Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

+
Hej.
Kupilem Dziki Gon w pre-orderze w wersji na Steam.
Do tego zamowienia byly dodawane prezenty, w tym Artbook.
Problem tkiwi w tym,ze wszystkie te dodatki sa w jezyku angielskim (pomimo, ze gra zostala zainstalowana w jezyku polskim).
Czy znacie jakis sposob na sciagniecie ich w polskiej wersji jezykowej??

Pozdro
 
Ja mam inne pytanie. Mam wersję na PS4 i bardzo chciałbym uzyskać dostęp do cyfrowych dodatków (tapet, avatarów etc.) dostępnych na gogu. Czy ktoś jest w stanie udostępnić mi to za przysłowiowe piwko? :)
 
Co te pliki

Witam.

Otóż mam pytanie odnośnie plików w waszym kliencie GoG Galaxy

Rozumiem że pliki po lewej zostały zainstalowane przy instalacji.

Zaś pliki po prawej trzeba ściągnąć i odpalić?

Czy te po prawej jak i po lewej zostały razem pobrane?

http://scr.hu/1vij/nomki






Brakuje trochu tego żeby pokazywało co zostało pobrane :/
 
Last edited:
Po lewej masz pliki instalacyjne, które Galaxy zasysa i instaluje. Po prawej masz materiały dodatkowe, które możesz sobie indywidualnie ściągnąć.
 
Witam,

Gram w W3 w polskiej wersji kinowej i zagadka polega na tym, że nie wiem czy po instalacji plików polskiego dubbingu (wersja gog) będę mógł zmienić wersję audio znów na ang. Jak to wygląda, pojawi się opcja w menu gry z językami do wyboru czy będę już skazany na grę w pełnej polskiej wersji? I drugie pytanie. Mogę instalować bez strachu o save? Bo już troszkę przeszedłem.

Pytanie pewnie było zadane, ale nic konkretnego nie znalazłem, choć szukałem.
 
Wiecej jezykow audio?

Witam.
Postanowilem zagrac w Wiedzmina 3 na kilka roznych sposobow i jednym z nich bylo zagranie w innych jezykach.
Sek w tym ze mozna wybrac tylko dwa , angielski lub drugi ściagniety.






Problem polega na tym ze jezeli sciagne polskie audio to nie bede mogl miec do wyboru po rosyjsku. To troche irrytujace gdyz trzeba sciagnac kazdy jezyk od nowa za kazdym razem, zamiast miec do wyboru kilka jezykow od razu.

Metro 2033 i Metro 2034 przewidzial to i dal mozliwosc zmiany jezyku w glownym menu.


Czy jest szansa na pozwolenie graczowi miec wiecej niz dwa jezyki w grze?

P.S| Przepraszam ze nie uzywam polskich znakow.
 
Last edited by a moderator:
Witam
Trafiłem na informację że do pierwszych zamówień przedpremierowych kolekcjonerki był dołączany audiobook "Wiedźmin: Dom ze szkła" zrealizowany przez SoundTropez.
Na oficjalnych stronach nie znalazłem podobnej informacji więc to pewnie fake ale chciałbym się upewnić bo może mi się należy audiobook i nawet o tym nie wiem :p
 
Nie chciałem zakładać nowego tematu i mam nadzieje, że tutaj pytanie się wpasuje.
Mam jedno pytanie, czy w najbliższych patchach, macie w planach wprowadzenie opcji czarnych pasków u góry i na dole ekranu przy graniu w rozdzielczościach(1280x720, 1280x800 etc) na ekranie 1280x1024.
 
Witam.

Nie wiem kto ma wersję gry ze steam ale moje pytanie brzmi, czy mając w steam włączone auto-aktualizacje nie muszę ściągać i instalować patchy?
 
Tak, jeżeli masz włączone automatyczne aktualizacje, to nie musisz ściągać ani instalować patchy, gdyż zrobi to za ciebie Steam.
 
Pytanko względem steamowej wersji - już po obronie, na dniach będę miał wreszcie wakacje i możliwość upgrade'u sprzętu pod W3, jak i zakupu samej gry. Niestety, uzależniony od Steamu (wg jednego z modów jestem jak ludzie, którzy wiedzieli, że Matrix to fake, ale i tak woleli w nim żyć - coś w tym jest!) na poważnie rozważam zaopatrzenia się w wersję ze store'u z platformy Gabena - dobrym argumentem jest zresztą to, że nawet po odcięciu kawałka tortu do Redów trafi więcej pieniędzy, niż po jakimkolwiek zakupie w złotówkach.

Sęk w tym, że dokonując tak kosztownego zakupu czułbym się lepiej, dostając też możliwość backupu na GOG.com. Ktoś z forum pisał mi, że tym razem Steam nie oferuje kodu. Nie wiem, jak było w przypadku W1-W2, bo nie mam ich na Steamie (wtedy jeszcze nie byłem uzależniony :p), ale zdaje się, że dano taką możliwość po czasie. Ciekawi mnie, czy wystąpi i w przypadku W3, szanse są jakby mniejsza, bo chodzi też pewnie o promocję GOG Galaxy. Ktoś coś wie?
 
Jak kupujesz wersję PC w pudełku, to oprócz płyt dostajesz kod na gog'a. Zatem, jeśli kupisz u Gejbena, będziesz miał wersje od Gejbena. Kupisz w Originie, będzie miał wersję z Origina itd. Tylko pudełko PC dostaje backupa.
 
Sądzę, że nie ma co kombinować - najzwyczajniej w świecie kupię pudełko, podtrzymując tradycję tej trylogii (pudełko - w przypadku W2 EK - plus GOG.com), a przy okazji Geralt może zdoła mi pomóc uwolnić się spod uroku rzuconego na mnie przez Gabena.
 
Nie wiem czy tylko ja wpuściłem się w taki bałagan, ale jakoś zupełnie nie okiełznałem tego co dzieje się na GOG.
Zasugerowałem się doświadczeniami z Wiedźmina 2 i grę nie wkładając nawet płytki podpiąłem pod GOG i zainstalowałem..
następnie okazało się, że mam angielską wersję, więc ściągnąłem paczki językowe i sobie spolonizowałem.
Teraz doszła kwestia dodania DLC i aktualizacji..
Gra została spatchowana (nie wiem czy nie angielską wersją patcha bo straszny bałagan jest na GOG od wprowadzenia downloadera, Galaxy i rownoległego działania jako portal pobierania).
Niestety nigdzie nie widzę możliwości pobrania DLC po polsku, ani aktualizacji gry z poziomu.. gry ?

Ktoś może mi podpowiedzieć w jaki sposób wrzucić DLC w wersji PL do gry ?
Ewentualnie jak podpiąć grę pod Galaxy, bo samo Galaxy nie wykryło po zainstalowaniu programu, że Wiedźmin już jest zainstalowany.


OK POST NIEAKTUALNY

W Galaxy jest opcja skanowania folderów
+ Scan and import folders
Niestety wykryło tylko W3, nie wykrywając ani W1, ani W2
 
Last edited:

Guest 3842565

Guest
PL czy ENG - któa wersja językowa była pierwsza?

Z tego co wiem, dialogi w Wiedźminie 2 był oryginalnie robione po angielsku, a polski jest jedynie tłumaczeniem, mimo że to polska gra i polskie studio. Natomiast nie mogę się doszukać jak to jest z trójką, oświećcie mnie.
 
Z tego co wiem, dialogi w Wiedźminie 2 był oryginalnie robione po angielsku, a polski jest jedynie tłumaczeniem, mimo że to polska gra i polskie studio. Natomiast nie mogę się doszukać jak to jest z trójką, oświećcie mnie.

Obie wersje językowe powstawały jednocześnie. Gra pisana była po polsku.
 
Legalność kopi gry z allegro

Witam.

Mam pytanie. Zakupiłem Wiedzmina 3 na allegro, bez kod'u GOG (szczerze to nie doczytałem opisu aukcji) i mam pytanie, jak wygląda kwestia legalności mojej kopii gry:

allegro.pl/show_item.php?item=5485287250
 
Dokładnie tak jak masz napisane, legalna,używana gra bez kodu gog, co oznacza że nie będziesz miał gry na tej platformie, i to że wszystkie dlc,updaty hotfixy musisz pobrać ręcznie.
 
Top Bottom