Brak możliwości importu Save'ów z Wiedźmina 2

+
Status
Not open for further replies.
Brak możliwości importu Save'ów z Wiedźmina 2

Witam wszystkich,

Mam zapisane stany gry z Wiedźmina 2 jednakże kiedy w menu W3 wybieram którykolwiek stan Save pojawia się komunikat: "Nie udało się zaimportować stanu gry z Wiedźmina 2" :(

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu...
 
Ktoś pisał też że jeśli w nazwie użytkownika komputera masz polskie znaki to nie można zinportować ich do wiedzmina 3, i nie pamiętam jak ten problem dokładnie ktoś rozwiązał ale mówił coś o stworzeniu nowego konta użytkownika bez polskich znaków i tam zinportować ten savay.

Więc ktoś rozwiązał już swój problem na tym forum więc musiał byś poszuka
 
Last edited by a moderator:
Słyszałem także o tym ale nie wiem niestety jak sie do tego zabrać. Próbowałem juz kilkakrotnie a wtedy W3 wogóle nie widzi save'ów więc już nie wiem jak sie do tego zabrać :(
 
a nie możesz zmienic samej nazwy użytkownika ? nie wiem naprawdę, poszukaj tematu z savami tutaj, bo to na tym forum czytałem to rozwiązanie
 
Q.: I cannot import my saves from The Witcher 2, even though the save games are there.
A.: Certain games (TW3 included) cannot handle special characters such as diacritics in your username, so what we do is:

1. Create a new user with administrator privileges
2. Import save on that user
3. Save the game
4. Move the saves folder back your default user directory
http://www.gog.com/forum/the_witcher_3_wild_hunt/faq/page1
 
Kliknij "pomógł" na pomocnej odpowiedzi, w ten sposób zamkniesz temat i oznaczysz go jako rozwiązany.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom