ukryte recepty ?

+
ukryte recepty ?

czy ktoś z was znalazł jakieś inne wersje recept o uzytecznych właściwościach ? ja prubowalem paru ale zawsze albo ból albo zatrucie albo oslepienie
 
wszystkie receptury sa na liscie i kazda da sie zdobyc/kupic. experymentowanie z wlasnymi skladnikami da albo trucizne albo perfumy, nic nowego, ukrytego nie otrzymasz.
 
jestem pewny ze gdzieś w grze albo w poradniku pisało ze da sie .... edit:a dokładniej punkty 8.3 do 8.5 instrukcji ....
 
da sie ale jak mowilem nie otrzymasz nic nowego. mozesz otrzymac jaskolki, puszczyki i inne eliksiry nie znajac na nie przepisu ale nie odkryjesz mikstury jakiejs ukrytej mikstury
 
aż żal człowiekowi się robi, że nie ma żadnej ukrytej receptury, na eliksir, który powodowałby wzrost objętości prącia ;Da na perfumy jest gdzieś do kupienia przepis ?
 
Kombinujac z wlasnymi recepturami mozna uzyskac specjalne wlasciwosci istniejacych mikstur. Np. mozna zrobic jaskolke, ktora bedzie eliksirem Nigredo i doda +20% do obrazen wiedzmina. Rubedo i inne tez daja dodatkowe efekty. Jednak podstawa musi byc istniejaca mikstura. Zeby zaczac sie w ogole w takie gierki bawic, trzeba najpierw naprawde porzadnie posprzatac w ekwipunku, posegregowac skladniki i zastanowic sie dobrze, czego nam do roznych pierdolek braknie, po czym wypisac brakujace kombinacje na karce, zerknac do zielnika dostepnego w menu i wypisac sobie skladniki, ktore uzupelnia brakujace pola. Pozniej to juz tylko robota gorniczo/zielarsko/cieta w zaleznosci od tego, jaki skladnik trzeba zdobyc. Tak na marginesie, to najbardziej trzeba uwazac na Rubedo. Skladnik potrzebny do 3/4 podstawowych mikstur a do jaskolki wrecz podwojnie (a, jak wiadomo, jaskolek sie chla najwiecej, bo raz, ze regen hp to podstawa, a dwa, ze swinstwo dziala krotko). W ktoryms momencie w IV akcie obudzilem sie z reka w nocniku, bo bez Rubedo to sobie moglem krecic fikolki na trawie a nie mikstury ;). A, no i skoro jestesmy przy alchemii, to trzeba uwazac z robieniem sobie bialych mew. To jest niestety przykry bug, ktorym mozna sie wypstrykac ze wszystkich skladnikow. Podstawa bialej mewy moze byc kazda podstawa alchemiczna... Nawet biala mewa. Tak wiec gdy zabraknie innego rodzaju samogonow i podobnego swinstwa wiedzmin zaczyna krecic biala mewe z bialej mewy + skladnikow. Zalecana ostroznosc i nie klikanie bez pomyslu ;).Pozdrawiam,Sidian
 
Receptury na mikstury (w tym specjalne) można znaleźć w nowym poradniku REDów.Edit: No może nie takim nowym :)
 
Sorki koledzy po wiedźmińskim fachu... ale trochę mnie wgina jak słyszę, że chcecie więcej eliksirów...Z filtrem peltriego można ogłuszyć prawie każdego, podpalić Igni też.Gra i tak jest zbyt łatwa z tyloma ile ich jest : zamieć urzyłem raz w całej grze - a grałem dwa razy - moi wiedźmini są w show mi your witcher.Czytajcie książki i zwoje i bestiariusz oraz opisy eliksirów - twórzcie albedo - Jaskółka, Pełnia, Wilk, Las Mariborski, Puszczyk i macie po sprawie - styl grupowy.PozdrawiamPiotrek Orkisz
 
albedo nie jest eliksirem...to eliksir ma właściwości albedo jeśli wszystkie składniki z receptury mają dodatkowo biały (tzw. albedo) bonuseliksir albedo = eliksir o zmniejszonej toksycznościnstrukcja str 52i
 
A to co wypada z Krola gonu(opary gonu chyba) to sluzy do jakiegos eliksiru czy po co to jest ???
 
Loruro said:
A to co wypada z Krola gonu(opary gonu chyba) to sluzy do jakiegos eliksiru czy po co to jest ???
Nikt nie wie po co... też mam te Opary Gonu... Od znajomego z forum, żeby nie było :p
 
Top Bottom