Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Każdy pakiet ma obejmować dwa dodatki, po prostu przy ogłoszeniu zapowiedzieli dwa kolejne na zaś. Podejrzewam, że wraz z premierą dwóch następnych, zapowiedzą od razu kolejne.
 
Ja cieszę się z dodatków, natomiast nie rozumiem pojawiania się ich w tygodniowych odstępach czasu. Co twórcy gry chcą osiągnąć?

Ludzie dawkujący grę rozsądnie skończą ją zanim wyjdą dodatki 6 i 7, ewentualnie 8 i 9. Myślę, że mniej jest osób, które będą grały w grę drugi raz ze względu na te kolejne mini dodatki.

Pogodnie ma się sytuacja z dużymi DLC. Czy w te dodatki dobrze będzie się grało po skończeniu fabuły? Czy w ogóle będzie można grać po skończeniu wątku głównego? Czy dodatki będą wkomponowane np. w środku fabuły i żeby w nie zagrać trzeba będzie od nowa grać?? Fajnie jakby RED-zi wyjaśnili te kwestie.

W październiku np. jak wyjdzie 1 DLC załóżmy, że jestem wstanie zagrać w grę 2 raz. Natomiast przy kolejnym DLC będę musiał zaczynać od nowa??
 
Ja cieszę się z dodatków, natomiast nie rozumiem pojawiania się ich w tygodniowych odstępach czasu. Co twórcy gry chcą osiągnąć?

Ludzie dawkujący grę rozsądnie skończą ją zanim wyjdą dodatki 6 i 7, ewentualnie 8 i 9. Myślę, że mniej jest osób, które będą grały w grę drugi raz ze względu na te kolejne mini dodatki.

Pogodnie ma się sytuacja z dużymi DLC. Czy w te dodatki dobrze będzie się grało po skończeniu fabuły? Czy w ogóle będzie można grać po skończeniu wątku głównego? Czy dodatki będą wkomponowane np. w środku fabuły i żeby w nie zagrać trzeba będzie od nowa grać?? Fajnie jakby RED-zi wyjaśnili te kwestie.

W październiku np. jak wyjdzie 1 DLC załóżmy, że jestem wstanie zagrać w grę 2 raz. Natomiast przy kolejnym DLC będę musiał zaczynać od nowa??

Tygodniowe odstępy czasu między DLC to element kampanii marketingowej. Gra co tydzień o sobie przypomina darmową pierdółką.

Warto było by też rozróżnić termin DLC, a expansion pack. Bo to nie jest to samo i nie należy tych pojęć używać zamiennie.

Będzie się dało grać po zakończeniu wątku głównego - natomiast jak wplecione w historię zostaną rozszerzenia rzeczywiście nie wiadomo. Być może na wzór Mass Effectów gra będzie odnosić się do stanu świata sprzed ostatniej misji, być może będzie to niezwiązana z wątkiem podstawki opowieść.

Wolałbym ten drugi wariant.
 
Nie oszukujmy się, Toussaint oznacza Fri, Fri oznacza harce w sianie albo swawole w moszczu. Redanczycy sobie nie darują. To z kolej oznacza, że cały wątek będzie raczej wklejony w środek gry, żeby nie kolidować z właściwymi damami serca.
 
Cholera, ciągle się rozłącza ten GOG Galaxy.
Nie mogę tych DLC pobrać.
Ktoś to obszedł?
 
Stary obrazek, obecnie na oficjalnej stronie jest już taki ;)

 
To ze masz DLC nie znaczy ze Geralt od razu automatycznie zarzuci nową zbroje.
Musisz pojechać do odpowiedniego kupca i tam je kupić. W opisie dodatku masz informacje gdzie go znajdziesz.
 
Witam, mam Wiedźmina Dziki Gon na PS4 Przeczytałem na karteczce dołączonej do gry, że tu gdzieś na stronce znajdę info o 16 dlc za darmo. Możecie mi pomóc, gdzie znaleść to info ? Rzeczywiście można jakoś ściągnąć te dlc ?
 
Witam, mam Wiedźmina Dziki Gon na PS4 Przeczytałem na karteczce dołączonej do gry, że tu gdzieś na stronce znajdę info o 16 dlc za darmo. Możecie mi pomóc, gdzie znaleść to info ? Rzeczywiście można jakoś ściągnąć te dlc ?

Ściągniesz za darmo z Play Station Store. Deelceki są wypuszczane po dwa - raz na tydzień. Domyślnie wszystkich ma być 16.
 
Miałbym do szanownego grona użytkowników forum pytanie.
Czy dodatki w postaci kompendium oraz Art-book`a macie dostępną w języku polskim?
Pytam, bo ściągnąłem sobie te pozycje i się troszkę zdziwiłem kiedy przy próbie otwarcia pliku z wersją polską wyskoczył mi błąd, z informacją iż dokument został źle załączony.
Spotkaliście się z takim problemem?
 
Top Bottom