[Bug] Brak punktów doświadczenia za zadania

+
Ale w takim razie dlaczego nie możemy oczekiwać odpowiedzi Redów na - cholera - chyba najważniejszy problem tej gry... Szanowny Panie, ja jestem dosyć poważnym człowiekiem... w sensie mam 27 lat, pracuje, mam życie, związek itd... tymczasem W3 wyciął mi część życia... przez ostatnie dwa tygodnie moi podwładni budzili mnie rano telefonami, bo wiedzieli, że szef pocinał do 4 nad ranem. Chciałbym pisząc to wyrazić mój zachwyt nad tą produkcją... nie mniej po odkryciu błędu z exp poczułem się jakby ktoś z uśmiechem klepał mnie potwarzy a ja nie mógłbym się mu odwdzięczyć tym samym. CD Project RED stworzyło nie tyle grę, co zjawisko socjologiczno społeczne, dlatego też wzburzenie graczy tak uciążliwym błędem nie powinno nikogo dziwić. Domagamy się komentarza w tej sprawie... temat założyłem kilka dni temu i z każdą godziną dołączają do niego kolejni gracze...

Gdyby zamienić wiek z 27 na 29 i faktże to ja (jako że wstaje później) ganiłem swoich pracowników że 2 rano to pora najwyższa spać jak sie o 5 wstaje to mógłbym się podpisać pod każdym słowem. I dobrze że ludzi czujących się jak ja jest więcej (bałem się że przeżywam)

Admini/modzi niczemu nie winni, ale jak macie Panowie jakiś kontakt z redami (wiem że ciężko pracują) to mogli byście dać cynk że się pospólstwo burzy na pewne zmiany i warto było by chociaż napisać kilka zdań o zaistniałej sytuacji - nie wymagam by na forum czy oficjalnym kanale Yt , ale może chociaż fb ?
 
Mozliwym rozwiazaniem kwestii braku doswiadczenia bylo by nadanie na nowo leveli na skellige i wszystkie poboczne na minimalnie 16 poziom ustawic .Chodzi oczywiscie o te np z 11 levelem ,bo jaki jest sens obnizania leveli w stosunku do 16 levelu jaki jest sugerowany w misji inicjujacej eksploracje Skellige jezeli chodzi o glowna os fabularna . Po prostu zyebali tu na calej linii . Sam zastanawiam sie nad ewentualnym komunikatem ze strony CDP w tej kwestii bo rzeczywiscie zabili cala miodnosc z upgradeowania rzeznika z Blaviken.
 
Redzi zapewniali już, że wszystkie zgłoszenia w działach technicznych czytają, choć nie na wszystkie posty odpowiadają:
Dokładnie tak.
Jesteśmy otwarci na każdy feedback i nawet jeśli nie odpowiadamy na wszystkie wiadomości to możecie być pewni, że wszystkie je czytamy.
:)

Natomiast co do meritum - ja rozumiem, że zależy wam na byciu usłyszanym i naprawieniu błędów w grze. Natomiast należy też zwrócić uwagę, że pisanie takich samych postów w kilku różnych tematach oznacza robienie bałaganu, jest też jednocześnie spamowaniem. Ja nikomu nie grożę konsekwencjami, nie rozdaję banów, czy innych kar, ale po prostu proszę wszystkich, żeby mimo wszystko tak nie robić. Z góry dziękuję za zastosowanie się.

Do ewentualnej dalszej dyskusji na ten temat (pisania takich samych postów w kilku różnych tematach) zapraszam na PW.
Dalsze posty nie na temat będą kasowane.
 
Redzi zapewniali już, że wszystkie zgłoszenia w działach technicznych czytają, choć nie na wszystkie posty odpowiadają

Problem polega na tym, że dopóki REDzi nie określą co mają zamiar zrobić z tym błędem, to my nie wiemy czy grę odstawić do czasu publikacji patcha czy ukończyć ją na siłę, wkurzając się co zadanie, że nie dostajemy exp. Tym bardziej, że im dalej w las tym większa irytacja. W czasie otwierania tematu kończyłem Novigrad, potem popłynąłem na Skellige i okazało się, że jedno z zadań fabularnych estymowane zostało na 13lvl... a przecież sugerowanym lvl do przepłynięcia na Skellige był 16lvl... no przecież to woła o pomstę do nieba w połączeniu z błędem.

Właśnie chyba w tej sytuacji najbardziej irytujące jest milczenie - oczywiście młodzież niedługo ma wakacje i będzie mogła cieszyć się poprawioną wersją gry bez skrępowania. Ja jednak mam ten problem, że wydłubanie kolejnych kilkudziesięciu godzin w życiorysie nie będzie proste :p
 
Ja mam level 19 i 1499/1500 expa. I nie wazne co bym robił to pasek podnieść się nie chce. To bug o którym mowa czy coś innego ?
 
Prawdopodobnie robisz szare qesty. Spróbuj zrobić jakiś zielony - jak pomoże to to o czym rozmawiamy.

Jak nie - gratulacje znalazłeś nowego buga
 
http://gamezilla.komputerswiat.pl/n...minie-3-najnowsza-aktualizacja-zalatwi-sprawe
Jeśli jest tak jak napisane w artykule, że na konsoli będzie trzeba za patchem 1.04 czekać nawet półtora tygodnia to ja w tym wypadku podziękuje za wspólne chwile z wiedźminem bo u mnie nie nabija wg doświadczenia za zadania jakiekolwiek i zostałem na poziomie 20.
Nikt mi nie powie, że ten błąd dużo nie zmienia bo kurna poza zadaniami to aby nabić sb poziom muszę cały dzień czyścic wszystkie znaki zapytania na mapie a i tak w całym rozrachunku to z tej taktyki wbije 2-3 poziomy:/ i co mam skończyć grę na około 25 poziomie? a nowe miecze ? zbroje ? umiejętności ? Dodatkowo na najwyższym poziomie trudności jak nie wbije dobrego poziomu sporo wrogów nawet nie tknę.
Zawiodłem się na CDPR przez ten błąd, zdarza się najlepszym ale kuźwa taki błąd poważny uniemożliwiający grę POWINIEN BYĆ NAPRAWIONY W PRZECIĄGU 24H OD STWIERDZENIA. Kocham tą grę, poświeciłem się niej w 100% i odłożyć ja na tydzień albo dłużej???
Wielki minus dla redów, gra znakomita ale podejście twórców beznadziejna.. problemem jest wydać mały patch poprawiający brak pkt. doświadczenia? to aż tyle przy tym pracy?
Jak tu grać:(
 
Prawdopodobnie robisz szare qesty. Spróbuj zrobić jakiś zielony - jak pomoże to to o czym rozmawiamy.

No właśnie problem polega na tym, że nie tylko szare... dla przykładu: zrobiłem dzisiaj jedno z zadań pobocznych estymowane na 17lvl, ja mam 20lvl... efekt? Zero ekspa...
 
W tym systemie ewidentnie coś jest źle robione. Wykonałem kilka misji głównych i z 22 levela wskoczyłem na level 27. Kilkanaście misji pobocznych musiałbym wykonać, żeby zaliczyć taki progres na zadaniach pobocznych, jeśli nie kilkadziesiąt, bo to też od misji zależy. Za szare misje powinno być chociaż jakieś symboliczne doświadczenie, w postaci 25-50 punktów.
 
Też mam ten bug. Dobiłem do 17 lvl, jestem w Novigradzie i trochę przystopowałem z fabułą by porobić misje poboczne. I teraz nie pamiętam jak to było z tymi szarymi zadaniami czy nie dostawałem expa za wszystkie czy tylko za część. Wiem tylko, że w pewnym momencie exp za misje w ogóle mi się nie naliczał. Dotyczyło to zadań zielonych z poziomu 15 a także zielonych z poziomu 18 czyli wyższych niż poziom postaci. Sporo misji nie zostało nagrodzonych punktami i w sumie rozwój postaci mocno się zastopował, co próbowałem nadrabiać zabijaniem stworów.
 
Super. Ze względu na błąd XP, zawiesiłem granie w oczekiwaniu na poprawkę. Po kilku dniach nie wytrzymałem i załadowałem stary zapis, żeby poeksplorować Velen i zdobyć doświadczenie na zadaniach pobocznych. Dzięki temu trafiłem na kolejny błąd. Podróż do Skellige okazała się być w jedną stronę. Mogę przemieszczać się szybko po tej lokacji, ale nie mogę wrócić do Velen, Novigradu, etc. Każda próba to CTD, bez komunikatu o błędzie. Wygląda na to, że zapisy na PC też ulegają uszkodzeniu :( Brawo Redzi...
 
Top Bottom