Wyrzuca do pulpitu podczas cutscenki Kierunek Skellige

+
Wyrzuca do pulpitu podczas cutscenki Kierunek Skellige

Witam
Jak dotąd gra działała bez zarzutu. Niestety kiedy próbuje przepłynąć do Skellige po rozmowie z kapitanem i opłaceniu podróży gra wyrzuca do pulpitu podczas filmiku. Ratujcie bo gra jest extra.

Pozdrawiam
 
Poczytałem trochę na anglojęzycznym forum i problemem wydaje się być "historia". Po ukończeniu main questa w Novigradzie przy próbie przedostania się do skellige gra wyrzuca do pulpitu. Kiedy Załadowałem starszy save (przed ukończeniem main questów w Novigradzie) spokojnie przepłynąłem na Skelige. Mam nadzieje że CDP szybko wyda łatkę do tego błędu.

Pozdrawiam
 
Poczytałem trochę na anglojęzycznym forum i problemem wydaje się być "historia". Po ukończeniu main questa w Novigradzie przy próbie przedostania się do skellige gra wyrzuca do pulpitu. Kiedy Załadowałem starszy save (przed ukończeniem main questów w Novigradzie) spokojnie przepłynąłem na Skelige. Mam nadzieje że CDP szybko wyda łatkę do tego błędu.

Pozdrawiam

U mnie to nie pomaga.

---------- Zaktualizowano 18:13 ----------

Witam
Jak dotąd gra działała bez zarzutu. Niestety kiedy próbuje przepłynąć do Skellige po rozmowie z kapitanem i opłaceniu podróży gra wyrzuca do pulpitu podczas filmiku. Ratujcie bo gra jest extra.

Pozdrawiam

Naprawiłem! Należy usunąć cały folder <głowny folder gry>/content/content5/bundles i pobrać go ponownie z GOG'a. Jak widać znowu są problemy z płytami jak przy Wiedźminie 2.
 
Tak, ale zrobiłem tak jak napisałeś wywaliłem tamten folder gog pobrał mi go ponownie i nie pomogło.
 
Tak, ale zrobiłem tak jak napisałeś wywaliłem tamten folder gog pobrał mi go ponownie i nie pomogło.

Coś związanego ze Skellige ci się źle zainstalowało, u mnie jak widać cała mapa. Kolejna wpadka z płytami jak 4 lata temu w W2.
 
Ja nie mogę wrócić nawet do Białego Sadu bo mi wywala grę ale jak ładowałem znacznie wcześniejszy zapis przed wyruszeniem do Novigradu to bez problemu mogłem skakać między lokacjami. Tak więc nie wiem czy to do końca wina pików i płyt.
 
Last edited:
A u mnie znowu. tym razem przeszedłem główny wątek z Novigradu i nadal mogłem udać się na skellige. Problem z fast travel pojawił się po wykonaiu questu pobocznego w Novigradzie Wróg publiczny lub Spisek. Masakra Szkoda że patch 1.4 nic nie poprawił...
 
Ściągnąłem całą grę z goga zamiast instalować z płyt i problem się powtarza, tak więc rzeczywiście musi to być problem z misjami.
 
Witam. Mam identyczny problem. Przy próbie podróży do Skellige wywala na pulpit, smutne to. A może ktoś już znalazł rozwiązanie...
 
U mnie błąd był spowodowany questem: Zlecenie: Tajemnica wsi Stegny (Contract: The mystery of the Byways Murders). Również wywalało mnie do pulpitu podczas próby opuszczenia Velen (i to nie ważne, czy do Skelige, czy także do Wyzimy czy Białego Sadu). Po zabiciu Ekimy i zakończeniu questu - jak ręką odjął :) Ponownie mogę podróżować między mapami.
 
Top Bottom