Główny wątek - czy taki długi jak było mówione?

+
To w takim razie według statystyk z gry przegrałam 74h, brzmi bardzo prawdopodobnie (nie to co GOG, który pokazuje 36h - co na cały wątek główny, wszystkie zlecenia i jakieś 90% zadań pobocznych brzmiało absurdalnie, nawet biorąc pod uwagę to, że grałam na drugim poziomie trudności :p ).
 
To w takim razie według statystyk z gry przegrałam 74h, brzmi bardzo prawdopodobnie (nie to co GOG, który pokazuje 36h - co na cały wątek główny, wszystkie zlecenia i jakieś 90% zadań pobocznych brzmiało absurdalnie, nawet biorąc pod uwagę to, że grałam na drugim poziomie trudności :p ).
GOG potrafi mocno zaniżać, na przykład ja mam obecnie ok. 70 godzin (jestem na początku wątku głównego na Skellige), ale wiem że na początku nie policzył mi dwóch całych sesji, które zakończyły się crashem gry (wersja 1.02 była znacznie bardziej niestabilna...), więc jestem bliżej 80.
Aplikacja chyba dodaje czas nie na bieżąco, ale jakoś po zakończeniu procesu gry.

Natomiast ten zegar "w grze" mam wrażenie dodał mi cały jeden dzień pewnego dnia (w południe miałem 2 dni i kilka godzin, a wieczorem miałem 4 dni i kilka godzin).
 
Może te różnice w podsumowaniu czasu wynikają z faktu (jeśli tak jest), że nie jest brany pod uwagę czas zużyty na wgrywanie stanów gry. Czyli jeśli ktoś często ginął, albo sprawdzał sobie efekt różnych wyborów, to z godziny spędzonej na rozgrywce mógł się w systemie zapisać tylko ten czas efektywny.
 
GOG pokazuje mi obecnie 71 godzin (niecałe). Czyli niby tyle gra była uruchomiona. Na pewno była uruchomiona dłużej, bo pamiętam kilka sesji, po których nie dodał czasu.
Zegar w grze pokazuje mi z kolei 6 dni i 11 godzin = 155 godzin, co z kolei jest znacznie zawyżone (wątpię abym grał o wiele dłużej niż 80 godzin).
No chyba, że w tym zegarze dzień oznacza 12 godzin. Wtedy mogłoby się to zgadzać.
 
Jeden gość robił speedruna i streamował wszystko na twitchu. Wyszło mu niecałe 5h, a w grze pokazywało ponad 12. Więc z tym licznikiem z gry też jest coś nie tak.
 
W3 przeszedłem w 74 godziny (info z GoG Galaxy) z fullem misji pobocznych, ale bez wyszukiwania wszystkich znajdziek i innych znaków zapytania. Grałem równo 14 dni. Czyli średnio troche ponad 5 godzin dziennie. Więc myślę, że się zgadza i GoG dobrze pokazuje, bo czasem nie grałem w jakiś dzień, a czasem młóciłem od rana do nocy. Poza tym GoG, w moim przypadku, czas dodaje po resecie aplikacji więc wydaje mi się, że info na Galaxy jest pewne i 74 godziny to prawdziwy czas grania, ew. zbliżony.
 

Tares

Forum veteran
Bzdura. Nie ma co się opierać o GOG Galaxy. Mi zliczył tylko pierwszą sesję z grą, a później się zatrzymał i w ogóle nie liczy już czasu gry... W tym liczniku wewnątrz gry też są przekłamania i właściwie mogliby to naprawić w kolejnym patchu, gdyż faktycznie trudno teraz oszacować czas rozgrywki.
 
Last edited:
Jedyny wiarygodny sposób to ten, z którego ja skorzystałem, czyli zapisywanie godzin w notesie :)

Ja już wiem, że mi 200 godzin nie wyjdzie, głównie przez zrąbany system questów, bo teraz uganiam się od jednego do drugiego z najniższym levelem, co by mi exp nie przepadł, a i tak nie uratuje wszystkich...
 
Top Bottom