Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Jakby odjąć sukienkę i zmienić kolczugę w ostatnim tierze na materiał, to byłby dla mnie idealny.

Wczoraj skompletowałam pierwszy tier niedźwiedzia i aż szkoda mi go ulepszać. Niestety jest słabszy od drugiego Kota, który z tym niebieskim golfikiem na stylowe guziczki też wygląda tak sobie. Jak żyć.
 
Z ulubionych ubranek: Set Niedźwiedzia i Temerska kurtka z DLC. Reszta dla mnie słaba niestety. Jest to jedyny poważniejszy minus tej gry na razie. Te kurtki z conceptów w artbooku są 100 razy lepsze. Co się z nimi stało?
 
Wczoraj skompletowałam pierwszy tier niedźwiedzia i aż szkoda mi go ulepszać. Niestety jest słabszy od drugiego Kota, który z tym niebieskim golfikiem na stylowe guziczki też wygląda tak sobie. Jak żyć.
Ja nie mam zamiaru Misia ulepszać, za to Kota założę dopiero na trzecim lub czwartym poziomie. W W1 też były trzy kurtki i żyliśmy. :p
 
Wie ktoś gdzie można zdobyć schemat na trzeci wygląd zbroi szkoły kota? bo aktualnie mam drugi wygląd i nie wiem gdzie można zacząć zadanie na ulepszenie tej mojej zbroi :/
 


Ten nilfgaardzki rynsztunek prezentuje się całkiem fajnie. Skórzana kamizelka a pod spodem koszula. Szkoda tylko, przez te wzory na rękawach i ozdoby Geralt wygląda jak arystokrata... Czy oni musza robić z Geralta ciągle jakiegoś rycerza albo hrabię?
 
Gdyby nie parę elementów to z daleka Geralt wyglądałby jak w skórzanej kurtce. No blisko, blisko, REDzi, ale to jeszcze nie to.

BTW. Spytać muszę. Ktoś już w grze znalazł skórzana kurtę dla Geralta albo coś bardzo podobnego do takiej z W1?
 
Jak zdobyć fryzury z DLC - niebieska ostryga, filmowa laguna, potop? Wydaję mi się, że są niedostępne, mimo zapowiedzi?
 
Jak na razie to kurtki z DLC wyglądają lepiej, niż większość pancerzy w grze. Temerski rynsztunek prezentuje się zacnie. Czekamy na jakiś większy dodatek z kilkoma pancerzami. Byłoby naprawdę świetnie.
 
Gdyby nie parę elementów to z daleka Geralt wyglądałby jak w skórzanej kurtce. No blisko, blisko, REDzi, ale to jeszcze nie to.

BTW. Spytać muszę. Ktoś już w grze znalazł skórzana kurtę dla Geralta albo coś bardzo podobnego do takiej z W1?

Nie znajdziesz w grze niczego takiego. Temerski Rynsztunek robi za kurtkę, jest najbliższy innym wiedźminom szkoły Wilka.

Blisko jest też Kot, w pierwszym i drugim tierze. Dalej są schody.
Poza nimi nie ma nic, co jako tako oddawało by ducha skórzanej kurtki z W1.

Widziałem wszystkie ubrania dostępne dla Geralta i dosłownie każde poza wiedzmińskimi (chociaż tutaj też prawie połowa jest do wywalenia) to porażka. Chyba, że komuś nie przeszkadza obojczyk, wtedy jest jeszcze brązowa przeszywanica, całkiem ok, i wyjściowa od niej - długie" pancerze, czyli zbroja redańskich halabardników, jest czerwona, i zbroja wiarołomcy - model ten sam, tylko że jest czarna i ma wzorki na dole sukienki.
 
Last edited:
Dlatego ja chciałem jak najszybciej skończyć grę, żeby przestać się denerwować jak patrze na innych wiedźminów. Poczekam na dlc/moda, który doda ubranka z poprzednich części, albo zrobi podobne i będą mógł swobodnie zwiedzać świat i wyczekiwać dużych rozszerzeń.
 
Dlatego ja chciałem jak najszybciej skończyć grę, żeby przestać się denerwować jak patrze na innych wiedźminów. Poczekam na dlc/moda, który doda ubranka z poprzednich części, albo zrobi podobne i będą mógł swobodnie zwiedzać świat i wyczekiwać dużych rozszerzeń.

Ja przy każdym queście z wiedźminami narzucałem na siebie Temerski Rynsztunek, żeby wyglądać jak jeden z nich.

Zbroja była za fajna, żeby ją sprzedawać więc cały czas trzymałem ją w ekwipunku i, cóż, przydała się.
 
Gdzieś przeczytałem, że Temerski Rynsztunek podlega levelowaniu, tak jak inne zwykłe pancerze w grze. To by znaczyło, że możemy wrócić do Białego Sadu i kupić mocniejszą wersję...
 
Dla mnie jedyna kurtka po temerskiej to pierwszy poziom Niedźwiedzia. Kota nie mogłem przeżyć, Gryf ma bebech.
Polecam całą grę w Misiu. Da się grać, a Geralt wygląda wspaniale.
Drugą taką kurtką będzie ta z dlc, wygląda nieziemsko.
 
Top Bottom