Biała Mewa

+
Biała Mewa

Witam!
Gdzie mogę kupić schemat na Białą Mewę? Z góry mówię, w Białym sadzie na prawo od opuszczonej wioski miejsce oczyściłem, a ludzie się tam nie pojawili, w Velen natomiast pomiędzy Zalipiem i Sworoniem sprzedawca Mewy nie ma.
 
Znalazłem go w Novigradzie przy okazji kupując jakiś tam korzeń do zadania. Szkoda tylko, że znalazłem go kiedy grałem 2. raz. W każdym razie problem rozwiązany.
 
 
Niestety, nikt Ci w tym nie pomoże, nawet wskazując miejsce kupca, ponieważ towary w grze generowane są losowo, więc każdy gracz ma inne asortymenty. Mam ten sam problem, co Ty, latam za białą mewą po całym świecie i gówna znaleźć nie mogę.
 
Jeżeli nigdzie go nie możesz znaleźć to spróbuj tak:

Proponuję ściągnąć tego moda na konsolę oraz aktualizację by poszło na 1.05 (i wzwyż). Jak zainstalujesz wpisz additem('White Gull 1'). Doda ci to normalną Białą Mewę, miksturę, ale nie schemat. Możesz jeszcze przeszukać stronę i go poszukać, jak chcesz. W każdym razie JA tam go nie znalazłem. Jeżeli jednak bardzo ci zależy na tym schemacie to spróbuj wpisać additem('White Gull 1 schematic'). Nie wiem czy to zadziała, na stronie tego nie było.
 
Top Bottom