Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

+
I to jak!
No to mała poprawka. Na ten moment można zmieniać tylko przedmioty pochodzące z craftingu, niestety nici ze startowej. Ale już ulepszona wersja tejże jest możliwa do zmiany. Podziękujmy Redom za takie parodie. Ech, taka piękna gra...
 
No to mała poprawka. Na ten moment można zmieniać tylko przedmioty pochodzące z craftingu, niestety nici ze startowej. Ale już ulepszona wersja tejże jest możliwa do zmiany. Podziękujmy Redom za takie parodie. Ech, taka piękna gra...

Tyle się domyślałem.
Na nexusie pojawił się mod umożliwiający zamianę statystyk startowej zbroi na którąś z tych późniejszych, wiedźmińskich.

Powinno to działać w obie strony.
 
Na nexusie pojawił się mod umożliwiający zamianę statystyk startowej zbroi na którąś z tych późniejszych, wiedźmińskich.
Powinno to działać w obie strony.
Statystyki oraz wygląd można dowolnie zmieniać.
 
Statystyki oraz wygląd można dowolnie zmieniać.
To liczę na jakiś szybki tutorial co i jak pozmieniać, żeby osiągnąć zamierzony efekt.

Jeszcze wymyśl jak zablokować rosnącą brodę.
Wtedy już całkiem uprzyjemnisz mi rozgrywkę.
 
To liczę na jakiś szybki tutorial co i jak pozmieniać, żeby osiągnąć zamierzony efekt.
Pobierz tę paczkę: http://sendfile.pl/pokaz/372770---2y6X.html
Pliki wypakuj do "x:\Wiedźmin 3\content\patch0\bundles". Przed tym zrób kopię pliku patch.bundle, który tam się znajduje.
Teraz wejdź w \armour_mod\gameplay\items i otwórz na przykład armor.xml. Poniżej przykład zamiany wyglądu ulepszonej domyślnej zbroi na Misia pierwszego poziomu.
View attachment 15599
Potem włączasz armour_mod.bat i powinno wszystko grać.
Jeszcze wymyśl jak zablokować rosnącą brodę. Wtedy już całkiem uprzyjemnisz mi rozgrywkę.
Próbowałem za pomocą konsoli, niestety komenda "lockbeard", choć istnieje, to nic nie robi.

PS Gdzie jesteś w grze?
 

Attachments

  • manual.png
    manual.png
    68.6 KB · Views: 46
Czy jest już mod na przybliżenie kamery? Zależy mi tylko na eksploracji. Bo jest kur.. źle i dupa z tą intyligyntną kamyro.
 
@Szincza

Jak będziesz cisnął na szybko z wątkiem głównym to jakieś 10-15 godzin rozgrywki.

To dobrze, bo zanim w ogóle ruszę wątek z KM zamierzam wykonać wszystkie zadania poboczne i zlecenia, jakie mam w dzienniku i stworzyć mistrzowski pancerz.
Podejrzewam, że do trzydziestu
Godzin mi się rozgrywka wydłuży w takim razie.
 
To dobrze, bo zanim w ogóle ruszę wątek z KM zamierzam wykonać wszystkie zadania poboczne i zlecenia, jakie mam w dzienniku i stworzyć mistrzowski pancerz.
Podejrzewam, że do trzydziestu
Godzin mi się rozgrywka wydłuży w takim razie.

Spoko,
po odnalezieniu CIRI praktycznei za free skaczesz o 10 poziomów.
 
Last edited:
Wiecie może czy jest jakiś mod lub sposób aby dostawać 100% należnego expa i pieniędzy za wykonanie zadania, w którym ma się ponad 6 lvli? Strasznie to irytujące że robi się długo takiego questa a póżniej...........20 koron i 0 expa, bajooo !
 
Ja teraz bawię się z wolną kamerą, konsolą i cheat engine, oto efekt :) :

Mam pytanie. Czy tą wolną kamerę można sobie ustawić w dowolnym miejscu np. za plecami Geralta, aby mieć kamerę podczas gry bardziej zbliżoną do pierwszych zwiastunów (nie będzie odjeżdżać?).
 
Top Bottom