Problem z questem Królewski gambit [SPOILER]

+
Problem z questem Królewski gambit
Jak w tytule a dokadniej
kiedy dopadam kolesia uciekajacego na koniu po malej gadce ekran ladowania trwa w nieskonczonosc , czy to lapie go odrazu czy w lesie czy na koncu drogi znajduje cialo poczym i przeszukam jego pokoj , nic to nie daje
Szukalem troche po innych forach i znalazlem na anglo jezycznych i nawet na francusko jezycznym forum ze ludzie maja ten sam problem , wiec z oczywistych wzgledow skotecznie to blokuje dalszy progres gry. Czy ktos ma juz jakies rozwiazanie? Pozdrawiam
 
Problem z nieskończonym loading screenem - Królewski Gambit

Witam Serdecznie!

Mam dosyć poważny problem który praktycznie umożliwia mi dalsze przechodzenie głównej fabuły w Wiedźminie 3. Problem ten jest często poruszany różnych zagranicznych forach. Konkretnie chodzi mi o Arnvald'a to że po rozmowie z pojawia mi się ekran wczytywania ,który trwa w nieskończoność... Próbowałem już wiele różnych tricków łącznie że podesłałem znajomemu mojego save żeby on przeszedł ten moment ale u niego też jest nieskończony loading screen a przechodził już tą misję u siebie wcześniej na swoim save i wszystko było dobrze. Więc możliwe że jest to spowodowane jakimś błędem w zapisie gry ale mam już przegrane ok 80h trochę szkoda tego całego czasu... Więc może ktoś z RED'ów ma jakiś pomysł albo coś bo na prawdę ja już nie mam siły się z tym męczyć. Liczę na pomoc! :)


Specyfikacja komputera:

GTX 770
i5 4430
8GB RAM
 
Last edited:
Dołączam się do pytania, może ktoś z RED'ów ma rozwiązanie, nawet na tym forum jest już kilka zapytań o ten błąd.
 
Mam to samo nawet na wersji 1.04, czy ktoś może znalazł jakieś rozwiązanie? Nie mogę iść dalej z głównym wątkiem.
 
Mam to samo.

Halo CDprojekt wasze patche nic nie naprawiają. Bugi z niewidzialnymi ścianami też pozdrawiam.
 
Last edited:
mam ten sam błąd, na francuskich i anglojęzycznych forach też mają, nawet na tym forum problem się pojawia coraz częściej, mam wersję elektroniczną (steam), także nie dotyczy to tylko płyt

ArekB podany sposób nie działa :D u mnie
 
Last edited:
ArekB fajnie gdyby to była prawda. Mi nadal nie działa. Zrobiłem tak jak pisałeś czyli usunąłem wszystkie pliki oprócz save'ów i nadal nie działa.
 
To samo u mnie, poczekam na rozwiązanie... jak wracam do zamku, to po prosty zmieniłem zadanie i idę dalej, ale chce to zrobić :(

patch 1.03 i w 1.04 jest to samo!

Czy jest tu ktoś z Redów?

---------- Zaktualizowano 16:34 ----------

http://pl.cdprojektred.com/contact-support/


napiszcie tutaj, jeśli bedzie duzo zgłoszeń to naprawią.
 
Wku#%*^%#!!! jestem niesamowicie, szkoda mam 60h rozgrywki i nie mogę grać dalej tak jak bym chciał tylko muszę ominąć cały fragmęt, na"hugo" sprzedawać coś co nie do końca działa, mogłem poczekać i kupć za pòł roku a nie napalać się. Miałem mniej problemòw z zniesławionym A.C Unity niż z Wieśkiem, eh frustracja tylko i pozostaje czekać.
 
Kryzys7 mam to samo. Gra pewnie za miesiąc strasznie spadnie z ceny. Jestem strasznie podirytowany całą sytuacja. Z mojej perspektywy to wygląda to tak jakby twórcy nie zrobili odpowiednich testów gry lub wydali ją wiedząc o tym i mając nas gdzieś. Gra tak naprawdę jest testowana dopiero od chwili wydania. To jest moje zdanie na ten temat. Ktoś chyba był łasy na kasę i chciał wydać grę jak najszybciej.
 
Pozostaje wiec czekać...

 
Czy komuś udało się ten problem rozwiązać? Mam na myśli to, że gra przy prawie każdym uruchomieniu coś ściąga (mam gog galaxy) i może tam coś dodają? Mnie niestety dalej nie działa :(
 
Też mam problem z tym Questem ale trochę inny po wykonaniu go, Zadanie "jaskinia snów" nagle wyświetla się jako zadanie nieudane (wcześniej zakończone powodzeniem) druga i poważniejsza sprawa "szlak trafił audio" w grze. Muzyka jest tak głośna, że nie słychać dialogów do tego zacinają mi się teraz wszystkie muzyczki, (tła dźwiękowe) leci w kółko jeden klip wszędzie dosłownie, nawet w czasie rozgrywek "gwinta" jak coś się raz załaduje leci w nieskończoność. Ktoś się z tym spotkał ?
 
Mam to samo wieczne ladowanie i nie wiem co robic dalej :( czekac czy grac dalej omijjac ten quest ...

Zrobcie cos z tym...
 
Top Bottom