Konkrety dotyczące przyznawanego exp za zadania.

+
Konkrety dotyczące przyznawanego exp za zadania.

Od razu przepraszam moderatorów, że jako kolejny poruszam ten temat, ale stwierdziłem, że założę z tym nowy wątek, aby ktoś z REDów się tu wypowiedział i temat zamknął, dzięki temu ludzie nie będą biegać po forum jak porąbani szukając tych samych informacji w różnych miejscach.
Pierwsza kwestia: kiedy (choć w przybliżeniu) pojawi się patch poprawiający bug związany z nie przyznawaniem exp za za niektóre zadania? Bo na Polskim forum informacji wciąż brak.
Druga kwestia: czy patch 1.05 lub inne w przyszłości zmieni system przyznawanego doświadczenia za tak zwane zadania "szare" czyli o 6 lub więcej poziomów niższe od poziomu naszej postaci? Tj. czy punkty doświadczenia będą w końcu za te zadania przyznawane? Gdyż mimo iż ponoć błędem ten "system" nie jest to wprowadza sporo zamieszania i jeszcze nikt ale to nikt nie wypowiedział się o nim pozytywnie. O kwiatkach z dostawaniem zadania o sugerowanym poziomie 11 po ukończeniu zadania z sugerowanym poziomem 30 nie wspomnę. Błagam was REDzi, nie bądźcie w tym względzie uparciuchami i po prostu to zmieńcie, ucieszycie tym tysiące waszych klientów.
Trzecia kwestia: zmniejszone exp za zadania o sugerowanym poziomie zbyt wysokim dla naszej postaci, czyli zadania "czerwone" bądź "z czaszką". Czy zostanie to zmienione? Logiki niestety w tym brak i tak samo jak w wypadku zadań szarych 99 na 100 graczy z niemałą uciechą ujrzałaby tę zmianę.
Czwarta kwestia: Czy zostaną przywrócone pkt doświadczenia utracone przez graczy na skutek niesławnego bugu z patcha 1.04 na PC i 1.03 na konsole?

Te pytania nie koniecznie dotyczą patcha 1.05, ale ogółu prac i poprawek jakie nas czekają w bliskiej przeszłości.
Uprzejmie proszę o ustosunkowanie się do tych kwestii i zorganizowanie tych palących nas problemów w jednym miejscu.
 
Od razu przepraszam moderatorów, że jako kolejny poruszam ten temat, ale stwierdziłem, że założę z tym nowy wątek, aby ktoś z REDów się tu wypowiedział i temat zamknął, dzięki temu ludzie nie będą biegać po forum jak porąbani szukając tych samych informacji w różnych miejscach.

Dzięki za zebranie wszystkich najpilniejszych pytań, które mi również cisną się na usta w jednym miejscu. I faktycznie ktoś z Redów mógłby się pofatygować i odpowiedzieć, bo brak informacji jest tak samo frustrujący jak i przyczyny powyższych pytań. @Marcin Momot, @Keth, @theta77, @Scani, @Flash możemy liczyć w końcu na jakieś konkrety?
 
Podpisuje się pod apelem rękami i nogami i również czekam z niecierpliwością na jakieś konkretne odpowiedzi. Nie gram już przez to 4 dzień...
 
Tak dobry pomysł zbrać to w kupę. Ale tak sobie myślę że odpowiedzi na te pytania poznamy po patchu 1.05. A odnośnie braku expa za szare zadania - tu nie ma co liczyć na zmianę. Red wypowiedział sie wtej kwesti jasno usatmi (a raczej palcami) sz. p. Marcina Mormota:
Szare zadania (jeśli mówimy o tych samych) nie miały dawać żadnego doświadczenia.
źródło: http://forums.cdprojektred.com/thre...liczanego-doświadczenia?p=1737687#post1737687
 
odnośnie braku expa za szare zadania - tu nie ma co liczyć na zmianę

Rozumiem, że tak to zaprojektowali na początku ale skoro większości graczy się to rozwiązanie nie podoba to niby czemu mieli by tego nie zmienić?
Są gracze którzy lubią zrobić wszystkie questy, zajrzeć w każde miejsce i to jest normalne, że taka postać skończy grę z wyższym lvl i lepszymi przedmiotami, bo samo robienie questów bez żadnej nagrody zdecydowanie psuje zabawę. Może skoro gra jest taka uberskalowalna to niech niewykonane questy z niższych lvl też się skalują i grupa utopców do ubicia dla Geralta na 6 lvl niech też ma 6 czy 7 lvl a na 20 lvl Geralta niech mają 20 lvl albo niech wtedy będzie ich więcej lub w doborowym towarzystwie jakiegoś mocniejszego potwora.
 
Problem jest jeden zmiany które postulujecie stworzą nowe znane z DA:I - "Przeszedłem całą grę i ostatna walka była tak banalna że aż wstyd." Pisza grę dla wszystkich , i tych co mają w nosie wszystko co poboczne i lecą tylko po wątku główym, i tych co jak nie przejdą czegoś w grze to są chorzy. Ci pierwsi muszą być w stanie tą grę ukończyć, a dla tych drugich zakończenie też musi stanowić jakieś wyzwanie - dlatego jest jak jest, rozwiązanie jakie jest tu proponowane wytworzyłoby tylko nowe problemy i kolejną falę narzekań..
 
Oto jaką odpowiedź odnośnie szarych misji dostałem od supportu:


Zostanie to naprawione w nadchodzÄcym uaktualnieniu do gry, oznaczonym jako 1.05.
ProszÄ siÄ go spodziewaÄ w nadchodzÄcych dniach.

Pozdrawiam serdecznie,
Artur Kepen

2015-05-30 22:17 GMT+02:00 pl.cdprojektred.com <no_reply@en.cdprojektred.com>:

Product: WiedĹşmin 3: Dziki Gon
Platform: Windows
OS version: Windows 7 (64-bit)

Problem description:
Czy poprawione zostanie naliczanie punktĂłw doĹwiadczenia za misje \"poniĹźej poziomu\" zaznaczone na szaro, bo nie wiem czy mam czekaÄ na patcha czy graÄ dalej.
 
@lordpi informacją którą dostałeś jest ciekawa ponieważ jest sprzeczna z wczorajszą informacją Marcina Momota...

Chyba trzeba oczekiwać oficjalnych zapowiedzi.


PS czy nie było by problem gdybyś na re zapytał jak to się ma do wypowiedzi marcina ?
 
@lordpi informacją którą dostałeś jest ciekawa ponieważ jest sprzeczna z wczorajszą informacją Marcina Momota...

Chyba trzeba oczekiwać oficjalnych zapowiedzi.


PS czy nie było by problem gdybyś na re zapytał jak to się ma do wypowiedzi marcina ?
Teraz to tym bardziej trzeba czekac na patcha skoro sa zbiezne informacje. Lepiej zeby naprawili xp za "szare zadania" bo brak doswiadczenia za nie to czysta głupota, ktora w tej grze nie powinna miec miejsca.
 
Top Bottom