Żółta karta dla CD PROJEKT RED

+
To ze nie dostaje sie xp za szare zadania jest idiotyczne to prawda... problem polega na tym ze ja nie dostaje xp za normalne zadania za ktore powinienem. Ten bug zglasza mase ludzi no ale coz tutaj zostalem wysmiany a Redzi pisza na twiterach i innych ze to nie wplynie na balans gry... WTF??? Przeciez to zepsulo caly balans bo np. zamiast 40 lvl na koniec bede mial 35!!!!

35 level??? bez punktów za zdania to nie ruszysz się z levelem do końca gry prawie wg.. a na patch na konsole podobno mam czekać w maksu do 1,5 tygodnia :/ toć to się nie da czekać tyle żeby nie grać.

Ten bug zglasza mase ludzi no ale coz tutaj zostalem wysmiany a Redzi pisza na twiterach i innych ze to nie wplynie na balans gry
Słów REDÓW nie skomentuje bo bym musiał użyć nie ciekawych krasnoludzkich zwrotów, jak nie wpłynie na balans jak ja jestem w połowie gry i już więcej nie podbije postaci jak o 2-3 poziomy za znaki zapytania bo one tylko dają mi pkt.
 
Niemniej nie rozumiem czemu tak uparcie bronicie tego rozwiązania, skoro nie ma ono żadnych plusów? Nie przeszkadza wam, ok, rozumiem.
Ja go nie bronię, zgadzam się że jest bez sensu. Po prostu nie ma to dla mnie dużego znaczenia. Nawet nie wiem do końca, za jakie zadania dostaję ile XP, bo najczęściej nie zwracam na to uwagi. Jedyny moment, kiedy przyglądam się temu, co "wyskakuje" po lewej, to koniec gry o unikatową kartę w gwinta... Do menu rozwoju postaci zaglądam, ja
 
Ke? Przecież łodzią pływa się WSAD-em i przyspiesza L. Shiftem czyli w sumie tak samo jakbyś chodził Geraltem i sprintował. Nie wiem co w tym trudnego.
Chyba nie czytałeś uważnie - gram na STRZAŁKACH (znajdują się przy klawiszach numerycznych). L.shift jest dość daleko a domyślnie nie można zmienić na inny klawisz ;)
 
Jedyny moment, kiedy przyglądam się temu, co "wyskakuje" po lewej, to koniec gry o unikatową kartę w gwinta
Do tej pory też tak robiłem, ale teraz zacznę bacznie obserwować czy mojego Geraltka nie okradają z expa czerwonoczaszkowe stwory.
 
Ja gram głownie na 1.03 i teraz 1.04...
- nie można otworzyć skrytki sk. juniora
- nie ma klucza koło zamkniętego kupca
- nie zaczyna się zadanie z Janiną
- nie kończy się zadanie koło wodnej baby, gdzie znajduje się list, a później szuka skrzynki.
- czasem przestają działać klawisze np. x do przywołania konia
- czasem nie można włączyć cwału (po za miastem)

hmmm ... moim zdaniem sporo znalazłem jak na mój 15 lvl ...
może powonieniem się zatrudnić jako beta tester? ;)
 
Prawda jest taka, że błedów jest tyle związanych z expem i problemy techiczne ( spadki fpsów na PS4 ) że gra będzie gotowa za 3-6miesięcy dopiero do całkowicie przyjemnej gry, ale w moim przypadki ja się mogę się powstrzymać i gram na takiej wersji jaka jest bo i tak mnie niesamowicie wciąga.
 
Prawda jest taka, że osoby, które nie mają bugów o nich nie piszą, bo i po co. Więc słychać głównie tych, którzy mają pecha na takowe natrafić. Jaka to jest skala, w stosunku do całkowitej liczby sprzedanych egzemplarzy - trudno w tej chwili wyrokować.
 
Jaka to jest skala, w stosunku do całkowitej liczby sprzedanych egzemplarzy - trudno w tej chwili wyrokować.

Miernikiem pozytywnych wrażeń może być w jakimś stopniu ocena graczy na popularnych serwisach:

Steam - 91% ponad 9,5 tys. opinii.
Metacritic - PS4 9.1 ponad 1,5 tys opinii / PC 9.1 ponad 1,5 tys. opinii / XONE 9.0 ponad 400 opinii.
 
Zrób jedną z najlepszych gier w historii. Dostań żółtą kartkę od szeryfa... Schowałbym się ze wstydu na miejscu twórców.
 
Widać ze dalej CDPRED leci w kulki obiecywali na dzisiaj patch i a patcha brak mam nadzieje ze do środy się wyrobią bo wiele osób będzie miało długi weekend

Wstyd to powinno być twórca za niespełnione obietnice i wypuszczenie gry w której roi sie od błędów w zdaniach z brakiem xp za zadania na czele i sprzedanie tego jako pełno prawny tytuł
 
Last edited:
zwłaszcza ze podali oficjalna informacje ze patch ukarze się w ciągu kilku dni

Chodzi Ci o patch konsolowy? CDPR nie ma nic do tego, mogą "wrzucić" patcha dzisiaj, ale na konsolach patche muszą przejść certyfikacje Sony/Microsoftu na co developerzy nie mają wpływu.
Jeśli nic się nie zmieniło to patch na PC ma być dzisiaj.
 
Ten patch dzisiejszy ma poprawić tylko błędy w naliczaniu expa czy coś jeszcze?

Widać ze dalej CDPRED leci w kulki obiecywali na dzisiaj patch i a patcha brak mam nadzieje ze do środy się wyrobią bo wiele osób będzie miało długi weekend
Wstyd to powinno być twórca za niespełnione obietnice i wypuszczenie gry w której roi sie od błędów w zdaniach z brakiem xp za zadania na czele i sprzedanie tego jako pełno prawny tytuł

Kolego... ciężko się Ciebie czyta. Weź sprawdzaj pisownię i stylistykę wypowiedzi zanim coś wrzucisz. Przecinki też warto czasem stawiać. ;)
Żółta kartka szeryf, popraw się. W regulaminie jak wół jest napisane : "użytkownicy zobowiązani są do: zachowania kultury wypowiedzi oraz przestrzegania zasad poprawnej pisowni".
 
Last edited:
Mimo wszytko, trochę się czepiacie tytułu wątku. To tylko swego rodzaju zamierzona egzageracja mająca na celu zwrócenie uwagi CDPR, że oprócz fanboy club i bardzo zadowolonych w ogóle, jest grupa osób rozczarowanych i rozdrażnionych poczynaniami wydawcy. Inna sprawa, że ten wątek i wątek o niespełnionych obietnicach wydaje mi kandydatami do scalenia w jeden.
 
Godzina 21 a patcha nie ma... ktos jeszcze ma watpliwosci co do podejscia CDPR? Nie gram juz od soboty rano bo nie dam sie robic w balona ze nie ma to wplywu na postep w grze (sic!)
 
Top Bottom