Przerwanie instalacji - błąd -10

+
Najprawdopodobniej nie potrzeba ściągać całej gry, tylko .bin3 u mnie przy kopiowaniu tego z płyty nie idzie dalej. Właśnie pobieram bin.3 resztę zainstaluję z płyt i dam znać.

@siwy9 Dokładniej co nie zadziałało? Mógłbyś rozwinąć?.
 
Last edited:
Najfajniejsze jest to, że ten dział to "wsparcie techniczne" na oficjalnym forum, a z tego co widziałem nie ma ani jednego "wsparcia" od redów, wiem że dziś premiera, że wszyscy mają urwanie głowy ale bez wsparcia nie zostawia się graczy zwłaszcza po wycięciu takiego numeru....
 
Najprawdopodobniej nie potrzeba ściągać całej gry, tylko .bin3 u mnie przy kopiowaniu tego z płyty nie idzie dalej. Właśnie pobieram bin.3 resztę zainstaluję z płyt i dam znać.
U mnie niestety tak nie zadziałało i musiałem pobierać wszystkie pliki. Próbowałem ściągnąć ten właśnie plik, ale jak go wybierałem jako następny do instalacji zamiast tego z płyty to wyskakiwał błąd, że plik nie został znaleziony (coś takiego, nie pamiętam dokładnie, wystarczył mi fakt, że nie ruszy) i pytał czy przerwać instalację.
 
Last edited:
Ten sam problem, już zacząłem ściągać pliki z goga, aż tu ni z dupy ni z pietruchy przy czwartym podejściu instalacja poszła dalej. Właśnie wkładam płytę nr 3
 
Uwaga u mnie się trafił przełom i poszło zmieniłem folder instalacji z Dysku D an Dysk C i ruszyło i teraz instaluję 3 płytę.
 
Ja poproszę Free-Expansion Pass dla wszystkich poszkodowanych :)

Ech.. Ciekawe ile ludzi dostało lewe płyty. Przy moim internecie będę mógł (O ile cała reszta pójdzie sprawnie) zagrać w okolicach 16. Nie po to stałem jak pod sklepem, żeby dostać prawde mówiąć kodzik , naklejki i mape za 120 zł. :(
 
Last edited:
Zamiast kazać ściągać całą grę z goga mogliby wrzucić tam pliki z płyt. Skoro nie działają nam konkretne elementy np: setup_the_witcher3_wild_hunt-3.bin, a reszta jest ok, to lepiej pobrać tylko ten element, a nie całość. Tak byłoby szybciej.
 
Zgadzam się ,ale jak widać mają to gdzieś. Może ktoś komu daje radę przekopiować plik .3bin z płyty udostępni nam go gdzieś ?
 
A u każdego z tym błędem wadliwy jest właśnie ten konkretny plik? Może u niektórych psuje się np. 4, albo coś z dalszych płyt, a reszta jest ok. Wtedy wystarczy się wymienić.
 
Hej, mam żenujące pytanie. W obliczu błędu podczas instalacji z dysku 2 chciałbym pobrać grę z GOG, ale...nie mam pojęcia jak. :)
Gdyby ktoś byłby mi stanie krok po kroku wytłumaczyć co muszę zrobić. Z góry dzięki.
 
To jest jakaś pier***** kpina żeby ludzie co kupili grę w fizycznej wersji musieli ją pobierać całą. Ja robię ostatnią próbę instalacji (4) jeśli się nie uda to idę ją zwrócić.
 
https://www.gog.com/redeem - wpisujesz kod z odwrotu instrukcji. Wchodzisz do swojego account -> library. Klikasz raz na Geralta, a następnie klikasz w plik, który Cię interesuje. Musisz być oczywiście zalogowany.
Zainstalowane do 4 parta bez przeszkód, czekam na ściągnięcie się kolejnych.Nie bądźcie źli na CDP - to wina tłoczni. Na pewno jakoś się do tego ustosunkują :)
 
Ariaterran, tak na szybko z pamięci (jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić), ściągasz gog galaxy (na pierwszej stronie masz na fioletowo linka), po zainstalowaniu z lewej strony (na czarnym tle) taki "+" klikasz, wpisujesz kod i dodaje ci się gra, dalej na zakładkach z ta gra możesz określić jakie pliki chcesz ściągnąć (niestety nie pamiętam tego zbyt dokładnie w którym to jest miejscu)
 
A próbowaliście może zastosować się do rady gościa z infolinii i aktualizowaliście firmware cd-romu? Z tego co pamiętam też miałem podobny problem z jakąś inna grą( może nawet wiedźminem 2) i po aktualizacji wszystko poszło gładko. btw. może to problem transferu danych - http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203788908--Zmiana-ustawień-transferu-danych-napędu-CD-DVD

U mnie podobno wszystko aktualne, a błąd jak był tak jest, w tym samym miejscu.
 
Top Bottom