Quest ''racja stanu'', co zrobiłem źle?

+
Quest ''racja stanu'', co zrobiłem źle?

[video]https://youtu.be/s9FOjfK_FkI?t=12m47s[/video]
Doszedłem do tego momentu, rozmawiałem z talarem i dalej... nic? Jestem już przy misji z CIRI, na wyspie mgieł a tego questu nie było. Pogadałem z talarem i na tym koniec, 0 , null. Tutaj widze że ktoś idzie jednak dalej.

Czy może ten quest aktywuje się później, juz po ''Wyspie mgieł'' ?

Ktoś wie co jest grane? Co zrobiłem źle?
 
Tak. Quest aktywuje się dopiero w drugiej części gry. Po prostu idź do przodu z wątkiem głównym.
 
Tak. Quest aktywuje się dopiero w drugiej części gry. Po prostu idź do przodu z wątkiem głównym.

Wielkie dzięki. Już myślałem ze coś zrobiłem źle.

Teraz i tak czekam ( mam buga w ''królewski gambit'') i zbieram ekipę do KM.
Czyli rozumiem, że normalnie muszę iść po Ciri i potem jakoś to wskoczy?
 
A ja niestety nie jestem tego taki pewny.
Przy pierwszym przechodzeniu gry, na spotkaniu w Palsiforze byłem raczej sceptyczny zabiciu Radowida (środkowe opcje) i spiskowcy poprosili mnie tylko o znalezienie Talara po czym od razu powiedzieli, że cios Radowidowi zada kto inny.
teraz przy drugim podejściu, stwierdziłem, że Radowid musi zginąć dla dobra czarodziejek i rozmowa potoczyła się trochę inaczej, na zasadzie, że znalezienie Talara to tylko początek i ani słowa o innym zamachowcu.
 
No właśnie za pierwszym razem nie miałem kontynuacji. Po wyspie mgieł Djikstra powiedział, że ich zamach się nie powiódł.
 
Dokładnie, ich zamach się nie powiódł
i w tym momencie wkraczają Geralt z Filippą którą swoją drogą cały czas mieliśmy pod nosem w postaci Sowy Zoltana z dwimerytową obrączką na nodze. Zostajemy poproszeni o odszukanie Talara a później zaproszeni na spotkanie na którym dostajemy propozycję pomocy w zorganizowaniu właściwego(skutecznego) zamachu
 
Last edited:
No widzisz całkiem inna kolejność. U mnie najpierw spotkanie, później pomoc w odszukaniu Talara, a potem przy próbie uwalniania Filippy info, że zamach się nie powiódł.
nic gram teraz drugi raz, to zobaczymy jak pójdzie.
 
@meiss
Czy quest będzie miał swoją kontynuację zależy od naszego wyboru przy rozmowie Dijkstry, Fillipy i Geralta. Ja powstrzymałem Dijkstrę siłą i nie miałem możliwości zorganizowania zamachu.
 
No to jednak ważna jest pierwsza rozmowa w Palsiforze. Jak pisałem wcześniej, za pierwszym razem byłem średnio chętny i póżniej Djikstra przy Filipoie stwierdził, że zamach nie wyszedł, ale nie było kolejnej propozycji.
 
@meiss
Czy quest będzie miał swoją kontynuację zależy od naszego wyboru przy rozmowie Dijkstry, Fillipy i Geralta. Ja powstrzymałem Dijkstrę siłą i nie miałem możliwości zorganizowania zamachu.

dokładnie - to też ma wpływ. wczytałem zapis z tej misji i jeżeli nie przekonamy go do wypuszczenia Filippy merytorycznie tylko siłowo to z późniejszej propozycji na zorganizowanie zamachu nici :)
 
Top Bottom