Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Ktoś wie jak można aktywować nowe zadanie z górnikami? Konkretne miejsce, bo nie chce mi sie biegac po wyspach
 
Ja zainstalowałem ręcznie i wszystko chodzi.

Code:
http://postimg.org/image/s6w45ecd7/

Z ciekawości zapytam. Jak się instaluje ręcznie? Tam są jakieś instalatory czy trzeba ręcznie przenieść do katalogu gry?
 
Z ciekawości zapytam. Jak się instaluje ręcznie? Tam są jakieś instalatory czy trzeba ręcznie przenieść do katalogu gry?
wchodzisz na gog.com potem w swoją bibliotekę następnie klikasz w wiedźmina i odszukujesz na liście dodatki ale nie polecam ręcznie instalować mój kolega zainstalował te dwa pierwsze dodatki ręcznie i galaxy mu usunęło grę
 
wchodzisz na gog.com potem w swoją bibliotekę następnie klikasz w wiedźmina i odszukujesz na liście dodatki ale nie polecam ręcznie instalować mój kolega zainstalował te dwa pierwsze dodatki ręcznie i galaxy mu usunęło grę

Nie do końca o to pytałem :D Wiem gdzie są DLC na GOG. Pytałem co z nimi zrobić po ściągnięciu na dysk.
 
Nie do końca o to pytałem :D Wiem gdzie są DLC na GOG. Pytałem co z nimi zrobić po ściągnięciu na dysk.
pobierasz w formie pliku exe i instalujesz jak np dodatkowe przygody do W1 instalator sam powinien znaleźć ścieżkę do gry
 
Ma ktoś ss nowego stroju Yennefer? Nie wiem czy warto, a ten co teraz ma też całkiem fajny.
 
Do menu gry doszła zakładka "Zawartość dodatkowa", tak więc w każdej chwili możesz to DLC aktywować lub dezaktywować jak ci się nie spodoba.
 
Ja mam inne zapytanie.
Co jaki czas mają się pojawiać nowe darmowe DLC? Oni (CDPR) wspominali co tydzień, czy co miesiąc?
 
wchodzisz na gog.com potem w swoją bibliotekę następnie klikasz w wiedźmina i odszukujesz na liście dodatki ale nie polecam ręcznie instalować mój kolega zainstalował te dwa pierwsze dodatki ręcznie i galaxy mu usunęło grę
To co on robił, ze mu Galaxy usuneło gre? wszystkie 4 DLC tak sciagałem i instalowałem i nic sie nie działo
 
Galaxy po prostu jeszcze nie działa jak należy. Na samym początku normą było że podczas instalacji dodatków usuwało całą grę i trzeba było instalować od nowa. Widocznie jeszcze tego nie naprawili.
 
To co on robił, ze mu Galaxy usuneło gre? wszystkie 4 DLC tak sciagałem i instalowałem i nic sie nie działo
chodziło o to ze na galaxy nie zakupił za darmo tych 16 dlc i zainstalował z goga ręcznie i galaxy uznalo ze bez zakupu nie przepuści nawet jak zakup darmowy
 
Jest już gdzieś informacja na temat kolejnych DLC? Z tego co się orientuję, to jedynie te 4 były zapowiedziane przed premierą.
 
Mam pytanie odnośnie tych DLC. Czy to nie trochę bez sensu aby dodawać questy "w środek gry"? Tzn jeśli moja postać dawno przewyższa poziomem dodawany content to na co mi coś takiego? To trochę tak jakby sugerować "nie graj teraz tylko poczekaj z rok a wtedy dodamy 100 nowych ciekawych zadań z których będziesz mógł czerpać radość". Czy w związku z tym te owe płatne dodatki które niewątpliwie się pojawią będą podlegały tej regule? Tzn zostaną wrzucone w środek gry i żeby się nimi cieszyć trzeba będzie zacząć zabawę od nowa?
Dla mnie to trochę bez sensu, gdyż kończąc główny wątek, robiąc wszystkie zadania poboczne i zdobywając niemal wszystko co w ramach podstawki jest możliwe oczekuję, że gdy wyjdzie dodatek wrócę do mojego Geralta, tego z tym całym dorobkiem i zacznę nową przygodę, która da mi odpowiednie wyzwanie. Jeśli zaś będzie tak, że rzeczywiście nowe przygody zostaną wplecione gdzieś w środek gry przeznaczone dla poziomu jakiegoś tam pośrodku, to dla mnie osobiście nie będzie to atrakcyjna oferta handlowa. Lepiej w takiej sytuacji wstrzymać się z zakupem czegokolwiek do momentu aż gra będzie kompletna i wtedy zacząć rozgrywkę. Więc jak to w końcu będzie?
Ten post inspirowany został komentarzami na innych portalach typu: "po co mi kontrakt na zaginionych górników skoro ja już dawno tam zadania porobiłem, nawet nie będzie żadnego wyzwania". I to dało mi do myślenia.
 
Wiedźmin 3 Dziki Gon Dodatki i DLC - Pytanie

Mam takie pytanie co do DLC czy będzie tylko maksymalnie 16 DLC + dodatkowe płatne dwa dodatki, czy to koniec czy będzie więcej tego?
 
Last edited:
Top Bottom