rynsztunek cechu niedźwiadka (POMOCY)

+
rynsztunek cechu niedźwiadka (POMOCY)

Sprawa wygląda tak ze mam geralta na 21 czy 22 poziomie i mam znalezione wszystkie schematy cechu niedzwiedzia oprócz I ulepszenia samej zbroi przezco niemoge ulepszać na wyśmienity i dalej na mistrzowski . I tu proszę o pomoc . Nazwa lokacji albo najlepiej mapka z zaznaczonym miejscem schematu tego pierwszego ulepszenia zbroi cechu niedzwiedzia ^.^
 
Trzymaj, mapa nie jest moja, od razu uprzedzam fakt. View attachment 15040
Masz tam grotę przemytników w której jest schemat na pierwsze ulepszenie zbroji.
 

Attachments

  • enhanced-ursine-chest-armor-location-1024x517.jpg
    enhanced-ursine-chest-armor-location-1024x517.jpg
    168.2 KB · Views: 141
Mam problem z ulepszonym srebrnym mieczem tego rynsztunku. Brakuje mi składnika alchemicznego nigredo. Wiecie może gdzie mogę go znaleźć/kupić?

---------- Zaktualizowano 16:17 ----------

Rozwiązałem własny problem. Receptura na nigredo jest u guślarza. Do sporządzenia składnika potrzebna jest biała mewa
 
Mam pytanko, mianowicie gdzie mogę zdobyć składnik "pancerz z potwora"? Nigdzie go nie mogę znaleźć, a potrzebny on jest do mistrzowskiej zbroi cechu niedźwiedzia.

:)
 
Mam pytanko, mianowicie gdzie mogę zdobyć składnik "pancerz z potwora"? Nigdzie go nie mogę znaleźć, a potrzebny on jest do mistrzowskiej zbroi cechu niedźwiedzia.:)
Ja to wziąłem z "rozbicia" skór wywerny.

---------- Zaktualizowano 19:32 ----------

Mam pytanko, mianowicie gdzie mogę zdobyć składnik "pancerz z potwora"? Nigdzie go nie mogę znaleźć, a potrzebny on jest do mistrzowskiej zbroi cechu niedźwiedzia.:)
Ja to wziąłem z "rozbicia" skór wywerny.
 
Dzięki! Faktycznie,tak myślałem, że trzeba było szukać wśród latających gadzin (Gryf, Kuroliszek, Wywerna, Widłogon) ale Wywerna mi jedna skóry nie upuściła, stąd myślałem, że to zły trop. Ale zrobiłem questa z Wywerną Królewską i od razu dostałem z dwie skóry, z których można zrobić pancerz z potwora. Dzięki! :)
 
Top Bottom