Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Może w obliczu wojny po prostu zamknęli uniwersytet, a studentów zagonili do mieszania mieszanek wylewanych z murów na Nilfgaardczyków/budowania maszyn oblężniczych/normalnie do woja?
 
Witajcie,wiecie może gdzie można znaleźć liny? bo chce zbroję zrobić i nigdzie tego nie mogę znaleźć żadne handlarz nie ma ani nic..może jest jakiś przedmiot który po rozebraniu u rzemieślnika dostaniemy liny? :)
PS jak można zrobić screena? trzeba programem czy da się za pomocą jakiegoś przycisku bo print screen nie działa ;d
 
Może w obliczu wojny po prostu zamknęli uniwersytet, a studentów zagonili do mieszania mieszanek wylewanych z murów na Nilfgaardczyków/budowania maszyn oblężniczych/normalnie do woja?
Jest to uzasadnione fabularnie - chociaż nieco inaczej.

BTW, zapomniałem - @Koreon już gram.
 
Gra ktoś z was może jako Wiedźmin mag? W sensie, że idzie tylko w znaki? Jestem ciekaw jak to wygląda i czy daje radę. Pierwszy raz przechodzę jako szermierz, ale później chcę jako mag :D
 
Pierwszy raz podjąłem chyba niewłaściwą decyzję, którą fabuła brutalnie zweryfikowała.
Próbuję się usprawiedliwiać, ale cholera... Chodzi mi to po głowie ciągle.

ED: I za chwilę trafiłem na coś mającego z tym pośredni związek, żywy i jedyny dobry efekt moich działań - trochę mnie to pokrzepiło. Ta gra jest niesamowita.
 
Last edited:
Hej.
Kupilem Dziki Gon w pre-orderze w wersji na Steam.
Do tego zamowienia byly dodawane prezenty, w tym Artbook.
Problem tkiwi w tym,ze wszystkie te dodatki sa w jezyku angielskim (pomimo, ze gra zostala zainstalowana w jezyku polskim).
Czy znacie jakis sposob na sciagniecie ich w polskiej wersji jezykowej??

Pozdro
 
Cześć.
Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was wie może, jak zapisać zapisy (jakby to nie brzmiało dziwnie) z gry, tak, żeby je wykorzystać później. Gra jest dość obszerna, a dojście i wyposażenie postaci do momentu, w którym jestem, wymaga dużo czasu. Problemu by nie było, gdyby nie to, że możemy mieć 8(?) zapisów. A jestem w trakcie wyboru, który jest ciężki, a chodzi o pewne dwie damy i właśnie wybrałem jedną z nich (nie wiem jak to dalej będzie wyglądało), to jest kluczowy moment - chcę spróbować na dwa sposoby, ale zapisy mi się usuną, a nie chcę zaczynać od zera.

Możliwe, że jest to bardzo proste, ale jak znam życie, to będę tego szukał pół dnia sam. Gdyby ktoś był tak miły i obyty, to proszę o odpowiedź.




Już nieaktualne, w 3 min znalazłem , po odpowiednim wyspaniu się.
 
Last edited:
Pytanie odnośnie main questa z początku skellige:
Mam problem - utknąłem i nie mogę dalej kontynuować questa - nie wiem co zrobić. Jestem w herbarium z Yennefer. Idę po śladach Tchórza, docieram do zamkniętych drzwi herbarium (jak od stodoły) - Geralt mówi że trzeba poszukać innej drogi - jest wejście do jaskini, którą chyba poszadł wilkołak, ale też zamknięte - przeszukałem całe herbarium, w pokoju na górze też drzwi zamknięte (oba). Nie wiem co mam zrobić. Dotarł ktoś już do tego miejsca?

Idź w prawo, poza obręb żółtego pola. Będzie tam kanał pełen wody, do którego musisz wskoczyć i wygrzebać się po drugiej stronie. Trzeba tam przestawić parę wajch.
 
Hm...

Nie wiedziałem, że Lambert i Eksel są ze sobą... taki blisko :rofl: .

 
Nie znalazłem odpowiedniego wątku, więc pytam tutaj:

Ktoś może wie, co oznaczają żółte wykrzykniki przy wpisach dziennika dotyczących ZAKOŃCZONYCH zadań?

Występują nie tylko przy wpisach dotyczących zadań głównego ciągu fabularnego lecz przy pobocznych także i przy jednych wpisach do dziennika te wykrzykniki są a przy innych ich nie ma.
 
Uznałem wczoraj o godzinie 23, że pogram jeszcze chwilkę. Jako że skończyłem zadania główne w Velen (ale mam 20+ zadań pobocznych w okolicy), uznałem, że ruszę do Novigradu za wątkiem głównym, bo zadanie sugeruje poziom 10 a już mam 12.
Zdałem sobie sprawę, że coś jest nie tak, kiedy w pokoju zaczęło mi się robić jasno, a po zdjęciu słuchawek usłyszałem śpiew ptaków.
Patrzę na zegarek: 4:10.

Potrzebuję pomocy.
 
Uznałem wczoraj o godzinie 23, że pogram jeszcze chwilkę. Jako że skończyłem zadania główne w Velen (ale mam 20+ zadań pobocznych w okolicy), uznałem, że ruszę do Novigradu za wątkiem głównym, bo zadanie sugeruje poziom 10 a już mam 12.
Zdałem sobie sprawę, że coś jest nie tak, kiedy w pokoju zaczęło mi się robić jasno, a po zdjęciu słuchawek usłyszałem śpiew ptaków.
Patrzę na zegarek: 4:10.

Potrzebuję pomocy.

Lepiej nie opisałbym doświadczeń z Wiedźminem trzecim.
 
Czy nie uważacie (Ci co grają na padzie), że płynniej byłoby gdyby wybór znaków był poprzez trzymanie L1/LB, a zwolninie oznaczałoby wybór znaku, petardy itp. (tak jak to było chyba w W2)? Te ciągłe potwierdzanie co chce się wybrać tylko zaburza płynność... Wiadomo, brak potwierdzenia mogłoby skutkowac złym wyborem znaku, ale w W2 nie miałem z tym problemu. Najlepiej gdyby w opcjach była możliwość zmiany sposobu wyboru rzeczy z koła.
 
Top Bottom