The Witcher Bulgaria

+
Привет на всички!
Много ми е драго, че имаме бг секция в сайта, която чак сега откривам :D
Въпреки това, всеки които иска да играе The Witcher 2, дори и със слабо PC. Пробвайте Gaikai cloud-gaming платформата.
На мен прилично ми вървеше играта (според моята поносимост) на 1080p ultra настройки без ubersampling и 25-30fps. Това ми бе достатъчно да я превъртя 3 пъти вече, за да имам всякакви сейфове за TW3 :)

Та, TW3 кога ще излиза според вас? :)
Аз безкрайно много искам да е най-късно 2013-та Q3, защото повече не мога да дочакам!
 

Guest 3765545

Guest
колекционерското издание на играта вещера 3 се продава в пулсар за 279 лева написано е да се очаква на 19.5.2015 г. някой ще си закупи ли колекционерксото издание? аз съм от град варна казвам се атанас „насо„ фен съм на вещера от 2008 г. и книгите на сапковски вещерът.:d
 
колекционерското издание на играта вещера 3 се продава в пулсар за 279 лева написано е да се очаква на 19.5.2015 г. някой ще си закупи ли колекционерксото издание? аз съм от град варна казвам се атанас „насо„ фен съм на вещера от 2008 г. и книгите на сапковски вещерът.:d

Здравей, Насо. Както може би си предположил от PZ-то, аз съм от Пазарджик :p

Хмм, за сега съм поръчал играта от gog. Единственото нещо, което ме блазни от колекционерската версия, е 3D медальонът, но не мисля, че си заслужава да платя близо 300 лв. за него... Най-вероятно ще си остана с дигиталната версия.
 
има, има разбира се. :)

щом така казваш... аз лично руски разбирам горе-долу, понеже е доста сходен с българския, но не мога да го говоря.

някъде около 200 лв.

хммм, цакат ни братята поляци... :p и все пак е по-евтино от цената тук във великобритания - към 360 лв.

ти купи ли си я или си с друга версия?
 
ти купи ли си я или си с друга версия?

Поръчала играта от GoG.com като ти. Не особено нужда аксесоари. :p

Разбирам добре български, но само трудно да се напише.
 
Last edited:
Доста българи се оказа че има тук :D. Та въпросът ми - някой има ли идея дали се превежда новата книга на Сапковски на български и горе-долу кога ще излезе? За Sezon burz говоря.
 
Доста българи се оказа че има тук :D.

[video=youtube;bu9So-IKf0w]https://www.youtube.com/watch?v=bu9So-IKf0w[/video]

:p

Та въпросът ми - някой има ли идея дали се превежда новата книга на Сапковски на български и горе-долу кога ще излезе? За Sezon burz говоря.

Не съм чул някой да я превежда за сега. От време на враме хвърлям поглед на сайта на ИнфоДАР, ама и там нищо, умряла работа. Оригиналните книги ги преведоха сравнително бързо, след като излезе първата игра, та дано и тази да не се забави много.
 

Guest 3765545

Guest
“ Не съм чул някой да я превежда за сега. От време на враме хвърлям поглед на сайта на ИнфоДАР, ама и там нищо, умряла работа. Оригиналните книги ги преведоха сравнително бързо, след като излезе първата игра, та дано и тази да не се забави много.„


@ReptilePZ Отговорът от ИнфоДар дали ще преведат и издадат новият роман на Анджей Сапковски Сезонът на бурите беше че “ Нямаме такава нагласа“.
 
Last edited by a moderator:
Привет на всички! Радвам се че има доста българи тук , и темата се е разраснала.И аз поръчах стандартното издание,че колекционерското ми се видя скъпо.Пък и трябва да купувам нова видео карта,че старата вече е слаба, и няма да подкара tw3 .
 
Last edited:
Привет, абе тя и мойта видео карта е под минималните изисквания, ама ще се мъча да подкарам играта с нея преди да започна да мисля за ъпгрейд... и РАМ-ът ми е само 4 ГБ, а играта изисква 6... Общо взето, интересно ще е да видя как ще върви пълзи играта на моята машина.
 
Моята 7770 изгоря като разбра какви са мин. изисквания на TW3 :laughing: Мислех за 960-ка но 450 - 500лв. за тази видео карта са много.Харесал съм си една 270X втора ръка пък ще видим.
 

Guest 3765545

Guest
Здравейте , играете ли The Witcher :3 Wild Hunt ? Бихте ли разказали дали ви харесва какви плюсове,минуси има ? колко часа вече я играете ?
Защото в момента нямам възможност да я играя благодаря ви.
 
Аз имам вече 60 часа.Ако имаш възможност,почвай я веднага без да се замисляш.Играта си има все още някои бъгове за пачване,но нищо което да те откаже.Определено това е най добрата игра,която е излизила последните години.
 
Здравейте , играете ли The Witcher :3 Wild Hunt ? Бихте ли разказали дали ви харесва какви плюсове,минуси има ? колко часа вече я играете ?
Защото в момента нямам възможност да я играя благодаря ви.

Втората най-добра игра, която съм играл.

С огомни проблеми в историята, персонажите и сюжета. И ми е тъжно да си помисля, че заради слабата обща критика (от професионалните сайтове или повечето играчи например ) CDPR няма да и оправят проблемите.

И все пак е адски добра.
 
Привет, абе тя и мойта видео карта е под минималните изисквания, ама ще се мъча да подкарам играта с нея преди да започна да мисля за ъпгрейд... и РАМ-ът ми е само 4 ГБ, а играта изисква 6... Общо взето, интересно ще е да видя как ще върви пълзи играта на моята машина.

Радостен съм да съобщя, че играта си я подкарах съвсем прилично. Ще отлагам ъпгрейд-а на системата за сега, изглежда.


Втората най-добра игра, която съм играл.

С огомни проблеми в историята, персонажите и сюжета. И ми е тъжно да си помисля, че заради слабата обща критика (от професионалните сайтове или повечето играчи например ) CDPR няма да и оправят проблемите.

И все пак е адски добра.

Най-добрата е STALKER, предполагам?

Относно Вещерът, CDPR съм забелязал, че обръщат доста внимание на отзивите от феновете във форума и въобще. Надявам се, че това и ще продължи и в бъдеще. Все пак, и предишните игри бяха хвалени доста, ако помниш - и от критици, и от фенове - но това не попречи на братята поляци да направят доста подобрения, въз основата на забележки от феновете.

Най-накрая, малко черен хумор:


Гледах го тоя клип около Коледа, от доста време не се бях смял толкова.
 
Радостен съм да съобщя, че играта си я подкарах съвсем прилично. Ще отлагам ъпгрейд-а на системата за сега, изглежда.




Най-добрата е STALKER, предполагам?

Относно Вещерът, CDPR съм забелязал, че обръщат доста внимание на отзивите от феновете във форума и въобще. Надявам се, че това и ще продължи и в бъдеще. Все пак, и предишните игри бяха хвалени доста, ако помниш - и от критици, и от фенове - но това не попречи на братята поляци да направят доста подобрения, въз основата на забележки от феновете.

Гледах го тоя клип около Коледа, от доста време не се бях смял толкова.

Работеше на ATI HD 5770, 4 GB RAM, i5 750 :p
Не съм се и съмнявал де. Изискванията са просто маркетинг.

Иначе... не съм съгласен за второто. Миналите игри имаха солидна доза критика, която даже и геймърите можеха да видят :(
А сега... 94/100 в Metacritic, милиони продадени копия и общо взето хвалене за персонажите и тематиките... CDPR просто не им ТРЯБВА да правят големи промени.

А всъщност трябва. :(
 
Top Bottom