[SPOILER] Postacie w Kaer Morhen

+
Postacie w Kaer Morhen
Jestem ciekaw, co robicie w przypadku, gdy pojawia wam się opcja dialogowa "wysłania" danej postaci do Kaer Morhen.

Ja osobiście na chwilę obecną (nie gram jakoś długo, jestem w Velen) skierowałem tam
Keire Metz i Letho.

Zastanawia mnie to, jakie będą tego konsekwencje.
 
@Don Majorro

Pewnie zbierzemy jakąś epicką drużynę. Albo z Kaer Morhen zrobi się jakaś baza wypadowa od pewnego momentu w grze i każda z postaci będzie mogła nam jakoś pomóc - towarzyszyć nam albo co. Twórcy mówili, że wiedźmini mogą towarzyszyć Geraltówi w każdy momencie, tylko trzeba ich do tego przekonać.
 
Gorzej, jak np. zaczną się jakieś awantury tam. Ktoś kogoś nienawidzi, ma jakieś zatargi z przeszłości i się pozabijają :p

Coś nie wierzę, żeby to było takie proste, że każda osoba z stamtąd nam pomoże.
 
A ja się już domyśliłem o co chodzi.

W artbooku jest wpis o Caranthirze. Jest napisane, że sprawnie posługuje się swoim kosturem, (i tu cytat) "o czym mogli przekonać się obrońcy Kaer Morhen.

Wydaje mi się, że po prostu w pewnym momencie gry Dziki Gon zaatakuje Warownie i postacie przez nas wybrane będą jej bronić.
 
Ja byłam przekonana, że
epicki finalbattle w Kaer Morhen będzie właśnie końcem gry i już miałam się rozczarowywać, kiedy okazało się, że przede mną jeszcze fura grania i genialnych questów :D
 
Będzie bitwa w KM im więcej osób tam wyślesz tym lepiej.

P.S. Sorry za brak spojlera, jest w nagłówku ;)

P.S.2 @up. Miałem podobnie, przed bitwą, flacha wiskacza, popcorn i nastawienie na oglądanie końcowych cut scenek, a tu się zaczęło ;)
 
Im więcej osób w Kaer Morhen tym łatwiej będzie je obronić choć i tak zapłacimy za to bardzo wysoką cenę...
 
Im więcej osób w Kaer Morhen tym łatwiej będzie je obronić choć i tak zapłacimy za to bardzo wysoką cenę...
Czyli rozumiem, że
śmierć Vesemira
jest stałym elementem fabuły i nie możemy na nią w żaden sposób wpłynąć chociażbym ściągnął do Kaer Morhen całą armię?
 
Można w ogóle kogoś więcej zgromadzić? Ja mam:
Vesemir, Eskel, Lambert, Letho
Yennefer, Keira, Triss
Myszowór
Hjalmar (pewnie zamiennie z Cerys)
Zoltan
Roche z Ves
 
Czyli rozumiem, że
śmierć Vesemira
jest stałym elementem fabuły i nie możemy na nią w żaden sposób wpłynąć chociażbym ściągnął do Kaer Morhen całą armię?
Niestety tak :c

---------- Zaktualizowano 09:24 ----------

Można w ogóle kogoś więcej zgromadzić? Ja mam:
Vesemir, Eskel, Lambert, Letho
Yennefer, Keira, Triss
Myszowór
Hjalmar (pewnie zamiennie z Cerys)
Zoltan
Roche z Ves

Tak to wszyscy możliwi do zgromadzenia.
 
Hej, czy wiecie co zrobić żeby w grze pojawił się Letho? Niestety gra (z niewiadomych przyczyn) po wczytaniu save z W2 nie uwzględniła tego, że mój Letho przeżył. Gram od 50h i dowiedziałem się, że powinien pojawić się w jednej z misji pobocznych, którą już wykonałem, a niestety wiedźmina nie spotkałem. Nie chcę grać od początku, a zależy mi na tym żeby się pojawił... Chciałem mieć w 100% wypieszczoną grę, a tu taki problem ;/ Można coś zdziałać poza ponowną grą? Jakieś zmiany w plikach itp.?
 
Nie wiem, podejrzewam, że nikt mu się nie ukłonił na początku gry, co może rzutować na jego podejście ;)
 
Ja się ukłoniłam ;)

Moim zdaniem nie ma szans, żeby Emhyr w tamtej chwili wysłał wsparcie. Za to

daje je później.
 
Czy Triss pojawia się w Kaer Morhen jeżeli z nią romansujemy? Wiem że tak, ale czy jest z nią tam jakiś dialog czy nie? Gdzie można ją spotkać? Czy to tylko na zasadzie że w filmiku jest tylko?
 
Top Bottom