Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

+
Dziś udało mi się przetestować wszystkie komponenty peceta i istnieje prawdopodobieństwo, że winna jest płyta główna. Na innej płycie (ten sam chipset H97) działało bez zarzutu.
 
Sposób z obniżeniem zegara wydaje się nieskuteczny w miastach. W Velen bardzo żadko występuje wywalanie przy obniżonym zegarze ale w Novingradzie już często. Chciałbym żeby naprawili to, bo psuje to grę
 
A jakie masz podzespoly ? U mnie to samo, co bym nie zmienil, moge wydluzyc czas najwyzej do pol godziny bez crasha...

---------- Zaktualizowano 12:33 ----------

Dziś udało mi się przetestować wszystkie komponenty peceta i istnieje prawdopodobieństwo, że winna jest płyta główna. Na innej płycie (ten sam chipset H97) działało bez zarzutu.


Okaze sie ze wszyscy mamy cos nie tak z kompami ?! Oby nie... szczegolnie ze na zadnej innej grze nigdy nie mialem zadnego crasha.. a w zapowiedzianego patcha 1.05 watpie juz zupelnie..
 
U mnie gra zaczęła się wywalać do pulpitu dopiero po najnowszym patchu 1.05. Przedtem wszystko działało ok.
 
Dokładnie. Wcześniej działało dobrze, od zainstalowania się patcha 1.05 wywaliło mnie już 4 razy...

---------- Zaktualizowano 21:33 ----------

Dokładnie. Wcześniej działało dobrze, od zainstalowania się patcha 1.05 wywaliło mnie już 4 razy...
 
A mnie wreszcie gra działa dobrze. Przed tym patchem wywalało co 5-10 minut, a dziś pierwszy raz pograłem w W3 prawie 5 h:)
 
Wracam z pracy, sprawdzimy tego nowego patcha, ale jak juz widac jednym zaczelo wywalac po nim gre, innym dzialac. Z czym moze sie to wiazac, nie znam sie na tym ma ktos pomysl z ta gra i naszymi systemami? Mi wywala co 10-15 max do 30 min, moze patch pomoze, choc juz watpie..

---------- Zaktualizowano 07:59 ----------

No i tyle wlasnie bylo z nadziei. 25 min, bach - windows. Przyjdzie skonczyc gre w pol godzinnych etapach..
 
Na tym zaznaczonym obszarze jest masa błędów i masa niewidzialnych ścian:

Również, gdy zbliżę się do granicy i nie wybiorę znacznika by wrócić, takie coś jest:
 
A ja dalej do cholery nie mogę grać w tą grę normalnie.25 minut i gra się zacina.Moja cierpliwość na krańcu wyczerpania i gotów jestem zwrócić grę.Co to do cholery za gra za którą płacę i nie mogę w nią zagrać !
 
A ja dalej do cholery nie mogę grać w tą grę normalnie.25 minut i gra się zacina.Moja cierpliwość na krańcu wyczerpania i gotów jestem zwrócić grę.Co to do cholery za gra za którą płacę i nie mogę w nią zagrać !

Dokladnie, u mnie gra trwa 23 minuty ostatnio stale i nawet juz nie zaden blad czy crash. Po prostu sie zamyka. Bach i pulpit. Stala ilosc minut. Save raz na 5 min. I wlaczam od nowa niby da sie grac i przejsc, ale coz to za przyjemnosc. Oddac nie oddam, ale juz nie wierze zupelnie, ze cos sie zmieni.
 
Panie i Panowie w odpowiedzi z supportu dostałem info z poniższą radą :

Proszę otworzyć Panel Kontrolny NVIDIA i wykonać następujące kroki:

1. Wyregulować ustawienia obrazu, korzystając z podglądu -> Użyj zaawansowanych ustawień obrazu 3D -> Przejdź do ustawień
2. W zakładce "Ustawienia globalne" proszę ustawić:
a) Wstępne renderowanie klatek wirtualnej rzeczywistości na "1"
b) Ustawić Tryb zarządzania energią na "Preferuj maksymalną wydajność"
c) Włączyć V-Sync w Panelu Kontrolnym NVIDIA
3. W grze:
a) Wyłączyć V-Sync
b) Ustawić Nieograniczoną liczbę klatek na sekundę


Jeśli ma Pan podkręcony procesor lub kartę graficzną należy przywrócić fabryczne ustawienia zegarów.



Proszę również spróbować odinstalować GeForce Experience - niektórym użytkownikom to pomogło.


Stwierdziłem co mi tam i postanowiłem spróbować
w 2 pkt. zmieniłem wydajność (ppkt. b)
w 3 pkt zmieniłem ilość klatek w grze na nieograniczoną

i problem znikł ... jak narazie 6 h rozgrywki i jest ok - nawet w Novigradzie
 
Panie i Panowie w odpowiedzi z supportu dostałem info z poniższą radą :

Proszę otworzyć Panel Kontrolny NVIDIA i wykonać następujące kroki:

1. Wyregulować ustawienia obrazu, korzystając z podglądu -> Użyj zaawansowanych ustawień obrazu 3D -> Przejdź do ustawień
2. W zakładce "Ustawienia globalne" proszę ustawić:
a) Wstępne renderowanie klatek wirtualnej rzeczywistości na "1"
b) Ustawić Tryb zarządzania energią na "Preferuj maksymalną wydajność"
c) Włączyć V-Sync w Panelu Kontrolnym NVIDIA
3. W grze:
a) Wyłączyć V-Sync
b) Ustawić Nieograniczoną liczbę klatek na sekundę


Jeśli ma Pan podkręcony procesor lub kartę graficzną należy przywrócić fabryczne ustawienia zegarów.



Proszę również spróbować odinstalować GeForce Experience - niektórym użytkownikom to pomogło.


Stwierdziłem co mi tam i postanowiłem spróbować
w 2 pkt. zmieniłem wydajność (ppkt. b)
w 3 pkt zmieniłem ilość klatek w grze na nieograniczoną

i problem znikł ... jak narazie 6 h rozgrywki i jest ok - nawet w Novigradzie

Tego typu rady od supporta dostało wiele z nas i nic to nie pomogło,w dodatku jestem w kontakcie z supportem od premiery i NIC NIE POTRAFIĄ stwierdzić i poza wiadomościami typu : Pracujemy nad stabilnością gry i tak dalej.Poza tym jestem posiadaczem karty AMD.
 
Na jaki adres supportu piszecie? I do cdpred i do nvidii ? Podrzuccie linki i ja i napisze co mysle. Pisalem do cdpred Wczesniej. Mnie nie zaszczycili nawet taka informacja/instrukcja, tylko ze pracuja nad poprawa stabilnosci. Sprobuje w.w sposobu, co juz mi szkodzi.
 
piszcie w profilu albo w opisie problemu przynajmniej minimalną konfigurację sprzętu wówczas łatwiej się zorientować czy problemy dotyczą podobnych konfiguracji sprzętowych ;) podejrzewam że support przeglądając forum więcej informacji w tej sposób uzyska...być może część problemów ma jakiś wspólny mianownik
w mojej konfiguracji czyli
Asus Maximus VI Hero
I7 4770K, 8GB RAM
Asus GTX 670, nvidia driver 353.06
Windows 7 64bit
po ostatnim patchu 1.05 i ustawieniach Wysokie przestał w ogóle się wywalać :)
 
Last edited:
Top Bottom