tylko nie wiem jak to drewno co jest wbite w skrzydło gryfa tam włozyc czy to od razu było włozone i sie ułamało czy jako dodatkowa czesc jak ogon czy miecz?
Ułamane bo osobno jest tylko ogon i miecz. Kurde nie piszcie takich rzeczy bo się zaczynam obawiać o tą paczkę. Oby dotarła cała.
 
Dodatkowymi częściami są tylko miecz i ogon, ale ja sobie je złożę dopiero jutro, bo kurier nie dojedzie, a ja muszę do roboty. Zostawi u sąsiada, tak się z nim umówiłem. :(
 
No to dupa blada bedzie trzeba jakims klejem przykleic. Akurat tak stoi u mnie figurka na szafie, ze skrzydło z tym wbitym drzewem o ktorym mowa jest przy stronie sciany wiec i tak nie widac ale idzie sie wkurzyc jak sie takie cos widzi. Reszta jest OK
 
Witam wszystkich zajawkowiczów :D paczki dojadą ja odebrałem przed 12 a mieszkam 1,h od wwa, cierpliwości:] Ogólne wrażenia moje z wydania ekstra,sama figurka robi robotę i jest cała. Mam za to chyba problem z instalacją- na 2 cd wyskoczył błąd 10 i coś o braku dostępu przez G Data AntiVirus wyłączyłem go i instaluje jeszcze raz, jeśli nie zadziała będzie to znaczyło że mam coś z płytkami,tak? Gdzieś to dziś przeczytałem:/ Jak i skąd pobrać instalacje gry?Pytam tak na wszelki wypadek i dzięki za odpowiedź. Właśnie wywaliło bład brak odczytu pliku...świetnie:D
 
Wie ktoś co to za oddział DPD "ol2"? wiem, że ols to Olsztyn, a ol2 nie mogę znaleźć

Prawdopodobnie drugi Olsztyn, w Polsce są dwie takie miejscowości, pierwsza na mazurach druga gdzieś w małopolsce chyba ;D

@inthebattle

Z tyłu instrukcji masz kod do rejestracji na gogu https://www.gog.com/redeem tu wklepujesz go na swoim koncie i pobierasz gre.

Spróbuj przekopiować płyte na dysk i puścić instalke.
 
Last edited:
Witam wszystkich zajawkowiczów :D paczki dojadą ja odebrałem przed 12 a mieszkam 1,h od wwa, cierpliwości:] Ogólne wrażenia moje z wydania ekstra,sama figurka robi robotę i jest cała. Mam za to chyba problem z instalacją- na 2 cd wyskoczył błąd 10 i coś o braku dostępu przez G Data AntiVirus wyłączyłem go i instaluje jeszcze raz, jeśli nie zadziała będzie to znaczyło że mam coś z płytkami,tak? Gdzieś to dziś przeczytałem:/ Jak i skąd pobrać instalacje gry?Pytam tak na wszelki wypadek i dzięki za odpowiedź. Właśnie wywaliło bład brak odczytu pliku...świetnie:D

Miałem błąd na pierwszej płycie i mimo prób skopiowania, czy zrobienia obrazu płyty nie poszło. Na szczęście serwery GOGa działają świetnie i po maksymalnej prędkości mojego łącza ( Plus LTE - ok 1,2MB/s ) przez noc zassałem i dziś rano już ograłem.

Tak ogólnie to graficznie gra nie jest rewelacyjna, coś jest w roślinności, że to wszystko nie wygląda jak należy ( a gram wszystko na maksa oprócz hairworks ). Nie do końca wiem co, ale czegoś po prostu brakuje. Mimo to gra to jest świetna, jakby Talar powiedział: po-kurwa-ezja.
 
Powitać wszystkich posiadaczy kolekcjonerki...
Kolekcjonerka jak najbardziej dotarła jeden problem miecz na plecach Wieśka złamany, klinga od miecza złamana, Wiesław od gryfa odklejony...
 
Top Bottom