Wiedźmin 3 - grafika

+
Chyba nie będę miał zapału żeby bawić sie tymi ukrytymi settingsami. Jakims januszem nie jestem ale ustawienia z gry powinny wystarczyć do grania.
 
Właśnie odpaliłem w pracy na ultra i tak sobie siedzę z kolegami i oglądamy to wszystko i szału nie ma jak na ultra.Hairworks za to robi wrażenie.
 
Wyostrzanie daje ledwo zauważalny efekt, AA działa, a Jakość terenu rzeczywiście nic nie zmienia - dlatego jest nadzieja, że pojawi się lepsza teselacja, w którymś patchu.
 
Kilka screenów 5K - maksymalne ustawienia, zmiany pliku .ini + ReShade.



pomijając rozdzielczość, które ustawienia odpowiadają za taką kolorystykę? Poza tym downgrade'owcy chyba muszą znaleźć nową robotę....
 
E tam, ludzie zawsze będą narzekać. Ja mam nadzieję, że na moim amdku 7970 pójdzie w miarę sprawnie...dopiero w wakacje będę na Titana zmieniał :(
 
No czyli tak jak myślałem. Grafika super nie wygląda , a jak widać po testach na portalach chodzi dosyć przeciętnie. Taki Wiedźmin 2 na sterydach ot co.

pomijając rozdzielczość, które ustawienia odpowiadają za taką kolorystykę? Poza tym downgrade'owcy chyba muszą znaleźć nową robotę....

Myślę że jednak chyba nie muszą...
 
To jest to ULTRA+ ???
Co za koszmar.. i przy takim konfigu spada poniżej 20fps D:
Schody, zygzaki, zero miękkości, popatrzcie na poprzycinane końcówki drzew w oddali jak z szablonu... właściwie to znajduję coraz więcej powodów do narzekań

i co panie @GosuPL & Co., może jakieś skriny potwierdzające parity z nieziemską grafiką z SoD? Lub fragmentu jak Geralt idzie przez wioskę? Starsze materiały wyglądają lepiej POMIMO kompresji YT niż obecne ustawienia ultra na filmach bez kompresji. To jest dopiero smutne.
 

Attachments

  • Bez-nazwy-2.jpg
    Bez-nazwy-2.jpg
    310.8 KB · Views: 50
Na benchmark.pl juz jest test kart graficznych. Procek i5 16gb ramu i na fullhd ultra ssao bez hairworks gtx970 osiaga 50-63 fps. Dla mnie rewelacja. Mam nadzieje ze zrobia jeszcze test z hbao+ i hairworks
 
Last edited:
Top Bottom