Sety pancerzy.

+
Mam problem z questem na set gryfa. Gra każe mi przeczytać "zapiski szwagra". Niestety nie mam takiego dokumentu. Może jakoś inaczej się nazywa? A dobrze pamiętam, że nigdy żadnych pism nie wyrzucałem.

Jak mnie pamięć nie myli chodzi o LIST DO SZWAGRA.
 
Witam, wiem ze w grze występują sety kota,gryfa i niedźwiedzia, wie ktoś może czy można znaleźć jakieś inne wiedźmińskie rynsztunki np.wilka czy też te trzy wyżej wymienione to wszystkie wiedźmińskie sety?
 
To jak jest z tymi ulepszeniami setu kota? Bo brakuje mi jeszcze paru schematów, a do 20 chciałbym zebrać wszystkie. ;)
 
Hejka, gdzie mogę znaleźć jakiegoś kupca który mi sprzeda mapę do średniego pancerza wiedźmińskiej szkoły ?
 
To jak jest z tymi ulepszeniami setu kota? Bo brakuje mi jeszcze paru schematów, a do 20 chciałbym zebrać wszystkie. ;)

Part 0 - Est Tayiar (Velen) in the ruins (as well as Silver Sword first diagram) - lvl 13
Part 1 - Someone in Black Brouge or so (I just already had this part in my questlog) - lvl 20
Part 2 - Blacksmith in Blackbough - lvl 20
Part 3 - Quartermaster in Crow's Pearch near the blacksmith - lvl 29
Part 4 - Blacksmith in Lindervale - lvl 34

Jeden z komentarzy na youtubie, ja w ten sposób już mam wyśmienity zestaw, teraz tylko czekam na odpowiedni level ( żenada, mogliby zrobić ten system ze skalowaniem i po osięgnieciu odpowieniego lvla pancerz odzyskuje swoje właściwości, ale domyślam się, że strasznie dużo roboty by z tym było ). Jak nadal będziesz miał problemy z odnalezieniem to wpisz w youtube "scavenger cat school" - na razie ma tylko poradnik do ulepszonej wersji zestawu, ale te mapy kupione u wyżej wymienionych osób odpalają questa więc poradnik w sumie jest niepotrzebny :).
 
Set gryfa poziom drugi potrzebny od zaraz :p

---------- Zaktualizowano 11:51 ----------

Dobra, znalazłem wszystko :p Teraz powiedzcie mi dobrzy ludzie, co muszę ubić, żeby zdobyć pióra potwora?
 
Set gryfa poziom drugi potrzebny od zaraz :p

---------- Zaktualizowano 11:51 ----------

Dobra, znalazłem wszystko :p Teraz powiedzcie mi dobrzy ludzie, co muszę ubić, żeby zdobyć pióra potwora?

Mi tylko raz wydropiło - z zniszczonego gniazda harpii jak to jest to o czym myśle. :)
 
Ja mam podobny problem z piórami, zabiłem już mnóstwo harpii i nadal wypadają mi tylko zwykle pióra których nie mogę użyć do zbroi gryfa (ulepszenie).
Gdzieś wyczytałem że można niby rozbić zwykłe pióra na pióra potwora u kowala, ale rozbija mi je tylko na prochy.
Nie wiem jak to rozwiązać. :/

A tak poza tym wie ktoś gdzie znaleźć set kota i ulepszenia do gryfa? Przebiegłem velen całe i nie mogę znaleźć a trochę głupio biegać 5 godzin i przeszukiwać wszystkie skrzynki. :/
 
Wie ktoś gdzie znaleźć pancerz gryfa poziomu III? Byłem w wyznaczonej lokacji ale tam nic nie ma, pod wodą też sprawdzałem :sad:
View attachment 15005

ok juz mam wystarczylo pojsc pare metrów dalej :p
 

Attachments

  • witcher3 2015-05-25 16-08-16.jpg
    witcher3 2015-05-25 16-08-16.jpg
    170.6 KB · Views: 53
Last edited:
Cześć, żeby znaleźć cały zestaw schematów cechu kota musisz znaleźć zamek Drahim, na południe od Novigradu i zjeść do jego piwnicy, przeszukaj skrzynie.

A ten zamek Drahim to do dokładniej gdzie się znajduje? Bo na południe od Novigradu jedynymi fortyfikacjami, które znalazłem, są kasztel Wrońce i Ostatni Bastion.
 
Ja mam podobny problem z piórami, zabiłem już mnóstwo harpii i nadal wypadają mi tylko zwykle pióra których nie mogę użyć do zbroi gryfa (ulepszenie).
Gdzieś wyczytałem że można niby rozbić zwykłe pióra na pióra potwora u kowala, ale rozbija mi je tylko na prochy.
Nie wiem jak to rozwiązać. :/

Dobry kowal/płatnerz potrafi zmienić części ciała z wyższych potworów na części ciała po prostu potworów. Np. oko biesa mi zmienił na oko potwora, którego mi brakowało do setu Kota. Tak samo z piórami jakichś latających jebadeł. Sprawdzeni wyrobnicy to oczywiście Fergus w kasztelu Barona i kowal z brodą w czapce bodajże przy targu rybnym w Novigradzie.
 
Dobry kowal/płatnerz potrafi zmienić części ciała z wyższych potworów na części ciała po prostu potworów. Np. oko biesa mi zmienił na oko potwora, którego mi brakowało do setu Kota. Tak samo z piórami jakichś latających jebadeł. Sprawdzeni wyrobnicy to oczywiście Fergus w kasztelu Barona i kowal z brodą w czapce bodajże przy targu rybnym w Novigradzie.

Ok, to już ogarnąłem, rzeczywiście można u nich zmieniać, a ja próbowałem u jakichś chłystków to robić. :p
Set kota też znalazłem, teraz pytanie gdzie znaleźć ulepszenia do nich. ;]
 
proszę o informację, u którego kowala w okolicach Velen mogę wykuć miecze z setu gryfa.
 
gdzie można znaleźć mistrza miecznika bo samych płatnerzy mam i nie ma zwykłego kowala :D ale poziom minimum mistrz :D
 
Top Bottom