DLC-ki "Temerski rynsztunek" oraz "Dodatkowe fryzury i brody dla Geralta" są już dostępne!

+
a w jaki sposób to działanie się objawia? bo u mnie, tak jak pierwszego dnia (bez dlc), dostępne są tylko 3 opcje u balwierza (Novigrad)
- koński ogon
- rozpuszczone włosy
- golenie
coś u mnie nie teges? DLC na pewno ściągnięty i zainstalowany.
 
Witam, zrobiłem wszystko jak podają w instrukcji pobrałem darmowe DLC, ale ku mojemu zdziwieniu gdy naciskam MORE nie mogę przejść do CONFIGURE ani do DOWNLOAD EXTRAS
Czy wie ktoś może o co chodzi ? Czy mimo to DLC są zainstalowane ?
Z góry dziękuje za pomoc
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Już sobie poradziłem okazało się, że nie wprowadziłem kodu gry ;)
 
Last edited:
Witam, zrobiłem wszystko jak podają w instrukcji pobrałem darmowe DLC, ale ku mojemu zdziwieniu gdy naciskam MORE nie mogę przejść do CONFIGURE ani do DOWNLOAD EXTRAS
Czy wie ktoś może o co chodzi ? Czy mimo to DLC są zainstalowane ?
Z góry dziękuje za pomoc
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Już sobie poradziłem okazało się, że nie wprowadziłem kodu gry ;)

u mnie dlc zainstalowały się dopiero po ręcznym ich odpaleniu z folderu gog games.
też mi pisało w galaxy że są zainstalowane, ale wcale nie były :)
 
Zróbcie DLC w którym będzie do zebrania " rynsztunek wiedźmińskiego cechu wilka " i żeby to wyglądało podobnie np. do zbroi ze smoczej łuski z Wiedźmina 2 .
To byłoby coś wspaniałego :)
 
Strasznie lipne te fryzury... zawiodłem się okropnie. Widać że dodatek skierowany do zachodniego gracza.
 
CO



TEN



GERWANT

 
Last edited:
No właśnie, powinna być po prostu słowiańska fryzura na łysą pałę, albo obcięte od rondelka włosy nad czołem.
 
Kupiłem tą grę na Steam .. nie dość ,że zapłaciłem o całe 100 zł.. więcej... (czyt. 350) Kupowałem z Expansion Pass który niby jest w bibliotece DLC ale pobrać go nie pobiera ( może mnie ktoś oświeci ? ) W sprawie nowych DLC niby są w sklepie ale nie można ich w żadem sposób dodać do biblioteki bo kiedy próbuje zapłacić za nie
0 Euro wyświetla mi się "Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej." Więc jak to jest z Witcherem 3 na Steam ?? Ktoś coś wie ?
 
Kupiłem tą grę na Steam .. nie dość ,że zapłaciłem o całe 100 zł.. więcej... (czyt. 350) Kupowałem z Expansion Pass który niby jest w bibliotece DLC ale pobrać go nie pobiera ( może mnie ktoś oświeci ? ) W sprawie nowych DLC niby są w sklepie ale nie można ich w żadem sposób dodać do biblioteki bo kiedy próbuje zapłacić za nie
0 Euro wyświetla mi się "Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej." Więc jak to jest z Witcherem 3 na Steam ?? Ktoś coś wie ?

Expansion Pass będzie w 2016 roku, jak nie mam.

Hearts of Stone will premiere in October, while Blood and Wine is slated for release in the first quarter of 2016.
Both expansions will be available on all three platforms: Xbox One, PC, PlayStation 4.
 
Z tego co kojarzę pierwsze DLC z Expansion Passa ma być w tym roku na jesień, a drugie na początku 2016, a to że kupiłeś go drożej to chyba poza sobą nikogo innego nie masz co obwiniać, to przecież Twój wybór, nie musiałeś kupować go na Steamie.
 
Kupiłem tą grę na Steam .. nie dość ,że zapłaciłem o całe 100 zł.. więcej... (czyt. 350) Kupowałem z Expansion Pass który niby jest w bibliotece DLC ale pobrać go nie pobiera ( może mnie ktoś oświeci ? ) W sprawie nowych DLC niby są w sklepie ale nie można ich w żadem sposób dodać do biblioteki bo kiedy próbuje zapłacić za nie
0 Euro wyświetla mi się "Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej." Więc jak to jest z Witcherem 3 na Steam ?? Ktoś coś wie ?
Ja z tymi darmowymi DLC nie mam żadnego problemu, klikam w bibliotece znajdź więcej DLC, wyświetla się lista klikam na DLC zainstaluj i automatycznie trafia do biblioteki i się pobiera ;) A co do ceny to imo przepłaciłeś i to grubo, ja dałem 170zł bez Expansion Pass ale na to przyjdzie jeszcze pora ;)
 
Nie ma tematu typu:
DLC-ki "Nilgaardzki rynsztunek" oraz "Kusze - trzy nowe kusze" są już dostępne!
Dlatego piszę tutaj.
Wszystko ładnie, pięknie, ale zbroja mi się nie skaluje. Wszystko na poziomie 10. Dodam, że mam poziom 17. Dodam również, że wszystkie DLC'owe elementy jak zbroja, rynsztunek dla konia i kusze mam już lepsze. Poza siodłem - to mam tego samego poziomu.

Jeżeli powstanie nowy temat założony przez @Michal Janczewski albo innego RED'a, to proszę o przeniesienie posta.

Michal Janczewski - czy te element nie miały się skalować i czy miały sie skalować jeden raz, czy za każdym razem gdy podskoczy nam poziom postaci i podejdziemy do handlarza?
 
Last edited:
Wszystko ładnie, pięknie, ale zbroja mi się nie skaluje. Wszystko na poziomie 10. Dodam, że mam poziom 17. Dodam również, że wszystkie DLC'owe elementy jak zbroja, rynsztunek dla konia i kusze mam już lepsze. Poza siodłem - to mam tego samego poziomu.
Zbroja skaluje się tylko raz, gdy weźmiesz ją po 30 poziomie doświadczenia. W każdym innym wypadku będzie na dziesiątym poziomie.
 
Top Bottom