[SPOILERY] Błąd klatek z jeńcami?

+
[SPOILERY] Błąd klatek z jeńcami?

Witam,
sądzę że odkryłem drobny błąd, mianowicie chodzi mi o klatki z jeńcami znajdujące się na mapie pod znakami zapytania(?). Odkryłem 3 takie miejsca w pierwszym z nich po zabiciu bandytów,przeszukaniu miejsca i ciał nie znalazłem kluczy(a przeszukałem bardzo dokładnie).Wiec wpadłem na pomysł pójdę szukać innych miejsc a potem znów wrócę w to samo miejsce może bandyci znów się pojawią. Niestety po powrocie jest tylko zamknięta klatka z nieszczęsnikiem a bandytów i klucz brak.Tak samo było w drugim miejscu po załatwieniu bandytów i przeszukaniu całego obozu i okolic nie znalazłem klucza,Dopiero w trzeciej klatce która znalazłem klucz miał przywódca bandytów.Moje pytanie jest następujące jest jakiś wytrych czy po prostu gra nie wygenerowała mi tego klucza w dwóch poprzednich przypadkach?
Pozdrawiam.
 
Chyba zawsze herszt bandytów ma klucz, prawdopodobnie przeoczyłeś go w stosie zwłok. Próbowałeś przeszukać okolicę z użyciem zmysłów wiedźmińskich?
 
Klucz powinien miec zawsze. mialem taka sama sytuacje od razu sie polapalem ze cos jest nie tak i wczytalem stan gry sprzed walki klucz o dziwo tym razem byl. Musisz wczytac gre i raz jeszcze zabic bandytow.
 
Tak szukałem na wszystkie sposoby i nic.Myślę że to błąd w grze.

---------- Zaktualizowano 09:53 ----------

Klucz powinien miec zawsze. mialem taka sama sytuacje od razu sie polapalem ze cos jest nie tak i wczytalem stan gry sprzed walki klucz o dziwo tym razem byl. Musisz wczytac gre i raz jeszcze zabic bandytow.
Niestety zostawiłem te dwie klatki zamknięte i ruszyłem dalej,Nie opłaca mi się cofać o 10 godzin gry.......W takim razie jest to bug gry.Mam nadzieję że ktoś z Cd Red to uwzględni w najbliższych łatkach.
 

topiq

Forum veteran
Witam. Niestety mam podobny problem. Klucza do klatki z kupcem nie ma, bo mi przywódca znikł jak się oddaliłem ciut dalej. Teraz za każdym razem jak tam się pojawiam (nieco ponad znacznikiem Drzewo Wisielców) jest tylko kilku bandytów na koniach, którzy się tam za każdym razem respawnują. Pojawiłem się tam pierwszy raz zaraz po przybyciu do Velen z poziomem chyba około 5. Teraz mam 18 i brak możliwości uwolnienia kupca. Po patchu 1.05 już nawet nie chce ze mną rozmawiać, że klucz jest gdzieś w pobliżu :/ Irytujący ten błąd szczególnie dla osób, które chcą wymaksować mapkę na 100%.
 
Też to samo mam. Przy moście w kierunku do Novigradu. Jest kupiec był przywódca bandytów i paru zbirów, rozciągłem ich trochę i zniknęli, paru wybiłem, a kupiec narzeka. Ktoś wie czy powrót do save mi to to naprawi?:)
 

aenwu

Forum regular
Miałem to samo paru bandytów wybiłem, a ich przywódca mi znikł jak się od niego nieco oddaliłem. Wczytywałem save i nic to nie dało dalej go nie było.
 
Mam problem dot. uwolnienia kupca blisko przeprawy granicznej ... otóż wróciłem do tego miejsca by zaliczyć zadanie (aktywność) ale nie mogę znaleźć klucza do klatki gdzie uwięziony jest ów kupiec ... czy może mi ktoś pomóc ? Wczytywałem zapis gry chyba z 5 razy i za każdym razem w pobliżu kręci się czterech bandytów na koniach... nie znalazłem przy nich klucza... co robić ? Jak mam zaliczyć tą aktywność ? Redzi proszę naprawcie ten bug...
 
Mam podobnie, tyle, że szef bandy prawdopodobnie zniknął mi jak szybcikiem zasuwałem do tej przeprawy, a bandytów olałem bo miałem za niski poziom. Teraz klatka dalej zamknięta, a gość znikł.
 
Wczytałem ostatni save ale ręczny, nie automatyczyny i pojawił się przywódca - walka była ciężka, ale na szczęście udało się otworzyć klatkę.
 
Ja nie mam zamiaru cofać się o parę godzin gry... jest na to jakaś rada ? Mogą to w jakimś patchu naprawić ?
 
Obecnie nawet gościa w klatce nie ma, zamknięta a przy niej niewysłany list... Może tak ma być? Jakiś easter egg? :D
 
Top Bottom