Save z W2 do W3/symulacja wyborów

+
W trakcie przesłuchania w Wyzimie jeśli symulacja jest włączona będziemy mogli samemu wybrać to jak losy z Wiedźmina 2 się potoczyły. Sam się obawiałem
 
W trakcie przesłuchania w Wyzimie jeśli symulacja jest włączona będziemy mogli samemu wybrać to jak losy z Wiedźmina 2 się potoczyły. Sam się obawiałem
Dokładnie! Powinno być jakiś krótki opis co ta symulacja oznacza. Ja na początku myślałem że jeżeli włączę SYMULACJE to gra sama wylosuję przebieg wydarzeń, natomiast wyłączona symulacja że ja dokonam wyborów. Jest jednak tak jak piszę kolega Miskowaty777.
 
Last edited:
Mam pytanie, chce importować swój save z W2 do W3, jednak nie mam zapisu po walce z letho. Gdy sprawdzam ostatni save to jest on z przed walki, a po nie moge zapisac gry. Co zrobić?

Swoją drogą, importować mozna nawet save z początku gry.. Jaki to ma sens?

EDIT: Prawidłowy save to ten, po wczytaniu którego w W2 pokazuje się "przemowa" końcowa Jaskra i zakończenie gry?

Pierwsza kwestia to walka z Arjanem i jego ludźmi na zamku La Valettów. W „dwójce” mogliśmy mu pomóc lub go zabić. W tym pierwszym przypadku pomagał nam później w ucieczce i powracał w trzecim akcie przygody;
Drugie pytanie dotyczy najważniejszego wyboru z Wiedźmina 2, czyli decyzji o podróży do Vergen: po stronie nieludzi i Iorwetha lub z pomocą Roche'a, po zabiciu Loredo;
Następna kwestia to już Loc Muinne, a opcje rozgałęziają się w zależności od poprzedniego wyboru. Musimy określić, czy samodzielnie uratowaliśmy Triss, czy też pomogliśmy odczarować Saskię (ścieżka Iorwetha);
Jeśli działami z Roche'em, wybieramy między uratowaniem Triss, a pomocą Anais, co w Zabójcach Królów miało ogromny wpływ na losy Temerii;
Kolejny wybór ważny z punktu widzenia Wiedźmina 3 to sprawa Sheali de Tancarville - podczas próby ucieczki za pomocą teleportu mogliśmy ją uratować lub zostawić na śmierć;
Ostatnia kwestia to życie samego Letho - określamy, czy wiedźmin przeżył walkę w epilogu.

Wybory, dostępne podczas "ankiety" na koniec prologu.

Kiedy kończy się prolog? Bo nie wiem czy nie przegapiłem
 
Last edited:
Ja mam inny problem. Mam save z Wiedźmina 2 ( w sumie prawie 100) w tym jeden końcowy, jeszcze wczoraj sprawdzałem, ale nie mogę importować ich do 3. Wyskakuje mi okienko w którym jest napisane, że save'a nie można przenieść.
 
Ja mam inny problem. Mam save z Wiedźmina 2 ( w sumie prawie 100) w tym jeden końcowy, jeszcze wczoraj sprawdzałem, ale nie mogę importować ich do 3. Wyskakuje mi okienko w którym jest napisane, że save'a nie można przenieść.

Mam dokładnie to samo. :(
 
Ja również nie mogę przenieść zapisu z W2- pojawia się komunikat "nie udało się zaimportować zapisu gry". Kiepska sprawa bo trzymałem ten save od 2 lat
 
Ja swojego trzymam od prawie że premiery W2, z pierwszego przejścia, a to była kontynuacja pierwszego przejścia W1 dawno temu.
 
Prawdopodobnie macie polskie znaki w nazwach użytkownika - czyli ścieżce do Moich Dokumentów, np. C:\Users\Światek\MojeDokumenty

Porada z GOGa, wygrzebał @Keth:
Q.: I cannot import my saves from The Witcher 2, even though the save games are there.
A.: Certain games (TW3 included) cannot handle special characters such as diacritics in your username, so what we do is:

1. Create a new user with administrator privileges
2. Import save on that user
3. Save the game
4. Move the saves folder back your default user directory
 
Czy podczas przenoszenia postaci z W2, zostają przeniesione jakieś miecze, zbroje czy rynsztunki ? Bo ja nic z tych rzeczy nie zauważyłem. Ktoś to sprawdzał ? Bo może źle zaimportowałem save ?
 
Prawdopodobnie macie polskie znaki w nazwach użytkownika - czyli ścieżce do Moich Dokumentów, np. C:\Users\Światek\MojeDokumenty

Porada z GOGa, wygrzebał @Keth :
Q.: I cannot import my saves from The Witcher 2, even though the save games are there.
A.: Certain games (TW3 included) cannot handle special characters such as diacritics in your username, so what we do is:

1. Create a new user with administrator privileges
2. Import save on that user
3. Save the game
4. Move the saves folder back your default user directory


Zadziałało idealnie. Było tak jak napisałeś :).
Prorok, czy co? :).
 
Wiedźmin 3 domyślny stan gry.

Witam.
Wczoraj zakupiłem grę i mam już dobre 9h gry za sobą, niestety dopiero teraz zorientowałem się ,że źle wybrałem opcje symulacji wyborów z wiedźmina 2. Czy wie ktoś jakie są domyślne wybory z wiedźmina 2? Typu Roch czy Iorvet itp. Nie bardzo chce zaczynać wszystko od początku ale jeśli wybory kluczowe będą inne będę musiał zacząć na nowo
 
coż domyślne od zawsze są zwalone np w W2 adda nie żyła itd, jakie są domyślne to wiedzą redzi póki co :D chyba że ktoś się orientuje to niech powie
 
Siema, czy są różnice w decyzjach między savami z W2 a generatorem decyzji w W3. Chodzi mi o czy savy z 2 mogą wygenerować stan świata niemożliwy do osiągnięcia za pośrednictwem generatora?
 
Gdzie się te save-y importuje, bo mnie się nawet taka opcja nigdzie nie uwidacznia?

Stany z W2 mam pod C:\Users\(username)\Documents\The Witcher 2\gamesaves (nie, nie mam polskich znaków w nazwie użytkownika).

Win8.1 x64 ENG
 
Właśnie. Miałem problem z zaimportowaniem save z W2. Z jakiego momentu powinien on być?

Ekwipunek i kasa w tych sejwach są nieistotne, bo i tak się nie importują - tylko wybory.

Brakuje jednego wyboru - Aryan la Valette żyje lub nie.
 
Last edited:
Witam, gram na PS4 i mam pytanie odnośnie save z W2. W którym momencie dokonuje wyborów ? dodam że symulacje mam włączoną dopiero zacząłem grać i mam ogólnie misje znaleźć Yennefer oraz zabić gryfa. Jestem na samym początku a nie mam pojęcia czy te wybory dopiero będą czy juz mnie wszystko ominęło.
 
Top Bottom