Wiedźmin 3 - grafika

+
Doszedłem do pamiętnego momentu prezentowanego niegdyś na VGX i... o matko jak ja bym chciał mieć amnezję :sofa: ...

Nawet SweetFX i ReShade nie pomagają :(.
 
@I_w_a_N

No nie da się ukryć. Nawet najbardziej zagorzali obrońcy grafiki załamywali się przy tej scenie. Wygląda beznadziejnie. Ale spokojnie. Jak zobaczysz pre-rendery (np. wypływanie statku w stronę Skellige), to dopiero zobaczysz, jak wygląda tragedia ;)
 
Doszedłem do pamiętnego momentu prezentowanego niegdyś na VGX i... o matko jak ja bym chciał mieć amnezję
No nie da się ukryć. Nawet najbardziej zagorzali obrońcy grafiki załamywali się przy tej scenie. Wygląda beznadziejnie. Ale spokojnie. Jak zobaczysz pre-rendery (np. wypływanie statku w stronę Skellige), to dopiero zobaczysz, jak wygląda tragedia

Edycja Rozszerzona albo jeszcze lepiej - Edycja PC nadchodzi! ;)
 
Proszę o podanie jakiegoś programu (dobry, lekki, nie obciążających i najlepiej prostych w obsłudze) do:
- robienia screenów z gry, w grze (dodam, że wypróbowałem kilka, ale żaden nie chciał się "zgrać" z grą);
- do nagrywania filmików w grze, z gry;

Jaki portal, serwer możecie spokojnie zarekomendować, do umieszczania (wrzucania), tychże materiałów?

Nie spotykam w grze wielu błędów, ale troszkę ich jest i chciałbym je "zaraportować" w odpowiedni sposób.
Zacząłem grać niecały tydzień temu (dostępny był już patch 1.03 i przechodzę grę dość spokojnie, po woli, z eksploracją świata, z w miarę dokładną eksploracją
mam jeszcze sporo do odkrycia.
Nie instalowałem najnowszego patcha 1.04, bo podobno po instalacji jest gorzej niż przed.
 
Proszę o podanie jakiegoś programu (dobry, lekki, nie obciążających i najlepiej prostych w obsłudze) do:
- robienia screenów z gry, w grze (dodam, że wypróbowałem kilka, ale żaden nie chciał się "zgrać" z grą);
- do nagrywania filmików w grze, z gry;

Jaki portal, serwer możecie spokojnie zarekomendować, do umieszczania (wrzucania), tychże materiałów?

Nie spotykam w grze wielu błędów, ale troszkę ich jest i chciałbym je "zaraportować" w odpowiedni sposób.
Zacząłem grać niecały tydzień temu (dostępny był już patch 1.03 i przechodzę grę dość spokojnie, po woli, z eksploracją świata, z w miarę dokładną eksploracją
mam jeszcze sporo do odkrycia.
Nie instalowałem najnowszego patcha 1.04, bo podobno po instalacji jest gorzej niż przed.

Fraps jest spoko i pokazuje fpsy dodatkowo.
Co do serwera to polecam imgur.
 
Proszę o podanie jakiegoś programu (dobry, lekki, nie obciążających i najlepiej prostych w obsłudze) do:
- robienia screenów z gry, w grze (dodam, że wypróbowałem kilka, ale żaden nie chciał się "zgrać" z grą);
- do nagrywania filmików w grze, z gry;

Jaki portal, serwer możecie spokojnie zarekomendować, do umieszczania (wrzucania), tychże materiałów?

Nie spotykam w grze wielu błędów, ale troszkę ich jest i chciałbym je "zaraportować" w odpowiedni sposób.
Zacząłem grać niecały tydzień temu (dostępny był już patch 1.03 i przechodzę grę dość spokojnie, po woli, z eksploracją świata, z w miarę dokładną eksploracją
mam jeszcze sporo do odkrycia.
Nie instalowałem najnowszego patcha 1.04, bo podobno po instalacji jest gorzej niż przed.
polecam shadowplaya od nvidia nie obciąża w ogóle kompa do tego ma więcej możliwości ustawień niż fraps możesz wybrać jaka rozdzielczość ile bitrate ile fps czy nagrywać dźwięk i z mikrofonu i gry lub tylko z gry lub tylko z mikrofonu
 
Mam krótkie pytanie. Czy na Skellige występują chmury/obłoki pary wokół gór i szczytów tak jak ma to miejsce w Kaer Morhen? Będę wdzięczny za odpowiedź. Dużo się przed premierą mówiło, że to wyleciało z gry.
 
@Kyniek - skąd to i jak da się włączyć GI? Z opisu wnioskuję, że jest to nadal możliwe i za niewielką cenę FPS. Jakieś linki?
 
Jak zmiana systemu oświetlenia zmienia wrażenia

Opisy sugerują, że dynamiczne swiatło jest nadal w grze.
Na uwagę zasługuje, według mnie, tylko pierwsze porównanie. Jest noc. Jest ciemniej i bardziej klimatycznie.
Dużo lepiej prezentuje się też ogień na pochodniach, światło refle...tffu... księżyca oraz światła w oknach domów.
 
Pewnie ktoś już pytał, ale nie umiem znaleźć na tych 1156 stronach :/ Czy jest gdzies utrzymywana jakaś aktualna lista wszystkich opcji i modyfikacji jakie można i warto poczynić w konfiguracji żeby poprawić wygląd?
 
Dokładnie o nie pytam - tylko czy te wszystkie informacje powymieniane losowo, śa gdzieś zebrane i opisane w zebranej formie.

---------- Zaktualizowano 14:55 ----------

Edit: w sensie bardziej zebranej niż luźny wątek na forum (ten, czy też inny ;) )
 
Top Bottom