Nie igraj z bogami

+
Nie igraj z bogami

Witam. W zadaniu należy znaleźć skarb po pokonaniu południcy. Docieram do ruin pokonuję południcę i mam skrzynkę podświetloną na czerwono , lecz do otwarcia potrzebuje klucza. Klucza nie ma ani z poludnicy ani z ciał które leżą w pobliżu ruin. Znajdę gdzie indziej ten klucz czy jest to bug?
 
Ja mam jeszcze inny błąd z tym zadaniem. Po pokonaniu upiorów i południcy, zgarnąłem klucz i otworzyłem skrzynie zabierając wszystkie przedmioty, ale zadanie nie zostało zakończone. Obszukałem całą lokacje w poszukiwaniu "czegość jeszcze" i spasowałem, Do lokacji powróciłem dzień później, gdzie okazało sie, że na podeście schodów ponownie skrzynia jarzy się na czerwono, ale jest zamknięta na klucz (ten, który wykorzystałem i zniknał z ekwipunku).

Co teraz??
 
Last edited:
Heja, mam podobny problem, pokonałem upiory zebrałem wszystko ze skrzyń, ikona jest już szara, a mimo wszystko zadanie jest nadal aktualne w zakładce POSZUKIWANIA "Poszukaj skarbu w elfich ruinach,używając wiedźmińskich zmysłów".
 
Znany bug. Trzeba to olac bo i tak sie nic nie zrobi, chyba, ze za pomoca konsoli zespawnujemy sobie odpowiedni klucz.
 
Top Bottom