Broda

+
Broda

Witam!Jestem w Białym Sadzie i tak patrzę, że Geralt już mi trochę zarósł :p Da się tu gdzieś ogolić? Jest w ogóle możliwe golenie się samodzielnie? Jak to jest z tym goleniem?
 
W Białym Sadzie raczej golibrody nie znajdziesz, a Geralt chyba nie jest wyszkolony w tym zakresie.
 
Przydałby się jakiś golibroda chociaż (tzn. bez zmiany fryzur) we Wrońcach. Pomijam, że przecież Geralt się golić sam umiał, a brzytwę można nawet znaleźć (niestety jako rupieć)...

Miałem postanowienie, że mój Geralt zarośnięty chodzić nie będzie (vide Czas Pogardy), ale co tu zrobić? Do miasta jeszcze się nie doczłapałem.
 
Miałem postanowienie, że mój Geralt zarośnięty chodzić nie będzie (vide Czas Pogardy), ale co tu zrobić? Do miasta jeszcze się nie doczłapałem.

W jakiejś wiosce w Velen też jest balwierz. Można go uratować przed napaścią bandytów na trakcie. Potem w jakiejś mieścinie na "G" można go odwiedzić i za darmo ostrzyże. Niestety nie pamiętam dokładnej nazwy wioski i miejsca, gdzie można go uratować ;)
Jakbym znalazł gdzieś w Internecie pełną mapę Velen, to napisał bym bardziej szczegółowo, ale akurat jestem w pracy, Wiedźmina mam na Xbox, więc nie mam dostępu do mapy.
A w "Internetach" znaleźć takowej mapy nie mogę.
 
Last edited:
Sorry za 2 posty pod rząd, ale pojawiła się mapka, gdzie jest balwierz w Velen.

 

Attachments

  • Velen___Kowale__Platnerze__Zielarze__Fryzjer.jpg.jpg
    Velen___Kowale__Platnerze__Zielarze__Fryzjer.jpg.jpg
    367.1 KB · Views: 378
Trochę nieczytelna ta mapka z Eurogamera. Wynika z niej jakoby balwierz w Velen był we wsi Glińsk, ale nikogo takiego tam nie spotkałem :hmmm:
 
Wcześniej trzeba go uratować gdzieś na trakcie, przed bandytami. Jak go uratowałem, to pamiętam, że miał być w jakiejś wiosce na "G", ale za nic w świecie nie mogłem sobie przypomnieć pełnej nazwy... :p

Ja go uratowałem już wcześniej, ale właśnie nie mogłem go zlokalizować. Wieczorem będę grał, więc zweryfikuje, czy faktycznie tam jest.
 
Jest balwierz w Oxenfurcie i to w miare blisko punktu szybkiej podróży, moj jak zarasta to sie szybko teleportuje ale sam oxenfurt i zadania z nim zwiazane jeszcze na chwilke zostawiam :)
 
Potwierdzam, że w Glińsku nie ma balwierza, uratowany kupiec się pojawia, fryzjer albo jest zbugowany albo w rzeczywistości pojawia się w innym miejscu niż mówi choć do tej pory nigdzie go nie spotkałem.
 
Jesteś pewny, że uratowałeś fryzjera? Bo jest podobna sytuacja z kupcem z tej samej wsi. Podczas oswobadzania golibrody rzuci on tekst o darmowym strzyżeniu, a jego zakład od tego momentu będzie oznaczony nożyczkami - nie da się nie trafić.

Może to kolejny bug, których im dalej w las, tym więcej i gra działa wedle swojego humoru. Trochę ciulowo, że za beta testy trzeba było zapłacić 200 zł wpisowego ;)
 
Last edited:
Na 100% mówił o darmowym strzyżeniu i że będzie w jakieś wiosce na literę "G". Nie pamiętam nazwy pełnej, ale całą sytuację na pewno.
 
Balwierz jest w Glińsku, sam u niego zmieniałem fryzurę, co prawda jak napisaliście trzeba najpierw go uratować z "klatki". Jego ikonka jest na mapie oznaczona nożyczkami.
 
No ja tak samo nigdzie go nie mam a jest uratowany, podobnie mam jakiś błąd z obozem bandytów jest pusty bo bagienniki wszystkich pozabijały w skrzynkach pusto bo już wszystkie opróżniłem a mimo to ikonka pokazuje, że coś tam jeszcze powinno być. :p
 
Top Bottom