Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

+
Mam pytanie. Czy tą wolną kamerę można sobie ustawić w dowolnym miejscu np. za plecami Geralta, aby mieć kamerę podczas gry bardziej zbliżoną do pierwszych zwiastunów (nie będzie odjeżdżać?).

Nie, to działa tak, że zamiast ruchami postaci, sterujesz kamerą. Innymi słowy Geralt stoi w miejscu, aczkolwiek pozostałe klawisze działają, czyli można wyciągnąć miecz, uzyć znaku itd. Tylko poruszać się nie da.
 
Nie, to działa tak, że zamiast ruchami postaci, sterujesz kamerą. Innymi słowy Geralt stoi w miejscu, aczkolwiek pozostałe klawisze działają, czyli można wyciągnąć miecz, uzyć znaku itd. Tylko poruszać się nie da.

Szkoda. Czyli jak na razie nie ma Moda, który umożliwiłby modyfikację kamery? Chyba się nie doczekam na takowego.
 
Panowie i Panie, jeśli znajdziecie jakiś mod, czy cokolwiek co pozwoli na zmianę twarzy Triss, to błagam podeślijcie. Nie mogę patrzeć na tą mega śliczną panią z części drugiej jak ją zrobili w trzeciej :<
 
Fix dla problemu z expem, a raczej jego brakiem za zadania.
Nie sprawdzałem, bo u mnie ten problem nie występuje.

Zresztą ja w ogóle natknąłem się w grze na tylko jeden błąd, który ponowne uruchomienie gry naprawiło. 70 godzin na liczniku.
Jak ktoś sprawdzi czy działa to niech się podzieli informacją.


http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/119/?
 
Otrzymywanie doświadczenia za wszystkie zadania prawdopodobnie zepsuje grę. Zakładam, że doświadczenia jest tyle, by wystarczyło zrobić wątek główny plus niewielką część zadań pobocznych. Skończy się na tym, że na czterdziestym poziomie gracz będzie robił przygody z poziomu dwudziestego, co da mu równie wiele satysfakcji, co zabranie lizaka przedszkolakowi. To ograniczenie ma sens i taki jest na pewno projekt systemu rozwoju, by nie pozwalać na nadmierny przyrost poziomów.
 
MOD Naprawiający doświadczenie-czyli gracze zrobili czego CDP nie może zrobić od tygodnia!

Proszę tutaj ten mod naprawiający doświadczenie...

http://www86.zippyshare.com/v/YCQgvDgn/file.html

Wypakowujemy do Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\bundles i odpalamy plik eXPModNormal!Dzięki Wam redzi za wszystko w tym temacie czyli totalnie za nic! Jak zawsze gracze naprawili problem z którym Wy babracie się od tygodnia! Sprawdziłem i teraz normalnie leci exp za WSZYSTKO!
Wracam grać ;)
 
Proszę tutaj ten mod naprawiający doświadczenie...

http://www86.zippyshare.com/v/YCQgvDgn/file.html

Wypakowujemy do Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\bundles i odpalamy plik eXPModNormal!Dzięki Wam redzi za wszystko w tym temacie czyli totalnie za nic! Jak zawsze gracze naprawili problem z którym Wy babracie się od tygodnia! Sprawdziłem i teraz normalnie leci exp za WSZYSTKO!
Wracam grać ;)


Czy to jest ten sam mod co tutaj: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/119/? ??

Jeśli tak, to zalecam usunięcie go z zippyshare, bowiem rozprowadzasz go nielegalnie i możesz mieć kłopoty, jak się do Ciebie autor lub adminsitracja Nexusa przyczepi.

P.S. Czysto z ciekawości - jaki jest stosunek moderatorów to tego typu rzeczy? Nexus ma bardzo wyraźnie określoną politykę w stosunku do praw własności intelektualnej zamieszczonych tam modów i jeśli autor danego moda jasno nie określi tego na stronie, to redystrybucja jest surowo zabroniona. Były przypadki grubych after z tego powodu.
 
Last edited:
Proszę tutaj ten mod naprawiający doświadczenie...

http://www86.zippyshare.com/v/YCQgvDgn/file.html

Wypakowujemy do Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\bundles i odpalamy plik eXPModNormal!Dzięki Wam redzi za wszystko w tym temacie czyli totalnie za nic! Jak zawsze gracze naprawili problem z którym Wy babracie się od tygodnia! Sprawdziłem i teraz normalnie leci exp za WSZYSTKO!
Wracam grać ;)

Zdajesz sobie sprawę, że najbliższy patch nie będzie zawierał tylko naprawy bugu z expem? Poza tym patch też trzeba przetestować, sprawdzić czy nie powoduje innych błędów czy jest stabilny etc. Na dodatek pewnie chcą wypuścić łatkę, która naprawia ten błąd z expem na wszystkich platformach jednocześnie co wymaga weryfikacji ze strony sony i tfu microsoftu. Irytujący już jesteś.
 
Chcesz to czekaj dalej...Irytujący są ludzie którzy na siłę próbują usprawiedliwiać REDów...Dali ciała i to porządnie! i jasno to trzeba powiedzieć...Nie zwracam uwagi n ajakieś pomniejsze bugi ale brak expa za główny wątek jest delikatnie mówiąc żałosny na tle wcześniejszych zapowiedzi i przesuwania premiery w celu ''dopracowania produktu''
 
Chcesz to czekaj dalej...Irytujący są ludzie którzy na siłę próbują usprawiedliwiać REDów...Dali ciała i to porządnie! i jasno to trzeba powiedzieć...Nie zwracam uwagi n ajakieś pomniejsze bugi ale brak expa za główny wątek jest delikatnie mówiąc żałosny na tle wcześniejszych zapowiedzi i przesuwania premiery w celu ''dopracowania produktu''

Ty nie miałeś już przypadkiem iść grać? Graj sobie z modem na exp i proszę nie wracaj później i nie zakładaj wątków jaka to ta gra jest banalnie prosta, bo główny boss w grze miał 2 razy mniej poziomów niż Ty.
 
Nigdzie nie napisałem że gra jest banalnie prosta to po pierwsze...Cała dyskusja i krytyka z mojej strony dotyczy tylko i wyłącznie braku doświadczenia za zadania fabularne.Chcesz to dorabiaj sobie jakąś ideologię do tego i dalej wychwalaj jak to CDP zrobiło wspaniałą grę z błędami które Tobie nie przeszkadzają...
pozdrawiam
 
Zdajesz sobie sprawę, że najbliższy patch nie będzie zawierał tylko naprawy bugu z expem? Poza tym patch też trzeba przetestować, sprawdzić czy nie powoduje innych błędów czy jest stabilny etc. Na dodatek pewnie chcą wypuścić łatkę, która naprawia ten błąd z expem na wszystkich platformach jednocześnie co wymaga weryfikacji ze strony sony i tfu microsoftu. Irytujący już jesteś.
Redzi chyba nie znaja słowa "przetestowac" skoro wydali patcha 1.04 powodujacego kolejne bugi m.in brak xp za zadania zielone czy czerwone, nieprawdaz? ;)
 
Ale mod, który daje doświadczenie za wszystkie zadania, niezależnie od różnicy poziomów, być może rozwiązuje jeden problem, ale jednocześnie tworzy kolejny, znacznie poważniejszy. Leczysz katar gorączką krwotoczną.
 
A skąd niby wiesz, że tego błędu nie było wcześniej?
Bo dosc długo sie na nim grało i nikt o takim czyms nie informował? i dopiero po patchu 1.04 pojawiła sie informacja o problemach z przyznawaniem doswiadczenia za zadania z sugerowanym poziomem? To cos jak sterowniki nvidii, na starszych 350.12 nie ma zadnych problemow a na dwoch nowszych co chwile bład "sternownik ekranu przestał działac ale odzyskał sprawnosc", nie zawsze nowsze znaczy lepsze
 
Bo dosc długo sie na nim grało i nikt o takim czyms nie informował?
Patch 1.04 pojawił się jakieś 4 dni po 1.03, nie nazwałbym tego dość długo, na dodatek błąd występuje u stosunkowo małej liczby graczy, a wielu mogło go nawet nie zauważyć.
 
Chcesz to czekaj dalej...Irytujący są ludzie którzy na siłę próbują usprawiedliwiać REDów...Dali ciała i to porządnie! i jasno to trzeba powiedzieć...Nie zwracam uwagi n ajakieś pomniejsze bugi ale brak expa za główny wątek jest delikatnie mówiąc żałosny na tle wcześniejszych zapowiedzi i przesuwania premiery w celu ''dopracowania produktu''

Proces testowania oprogramowania NIGDY nie wyłapie wszystkich bugów. Nawet te bardzo poważne potrafią się prześlzignąć. Najpierw buga trzeba znaleźć, później dokładnie go opisać i zaraportować, później developer musi spróbować go powtórzyć, później musi poprawić kod, skompilować nową wersję programu, zrobić white testing, później wysłaś z powrotem do testerów do kolejnej fazy testów, okazuje się, że bug nadal istnieje, tester odsyła to z powrotem do developera itd. To nie jest coś, co zajmuje dzień, dwa czy nawet tydzień.

Swoje słowa mogę poprzeć 7-letnim doświadczeniem na stanowisku testera oprogramowania :)
 
Last edited:
Są potencjalne sposoby na system ekspa dostosowujący się do gracza, ale dużo w nim ruchomych elementów, więc nie będę się produkował dopóki nie zagram W3 i zobaczę jak problemy wyglądają w praktyce.
 
Są potencjalne sposoby na system ekspa dostosowujący się do gracza, ale dużo w nim ruchomych elementów, więc nie będę się produkował dopóki nie zagram W3 i zobaczę jak problemy wyglądają w praktyce.

Obiecanki cacanki. 3/4 Twoich postów to pisanie "co bym zrobił" i "nikt nie pytał, ale opowiem wam jak to działa"
;-)
 
Top Bottom