Wiedźmin 3 - grafika

+
Wiecie co jest najgorsze?
Że na komputerze o wydajności konsoli jest niegrywalnie, przy czym owe konsole działają stabilnie na wysokich ustawieniach.
Zarzekali się, że nie było downgrade'u tylko optymalizacja... GDZIE ta optymalizacja?!
CDPR, byłem waszym wielkim fanem.

Od zawsze wiadomo jest ze pod konsole łatwiej zooptymalizowac grę niż pod 1000 różnych kombinacji PC, żadna nowość ze gra lepiej działa na konsoli niż na pc o jej wydajności. Ta gra działa mi na laptopie z hd5870m, czyli mega staruszku, a 20fps na najniższych jest
 
Jeszcze pozwolę sobie wrzucić takie przykładowe screeny:
Podstawka (wszystko na ultra + opcje nvidii): http://i.imgur.com/AkF1E4Z.jpg
Po zastosowaniu Reshade i SweetFX: http://i.imgur.com/8NIPMxk.jpg

Edit: Jeśli ktoś się wystraszył nadmierną ostrością z drugiego screena, to uspokajam, że w grze aż tak mocno nie jest to odczuwalne, jak przedstawia to screen.
Pierwszy obrazek wyglada na bardzo rozmyty, a drugi na bardzo wyostrzony. Coś pośredniego by się przydało.
 
Cykl dobowy na jednym obrazku

 
1. Gra wygląda świetnie.
2. Na materiałach sprzed roku czy dwóch wyglądała znacznie lepiej.
3. Ogrom W3 rozgniótł mi mózg, jestem po prostu w szoku, to najlepsza gra w jaką grałem od czasu Day of the Tentacle.

W związku z powyższym żegnam się chyba z tym forum, bo nie mam już na co narzekać ;)
 
Ok, zainstalowałem :)
Odpalam najpierw bez moda, potem z :D
I tak zostaje :)

---------- Zaktualizowano 23:02 ----------

@Alekde

Jak możesz, to podeślij i coś dla mnie. Coś na czym sam grasz, bez kompromisów ;-)
 
No widzisz, najgorsze jest to, że mamy ten ****** punkt odniesienia. Wolałbym nie wiedzieć jak mogło być, wolałbym żyć w nieświadomości.

Druga strona medalu to to, że cała sytuacja rzuca się cieniem na CP'77, który prawdopodobnie będzie tak samo dociśnięty do wymagań konsol. I na ch! nam te wszystkie pecetowe wodotryski ja się zastanawiam? Najbardziej to mi żal ludzi z RED team. Wizja, rękodzieło, innowacja i kunszt... ograniczone polityką wydawców i producentów. Znowu mi się Harrison Bergeron przypomina.
Przy CP'77 REDzi będą pracować w szkłach +16 dioptrii, w rękawicach bokserskich i obróconymi monitorami, żeby nie zrobić przypadkiem arcydzieła, które zawstydzi... no, sami wiecie o co chodzi. Każdemu po równo.
:)
Nie ma tego złego co by na ...
Wszyscy wiemy, że twórcy Wiedźmina to zdolni programiści. Może to, iż musieli obniżyć loty, będzie wystarczającą motywacją by zrobili coś na własny rachunek?
Chris Roberts "Star Citizen" jest tu przykładem. Miał wizje, poprosił o wiarę w niego społeczność PC, zebrał kasę i tworzy, jak na obecne czasy - arcydzieło.
Nie ulega żadnym gościom w garniturach by dopasować się do obecnego rynku średniaków.
Zresztą to i tak koniec serii więc, moim zdaniem, długi czas nie mamy co się spodziewać czegoś rewelacyjnego ze strony CDRed.
 
Top Bottom