Przerwanie instalacji - błąd -10

+
Witam, co powiecie na pozew zbiorowy przeciwko firmie ? nie bądźmy mięczakami, w Niemczech albo Francji gdyby do czegoś takiego doszło to ludzie nie daliby żyć tej firmie. Jest to jawne niewywiązanie się z umowy. przeczytajcie sobie warunki gwarancji. pierwszy punkt - CDP.PL GWARANTUJE NABYWCY, ŻE NOSNIK, NA KTÓRYM OPROGRAMOWANIE ZOSTAŁO DOSTARCZONE, BĘDZIE WOLNE OD WAD MATERIAŁU I WYKONANIA ( .... ) a co wyszło ?ps. DVD 2. przy kopiowaniu około 25 mb do końca i zdycha w napędzie - BABA LEŻY GŁOWY NIE MA.Sprawdzałem wszelkimi programami, jeden wykrywa własnie 29 błędów odczytu. DZIĘKI ZA ZAJEBISTĄ PREMIERĘ, Swiętuję razem z Wami
 
Nie rozumiem postępowania CD-Projekt ... mogli by nawet wrzucić plik za pomocą konta anonima aby nie wyszło że zrobili z tego z oficjalnego stanowiska bo wtedy by wyszło na to że winne są nośniki :) Ale po co to robić
 
u mnie to samo płyta nr 2 jest uszkodzona jak można było odwalić taka fuszerke CDP ?!?!?!?!?!?!! po prostu brak słów !!!!!!!!!!!!!!
 
Taka mała może pomocna (nie testowałem, bo mi się pliki z płytek bez problemu przeczytały) informacja dla osób które mają problemy z czytaniem płytek i ściągnęły sobie coś tam niby pasujące z gog, pliki bin na płytkach, to najzwyklejsze na świecie archiwum rar wystarczy zmienić nazwy plików tak żeby miały początek nazwy taki sam i kończyły się na .partX.rar (za X wstawić nr obecny w pliku nazwie pliku bin) i można to rozpakować, przy rozpakowaniu pewnie pojawią się błędy, teraz trzeba by pliki które rar zaraportuje jako błędne postarać się znaleźć w pliku ściągniętym z gog, następnie je podmienić i całość spakować ponownie rarem dzieląc na kawałki 4GB i spróbować zainstalować (o ile instalator nie jest upierdliwy, to powinno pójść), ewentualnie można jeszcze spróbować odpalić z rozpakowanej instalki, może pójdzie (też nie testowałem).
 
Również mam problem z płytą nr 2 !!! reszta skopiowała się na DYSK bez większych problemów - bez powodu wersję pudełkową nie kupiłem - taka porażka !
 
Drogi Panie Szypek26, obecnie jest Pan najwyższym rangą przedstawicielem firmy, która wobec uczestników tego wątku nie wywiązała się z umowy zawartej dawno temu. W pełni rozumiem, że jest Pan pierwszą linią obrony wobec nas, ale prosimy również o wyrozumiałość z Pańskiej strony. Podejrzewam, że do pozycji moderatora na forum akurat CDPr zaprowadziły Pana te same pobudki, które sprawiły że my kupiliśmy edycje kolekcjonerskie.
Kanał przez Pana zaproponowany, nie działa właściwie, ten kanał Pan dyskredytuje jako nieoficjalny, a ton nie których wypowiedzi wobec pokrzywdzonych klientów też nie zawsze jest w porządku.
Z całym szacunkiem, ale prosimy Pana konkretnie, jako najwyższego rangą przedstawiciela firmy CDPr nam dostępnego o faktyczną pomoc.
Zrozum:
- moderatorzy nie są stroną w tej "umowie", na którą się powołujesz
- nikt ci nie broni opisywać problemów technicznych na forum, ale "nieoficjalność" tego kanału polega na tym, że, jeśli napiszesz na forum z prośbą o rozwiązanie problemu technicznego, nie masz gwarancji, że odpisze ci pracownik CDPR
- nie jestem przedstawicielem CDPR

W sprawie tego problemu http://forums.cdprojektred.com/threads/36581-Przerwanie-instalacji-błąd-10?p=1677009#post1677009 zawsze możesz wrzucić DxDiag na zdalny serwer FTP (np. ZippyShare) i do wiadomości wysłanej do CDPR po prostu dołączyć link.
 
bezczelnie kaza sciagac sterowniki do napedow. LOL, tysiace ludzi ma jeb*ieta plyté nr 2. a oni kaza sciagac sterowniki hahahahahahahahaCDP odkryl wlasnie plage wadliwych napedow w polskich domach, hahahaha leze i kwicze ze smiechu
 
@Drzemor Obstawiam, że komunikat o niezgodnych sumach kontrolnych mówi o sumach kontrolnych RARa, które są zawarte w archiwum, więc o ile instalator nie jest szurnięty i nie zawiera własnego zestawu sum kontrolnych, to powinno pójść.
 
Na nasze odpowiedzi skierowane do CD-Projekt odpowiada najzwyklejszy bot :) Bo nie wierze aby człowiek rozumny dostający tysiące wiadomości z podobnym tematem odpisywał to samo...
 
U mnie płyta DVD 2 tak dziwnie sie odczytywała w nosniku, tak jakby jakis wiatrak do chłodzenia został właczony ale o dziwo poszło dalej. Zawsze mam pecha wiec myslałem, ze i mnie to spotka ale na szczescie tym razem bylo inaczej a, ze w naturze nic nie umiera to w zamian za to jak juz pisałem gałaz ze skrzydła gryfa ułamana i bedzie trzeba kleic. A poza tym DVD z soundtrackiem jest spierniczony i nie chce mi go odczytac, musiałem przez gog.com sciagnac jako mp3
 
@albireoima chcesz zrobić część części archiwum, gdyby to było takie proste to wystarczyło by ściągnąć tylko bina 3 z goga i by poszło skoro pliki są te same. To nie pójdzie tak/
 
Przez taki głupi plik jak bin3 nie pogram sobie w wiedźmina :) Ale uczymy się na błędach i jedno jest pewne ŻADNYCH PREORDERÓW OD CD-PROJEKT NIE ZAMAWIAM bo zamiast wrzucić ten plik na jakiś serwer przecież widzą że to jest problem na skale światową to wolą się cieszyć z hajsu :)
 
tu nie ma uczenia sie na bledach tylko trzeba ich za jaja chwycic. albo sie jest profesjonalista albo leci sie w kulki i nie ma szacunku ani do siebie ani do graczy.
 
Tyle godzin pobierania, i... dopiero 40% Nie mam zamiaru zostawiać kompa na noc, więc najpewniej pogram dopiero w piątek. Miało być tak pięknie... ech, zaraza. Jedyny plus, to że prędkość podskoczyła z w miarę stałego 0,7 na 0,8. Normalnie "gniew i stal"
 
tu nie ma uczenia sie na bledach tylko trzeba ich za jaja chwycic. albo sie jest profesjonalista albo leci sie w kulki i nie ma szacunku ani do siebie ani do graczy.
No ale co my możemy zrobić :) ? OJ zaraz wyjdzie sprostowania i dlc z nowym itemkiem w ramach przeprosin.... OJ REDZI ZAWIODŁEM SIĘ NA WAS NA CAŁEJ LINI
 
Witam,

Sądzę, iż udało mi się znaleźć rozwiązanie. Tak samo jak większość tu obecnych miałem problem z Dyskiem numer 2, próbowałem kopiować na dysk, próbowałem wielokrotnej istalacji. Oczywiście bez skutecznie.

Zainstalowałem IMGBurn i stowrzyłem obraz płyty z prędkością x8, po 20 minutach obraz był gotowy bez żadnych błędów. Osobiście zamontowałem obraz i skopiowałem te dwa pliki na dysk. Instalacja poszła bardzo szybko, z dysku idzie znacznie szybciej i bez problemu. Zakładam, że z zamontowanego obrazu też by poszło, bez kopiowania na dysk ale mówie dokładnie jak zrobiłem ja.

Mam nadzieję, że pomoże :)
 
ja też się męczę, płyta spartolona, preorder kupiony a piraci sobie grają bezproblemowo i tak gra nie ma zabezpieczeń to naprawdę nie widzę sensu w upieraniu się że to wina napędu który i tak sprawdzałem, tak jest najnowszy firmware, próbowałem też zgrywać deemonem i unstoptable czy jakoś się zwie. Szukałem po necie i nikt nie udostępnia bin 3 nawet na torrentach nic, niech ktoś się w końcu zlituje bo nie dość że 350 jak w błoto to jeszcze muszę się użerać, i też ściągam z goga ale to nie jest rozwiązanie problemu
 
@Drzemor nie do końca, obstawiałbym, że w instalkach różni się tylko kilka plików (i to pewnie bardziej w okolicach exe), a pliki z danymi gry są takie same, tyle, że ta różnica kilku plików powoduje, że części archiwum się nie zgadzają, więc podmiana jednej części nie działa, natomiast przepakowanie archiwum z podmianą plików które nie działają z DVD może już zadziałać, a jakby wiedzieć który dokładnie plik się w archiwum uszkodził, to można by podesłać tylko niego. Ewentualnie można by też machnąć mały programik który sprawdzi które części archiwum się nie zgadzają i wysyłać ludziom mniejsze patche na fragmenty plików (aplikowane przez dodatkowy programik).

Aha, przy rozpakowaniu uszkodzonych plików może być konieczne odpalenie opcji naprawiania archiwum
 
Top Bottom