Bug ze wspinaczką (NIE MOŻNA KONTYNUOWAĆ GRY !!!)

+
Bug ze wspinaczką (NIE MOŻNA KONTYNUOWAĆ GRY !!!)

Pierwszy poważny bug który mi się trafił - Geralt nie wspina się ani nie przeskakuje przeszkód, kończy się to tym że mam się gdzieś wspiąć a po prostu nie mogę i tak siedzę sobie w elfich ruinach pod więzieniem w Oxenfurcie... Bug pojawił w momencie gdy trzeba ścigać osobę która wydostała się z tego więzienia jako jedyna, jakoś sobie poradziłem w wejściem na dach za nim no ale teraz nic nie mogę zrobić... muszę wskoczyć na górę a Geralt tego nie robi tylko pusto skacze i odbija się od ściany... ładowanie save'u nie pomogło ciągle w tym samym momencie jest błąd, tak samo wyłączenie gry/konsoli i załączenie ponownie.
 
Mam dokładnie to samo, jak ktoś gra na PC to czytałem że sobie komendami spawnuja beczki, na PS4 nie jesteśmy w stanie kontynuować gry, ten sam błąd jest jak pomagasz Ciri i elfiej trupie ukraść konie, nie można się wspiąć na gorę żeby dostać się do stajni. teraz siedzę w kanałach identycznie jak TheSharpin2112
 
Wielkie dzięki ! :D
Mam nadzieje że w przyszłej rozgrywce nie będę potrzebował tak bardzo wspinaczki bo chyba zdechnę ;c
Co nie zmienia fakty że bug jest dalej więc przydałoby coś się z nim zrobić; ;d
 
Last edited:
Top Bottom