BUG Problem ze wspinaczką

+
Napisałem do supportu i dostałem odpowiedź
być może któraś wcześniejsza część questa zablokowała tę opcję eksploracji.
Proszę sprawdzić, czy wszystkie pozostałe save'y również mają ten błąd.
Tak zrobiłem, wczytałem zapis zanim zacząłem robić całe zadanie, jeszcze raz przeszedłem i już nie było problemu. Prawda paręnaście i 2 poziomy w plecy, ale to nie problem ;) Mam nadzieję, że wam też pomoże
 
No nie. No po prostu no kurwa no nie... Wiadomo choć o ile trzeba się cofnąć? I jak to "zablokowała opcję eksploracji". U mnie Geralt nie chwyta żadnej krawędzi. Nie tylko jednej w jakimś kweście.
 
Wczytałem jeden z poprzednich zapisów gry (z zapisu z misji ostatnie przygotowania do zapisu łysa góra) i tera Geralt się wspina..
 
Cóż... faktycznie, cofnąłem się do zapisu z 31 maja i wtedy Geralt łapie się krawędzi... szkoda tylko tych 3 dni poświęconych na odkrywanie mapy i robieniu misji pobocznych. No ale innego wyjścia nie ma. :(
 
szkoda tylko tych 3 dni poświęconych na odkrywanie mapy i robieniu misji pobocznych
No mi chyba najbardziej nie będzie się chciało jeszcze raz pływać po morzu i odkrywać ciekawe miejsca. Ale gra jest na tyle dobra, że mogę jeszcze raz zadania porobić ;)
 
Znalazłem Alternatywne rozwiązanie.
http://gry.onet.pl/wiedzmin-3-kody-do-gry/bsc7g7
Macie tam link do strony nexusmods.com
Wchodzicie tam ściągacie plik co mniej waży macie tam instrukcje jak zainstalować.
Wchodzicie w grę bierzecie ~ Zamieniacie się w Ciri komendą "Ciri" jak się dostaniecie gdzie chcecie wpisujecie"Geralt" i po sprawie :)
Jak narazie to chyba najlepsza opcja dla ludzi którzy już dużo przeszli i szkoda im nadrabiać te same godziny :)
 
Już dawno dałem i nic nie dostałem a tamtej save co przesłałem to przestarzały bo na odkrywałem się trochę :p
 
ja nigdzie sie nie cofalem nigdzie nie pisalem i samo mi sie odblokowalo w jakis sposob wiec u kazdego to chyba inaczej wyglada.Bycmoze tak jak ktos napisal to kwestia zadania jakiegos mi zablokowala wspinanie i Wam ale bez wgrywania zadnych programow i zadnej zewnetrznej pomocy samo mi sie to naprawilo po zakiczeniu kilkunastu innych zadan - głównych, wiedzminskich i pobocznych.
 
Dzięki komandorus. Twój tips się sprawdził. Przełączałem Geralta na Ciri, wspinałem się w pożądane miejsce i przełączałem z powrotem. Po pewnym czasie Geralto sam nauczył się łapać za odpowiednie miejsca i podciągać. Słowem - po kilku zmianach na Ciri, wszystko wróciło do normy.
 
to nie byla kwestia ze Geralt nauczyl sie lapac tylko tak jak mi i chyba jeszcze jednemu koledze po prostu sie odblokowalo.Wydaje mi sie ze w grze nie zaimplementowali jeszcze takiej sztucznej inteligencji zeby Geralt uczyl sie od Ciri
 
Top Bottom