Gra wyłącza się do pulpitu od razu po uruchomieniu

+
Gra wyłącza się do pulpitu od razu po uruchomieniu

Otóz problem polega na tym ze uruchamiam gre i wyskakuje czarny ekran na doslownie 1-2sek. i koniec w folderze 'x64' dodaje plik crash za kazdym razem. Zna ktos rozwiazanie? Prosze o szybka odp. Z góry dzieki!
 
ale o co dokladnie ci chodzi? jest to plik witcher3.exe_crash_20150418_141245247.crashinfoZa kazdym razem mi wyskakuje ten plik ale z innymi liczbami i nie moge uruchomic gry paczylem w internecie ale nie ma o tym wzmianki

---------- Zaktualizowano 20:52 ----------

Naprawdę Proszę o pomoc chciałby jeszcze dzisiaj zagrać
 
ale o co dokladnie ci chodzi? jest to plik witcher3.exe_crash_20150418_141245247.crashinfoZa kazdym razem mi wyskakuje ten plik ale z innymi liczbami i nie moge uruchomic gry paczylem w internecie ale nie ma o tym wzmianki

---------- Zaktualizowano 20:52 ----------

Naprawdę Proszę o pomoc chciałby jeszcze dzisiaj zagrać

Ten sam problem. Dodaje plik crash za każdym uruchomieniem. Próbowałem naprawiać grę, naprawiać Visual C++, reinstallnąłem grę, wyłączyłem antyvira...
 
Azath123 w innym temacie napisał to
"Z angielskiego forum. Zrobiłem te 3 rzeczy i od 5h nie miałem crasha, wcześniej co 15-20 min. Mam 780Ti.

1)
NOTE: The following applies to NVIDIA GPUs, but I'm sure there is an equivalent for AMD ones as well!
For added in-game performance:

Go to the NVIDIA Control Panel, then with the "Manage 3D settings" tab selected on the left side of the window, select "Program Settings", find "The Witcher 3 (witcher3.exe)" in the drop-down menu and edit the following variables:

Power Management Mode: Maximum Performance
Threaded Optimization: On

Click the "Apply" button, then start The Witcher 3: Wild Hunt, go to the "Options" menu, then "Video" and select to render the game in "Fullscreen".

2)
If you are using an NVIDIA GPU, then you are also likely using NVIDIA GeForce Experience. While the latter can be very useful for determining what settings your rig should lean towards, it also introduces a new service, called "NVIDIA Streamer Service", that is only used for streaming your games to SHIELD devices and is actually causing framerate issues in many recent games, including Grand Theft Auto V and The Witcher 3: Wild Hunt.

To turn this unnecessary service completely off and regain your lost framerate, as well as prevent any associated crashes, click on the Start Button on the Windows taskbar, search for "Services" and then right-click on its icon and select "Run as administrator".

After that, scroll down through the "Services (Local)" list, find and right-click on "NVIDIA Streamer Service", then select "Properties". First click on "Stop" to turn the service off and then select "Startup type: Disabled" from the drop-down menu.

Congratulations, you have now unbloated your GPU drivers and all of your games should now perform better!

3) Dałem optymalizacje w3 w nvidia experience. "
Warto spróbować
 
Suchajcie mam rozwiázanie dziala u mnie!!!!

"EVERYONE I FINALLY GOT IT WORKING.

You must specify your pc to use your High Performance graphics processor for witcher3.exe. Either do this in your AMD Switchable Graphics or NVIDIA Control Panel."
 
mariuszpucek, Sirsoreg. W moim AMD Catalyst Control Panel to wszystko inaczej wygląda niż w NVIDII. Pomimo iż autorzy anglojęzycznych postów podają, że rozwiązanie działa również na AMD to podanych opcji do zmienienia/ podobnych opcji nie mogę odnaleźć. Sterowniki mam w wersji beta 15.4 (zaktualizowane pod GTA V). Więc proszę o jakieś wskazówki co do kart AMD lub o inne rozwięzanie problemu (zakładając że to nie karta jest przyczyną crashów)

EDIT:
Pobrałem i zainstalowałem sterowniki AMD 15.4.1 (z 8 czy 9 maja)- tak polecali na angielskojęzycznym forum Wiedźmina. Nic oczywiście to nie dało :) Support GOG i CDP.com milczy :)
 
Last edited:
Chętnie bym pomógł ale nigdy nie miałem karty od AMD więc nie znam się na ich ustawieniach. Poszukaj w internecie gdzie można zmienić ustawienia dla danej gry w ustawieniach sterowników karty graficznej.
 
Po około 20h szukania sposobu udało mi się ! ;D
Jak ktoś też ma że natychmiast po uruchomieniu ma czarny ekran i gra crash'uje to podaje instrukcje co zrobić JEŚLI ma się AMD radeona
Mam win 8.1 więc niektóre funkcje mogą być gdzie indziej w starszych systemach
1.PPM na pulpicie i wybieramy opcje "Konfiguruj przełączanie grafiki"
2 .W panelu który się pojawił wybieramy dodaj aplikację i wybieramy witcher3.exe (domyślnie u mnie był w C:/GOGgames/thewitcherwildhunt3/bin/x64
3.Na dole panelu powinna pojawić się ikonka tej właśnie aplikacji, dajemy przy ustawieniach grafiki "wysoką wydajność" i "zastosuj"
4.Odpalamy grę z tej aplikacji którą dodaliśmy i gramy :D mam nadzieję że pomogłem
 
@dam473 Ty szczęściarzu! :D Już się napaliłem że odpalę w końcu grę (walczę z nią od wczoraj od 15) ale, że mam Windowsa 7 nie mam opcji "konfiguruje przełączanie grafiki" jak kliknę PPM na pulpicie :/ Więc nici z gry :/

AMD Radeon R9 270
 
na pasku masz nvidia i tam klikasz "otrzwórz panel sterowania nvidia" potem z pasku na boku wybierasz "zarządzanie ustawieniami 3D" tutaj klikasz "Ustawienia programu" wybierasz "The Witcher 3 (witcher3.exe) i w optymalizacja wątkowa ustawiasz na włączona a w tryb zarządzania energią ustawiasz preferuj maksymalną wydajność i zastosuj zmiany. a co do punktu 2 to klikasz start tam wpisujesz "usługi" klikasz 2 i uruchamias jako administator potem szukasz "nvidia streamer service" drugim myszki "zatrzymaj", potem właściwości i tam w "typ uruchomienia wybierasz wyłączone.
 
Niestety To rozwiązanie nie działa u mnie tylko na chwile się gra uruchamia jak ktoś ma inne rozwiązania proszę pisać
 
jeszcze ewentualnie u mnie pomaga w programie "EXPERTool" gtx 770 gainward phantom ustawienie prędkości wiatraków na 60-65%. Nie wiem czemu, ponieważ temperatury i tak nie przekraczały wyżej niż 65C.
 
@JoeBlack49 żeby pobrać 1.02 wchodzisz w GOG. Na prawo od PLAY masz rozwijane opcje i wybierasz GET BACKUP AND EXTRAS i masz do pobrania patch 1.02 (required to play). Właśnie pobieram zobaczymy czy coś to da :)

Zeby było śmieszniej patch tylko w wersji angielskiej. Polska jeszcze na 1.01
 
XMeSSiaHOO. Nie wiem czy ten program jest w przypadku innych kart gtx 770 czy tylko przy gainward phantom bo ona ma odblokowany mnożnik i w tym programie można robić OC karty graficznej i przy okazji zwiększyć prędkość obracania sią wiatraków, co powoduje że karta graficzna się nie grzeje ponieważ ciągle jest mocniej chłodzona a nie z czasem gdy nabiera temaperatury.
 
Top Bottom