Błąd przy wynurzaniu się z wody.

+
Błąd przy wynurzaniu się z wody.

Wszystko działa pięknie, gra chodzi idealnie. Poza właśnie wynurzaniem się z wody. Zanurkować można, wejść można, interakcja pod wodą działa, ale gdy Geralt wystawia nos nad powierzchnię wody, gra momentalnie wyskakuje do Windowsa. Ktoś coś wie?
 
Witam,
Z tego co udało mi się ustalić crash ten jest związany ze starymi sterownikami dla kart AMD.
Proszę zaktualizujcie swoje sterowniki. Problem powinien zniknąć.
Gdyby tak się nie stało prześlijcie, proszę, nam swoje dxdiagi na adres e-mail: pc_support@cdprojektred.com

Pozdrawiam,
Marcin
 
Gra wyłącza się po wynurzeniu na powierzchnię wody

Szanowna Pomocy Techniczna
Czy tylko ja (czy też ktoś też ma) problemy następującej natury:
Ilekroć nurkuję Geraltem i się wynurzam to automatycznie mi się wyłącza gra. Jest to mocno irytujące gdyż nie mogę wykonać części questów, które wymagają zanurkowania. Próbowałem przeinstalować dwukrotnie grę, zmieniłem ustawienia grafiki na najniższe z możliwych i nic to nie daje. Ilekroć chcę zaczerpnąć powietrza to trach i oglądam pulpit. Poradźcie coś bo niedługo wy...... tą grę.

EDIT
Zwracam honor - mój program do aktualizacji automatycznej sterowników nie działa jak należy. Sprawdziłem ręcznie aktualizacje sterowników i okazało się, że są nowsze. Pobrałem, zainstalowałem i .... śmiga. Sorry za zawracanie gitary - lecę grać :)
 
Last edited:
Gra wywala do pulpitu.

Witam, mój problem polega na tym, że podczas każdej misji gdzie mamy nurkować itp.. podczas wypływania na powierzchnię grę wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu, tak po prostu bęc i pulpit.

EDIT: Aktualizacja sterowników pomogła.
 
Last edited:
Top Bottom