PS4 - Quest Bug - Brudna Forsa / Dirty Money

+
PS4 - Quest Bug - Brudna Forsa / Dirty Money

Otóż utknąłem na etapie "Przeczytaj odnaleziony list" w zadaniu Brudna Forsa, przeczytałem każdy możliwy skrawek papieru z ekwipunku mimo to quest nie chce iść dalej, zapewne przez to, że przez przypadek byłem już w miejscu końcowym questa i wyczyściłem wszystkie skrzynki. List do questa nie jest w przedmiotach fabularnych lecz do użycia.
 
Pracujcie, pracujcie. Czekamy na patch do ps4 bo jeśli więcej questów ma takie błędy to ja ze swoim stylem gry (czyszczenie wszystkiego po kolei) po prostu nie mogę grać dalej. Znowu rozwalę obóz bez questa a potem znowu będzie wisiało. I jak tu nabijać lvl ? Na samej fabule chyba 33 lvl na Krabopająka nie nabije :(
 
Zrobicie coś z tym błędem? Cholera mnie już bierze, chciałem przejść grę na 100%, "wylizać" każdą ścianę, zakamarek a tu mi wisi quest z lvl 2, a mam lvl 37. Jeżeli jedynym sposobem żeby to naprawić jest zaczęcie gry od zera to na samą myśl się odechciewa. Nie możecie tego uwzględnić w jakimś patchu, żeby odhaczyło jako zaliczone?:)
Pozdro!
 
My już nawet nie chcemy tego questa. Skasujcie go, niech przestanie istnieć, ale niech nie wisi w dzienniku, bo to naprawdę uwiera :)
 
Top Bottom