Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
GosuPL To to wiem XD gałąź odłamana. Idzie łatwo przykleić, gsem chociażby. No ale mimo wszystko :/
Mam to samo tylko figurka stoi ta czescia akurat przy scianie i nie widac. Gorzej maja ci co maja ułamany miecz bo jego akurat widac bardzo dobrze. Ale o dziwo moje wszystkie plytki z gra sa dobre i sie spokojnie zainstalowała. Co najlepsze uwalona jest... płyta z muzyka, za zadne skarby nie dam rady odtworzyc bo mi wiesza cały system i przez ctrl+alt+delete zamyka mi cały explorer i mimo uruchomienia go ponownie wisi dalej, ze trzeba komputer resetowac czego nie lubie. No nic ide naginac, do zobaczenia... nie wiem kiedy :D
 
Jeeeest! W końcu dotarła długo wyczekiwana kolekcjonerka :D
Coś pięknego! Artbook, steelbook z wiedźminem po jednej i Ciri po drugiej stronie, wielgachna i ciężka figurka, no i przede wszystkim medalion! Cudo!
Pora zabrać się za instalację gry, czuję się jak dzieciak rozpakowujący prezenty pod choinką :D
 
Witam, a ja przed chwilą otrzymałem następującą informację w sprawie przesyłki z DPD cytuję: 14:23:35 ***: Przesyłka nie została wydana z powodu barku miejsca na samochodzie kuriera i zostanie wydana jutro. Czy mogę jeszcze w czymś pomóc ?
Szkoda, a tak chciałem dziś pograć...
 
Last edited by a moderator:
Witam, a ja przed chwilą otrzymałem następującą informację w sprawie przesyłki z DPD cytuję: 14:23:35 ***: Przesyłka nie została wydana z powodu barku miejsca na samochodzie kuriera i zostanie wydana jutro. Czy mogę jeszcze w czymś pomóc ?
Szkoda, a tak chciałem dziś pograć...

Współczuje..
 
Last edited by a moderator:
A ja wciąż czekam. Z roboty wracam o czwartej - ciekawe, czy już będzie. Jak jeszcze się okaże, że coś jest uszkodzone, to będę zły.
 
Witam, a ja przed chwilą otrzymałem następującą informację w sprawie przesyłki z DPD cytuję: 14:23:35 ***: Przesyłka nie została wydana z powodu barku miejsca na samochodzie kuriera i zostanie wydana jutro. Czy mogę jeszcze w czymś pomóc ?
Szkoda, a tak chciałem dziś pograć...

Ja bym żądał satysfakcji. Obiecali dostarczyć preordery NAJPÓŹNIEJ w dniu premiery. Mogli wysłać paczki wcześniej.
 
Last edited by a moderator:
Też miałem problem z instalacją, ale to wina napedu zewnetrzego. Udalo mi sie dziada uspokoic i sie instaluje spokojnie :D
 
@levandor73
To tylko utwierdza w przekonaniu o niekompetencji CDP, bo mogli takie coś przewidzieć w końcu kurierzy wiozą nie tylko nasze kolekcjonerki ale też paczki dla "cywili" więc polecam Ci napisać do CDP w tej sprawie i trochę im wygarnąć, może jak na to dostaniesz jakieś dodatkowe fanty w ramach rekompensaty.
 
Ja nadal czekam, widocznie z mojej okolicy było tyle zamówień, że kurier nie wyrabia z dostawą :p
Ja też czekam.

Witam, a ja przed chwilą otrzymałem następującą informację w sprawie przesyłki z DPD cytuję: 14:23:35 ***: Przesyłka nie została wydana z powodu barku miejsca na samochodzie kuriera i zostanie wydana jutro. Czy mogę jeszcze w czymś pomóc ?
Szkoda, a tak chciałem dziś pograć...
Pisz do CDP! Było obiecane, że mamy mieć EK najpóźniej w dniu premiery. Że oni tego nie przewidzieli, trudno - ale za to zapłaciłeś i powinni Ci to zrekompensować, jak pisał @Wroobelek. Nie może być tak, że wszyscy graja a najwierniejsi fani, zamawiający preorderem EK są tak traktowani. Walcz! :)
 
Last edited by a moderator:
Też macie kiepsko pomalowaną figurkę? Białe plamy na skale, niedomalowane fragmenty na gryfie i Gerlacie, farba mocno za krawędziami, brązowa część medalionu i wiele więcej. O twarzy G. nie wspomnę. Na dodatek nie usunięte krople kleju.
Czuję się nieco zawiedziony.
 
Last edited:
Dzwoniłem do kuriera - z powodu ogromnej ilości paczek która dzisiaj jest pojawi się u mnie późnym wieczorem...
 
U mnie kurier był przed 12, grę zainstalowałem bez problemu wszystko dokładnie sobie obejrzałem podczas instalacji i moja figurka wygląda na solidnie i starannie pomalowaną nawet twarz Geralta ładnie wygląda, nie tak jak na zdj wcześniej w temacie:)
 
Też macie kiepsko pomalowaną figurkę? Białe plamy na skale, niedomalowane fragmenty na gryfie i Gerlacie, farba mocno za krawędziami, brązowa część medalionu i wiele więcej. O twarzy G. nie wspomnę. Na dodatek nie usunięte krople kleju.
Czuję się nieco zawiedziony.
No chinczorki się nie postarały z malowaniem niestety :p
 
Top Bottom